Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Jarno Timmermans
  • Jongens Junior C - Ver - 4,46
Dave Damen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,51
Tijl Ruesink
  • Jongens Junior D - 80mH - 16,23
Timo van Bergen
  • Jongens Junior D - Speer - 30,39
Thijs Bongers
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,70
Raf Vaessen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Dave Damen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,16
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,82
Lisanne de Vreede
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,27
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,16
Boglarka Kerekgyarto
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,08
Myrthe Hustinx
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,69

Hoogtepunten

Bente Boerland MJC Hoog
  • 1,35
  • Boglarka Kerekgyarto MJC 80mH
  • 12,16
  • Lisanne de Vreede MJC 80m
  • 11,27
  • Boglarka Kerekgyarto MJC Kogel
  • 11,08
  • Timo van Bergen JJD 1000m
  • 3:30,10
  • Jarno Timmermans JJC 100m
  • 13,64
  • Boglarka Kerekgyarto MJC 80m
  • 10,82
  • Dave Damen JJD 80m
  • 11,51
  • Jarno Timmermans JJC Ver
  • 4,46
  • Timo van Bergen JJD Speer
  • 30,39
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Jarno Timmermans Swift Atletiek JC 13,64 +0.0 m/s--- 580
    19 Sjoerd van Wingerden Swift Atletiek JC 14,95 +0.0 m/s--- 423


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Sjoerd van Wingerden Swift Atletiek JC 14,11 14,25 10,85 11,90 14,25 --- 205


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jarno Timmermans Swift Atletiek JC 4,46 4,23 4,31 4,24 4,46 +0.0 m/s--- 510
    12 Sjoerd van Wingerden Swift Atletiek JC 3,44 3,70 3,63 3,74 3,74 +1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Dave Damen Swift Atle...JD Team 2 11,51 -1.1 m/s11,71 538
    6 Tijl Ruesink Swift Atle...JD Team 1 12,11 -2.6 m/s--- 452
    15 Max Verstraeten Swift Atle...JD Team 2 12,97 -3.1 m/s--- 343
    16 Thomas Penzes Swift Atle...JD Team 1 12,99 -3.1 m/s--- 341
    21 Nils van Leipsig Swift Atle...JD Team 2 13,50 -3.1 m/s--- 0
    27 Ruben van Dijk Swift Atle...JD Team 1 14,93 -2.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Timo van Bergen Swift Atle...JD Team 2 3:30,10 3:29,86 479
    16 Nils van Leipsig Swift Atle...JD Team 2 4:15,19 4:11,24 246


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Tijl Ruesink Swift Atle...JD Team 1 16,23 -0.3 m/s--- 310
    7 Max Verstraeten Swift Atle...JD Team 2 17,82 +0.9 m/s--- 211
    15 Nils van Leipsig Swift Atle...JD Team 2 19,04 +0.9 m/s--- 146
    17 Jop de Wit Swift Atle...JD Team 1 19,43 +0.9 m/s--- 127


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,07 547
    2 Swift Atletiek JD Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 45,39 535
    3 Atletiek Maastricht JD Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,51 426
    4 Atletiek Maastricht JD Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,84 415
    5 AV Achilles Top / AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,88 413
    6 Swift Atletiek JD Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 51,37 337
    7 Atletiek Helden / Atletiek Leudal JD (4x80m) - JJD 0 DNS 0
    7 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    7 AV Unitas JD (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    7 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    7 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Timo van Bergen Swift Atle...JD Team 2 30,39 26,38 - 27,18 30,39 25,76 501
    4 Thijs Bongers Swift Atle...JD Team 2 18,36 18,48 19,90 16,97 19,90 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Thijs Bongers Swift Atle...JD Team 2 7,61 7,52 7,54 7,70 7,70 7,26 405
    7 Jorn Driessen Swift Atle...JD Team 1 5,40 5,67 5,70 6,25 6,25 --- 321
    10 Ruben van Dijk Swift Atle...JD Team 1 X X 5,06 4,67 5,06 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Raf Vaessen Swift Atle...JD Team 2 1,30 1,30 462
    5 Jop de Wit Swift Atle...JD Team 1 1,25 1,10 426
    Max Verstraeten Swift Atle...JD Team 2 NM 1,15 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Dave Damen Swift Atle...JD Team 2 3,98 4,10 4,16 3,62 4,16 +0.0 m/s4,20 450
    4 Raf Vaessen Swift Atle...JD Team 2 3,59 3,69 3,66 3,66 3,69 +0.0 m/s4,06 0
    5 Jop de Wit Swift Atle...JD Team 1 3,53 3,55 3,40 3,25 3,55 +0.8 m/s3,15 328
    9 Thomas Penzes Swift Atle...JD Team 1 3,32 - 3,42 3,33 3,42 +0.0 m/s3,32 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 10,82 -0.5 m/s10,60 649
    3 Lisanne de Vreede Swift Atletiek MC 11,27 -0.5 m/s11,17 575
    23 Bente Boerland Swift Atletiek MC 12,28 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Lieke Rijk Swift Atletiek MC 2:54,17 3:10,23 359
    15 Eline Konings Swift Atletiek MC 3:00,80 2:58,54 313
    22 Frauke Classen Swift Atletiek MC 3:18,01 3:02,14 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 12,16 -1.9 m/s12,41 683
    4 Lisanne de Vreede Swift Atletiek MC 14,69 -1.9 m/s14,95 427


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 43,06 627
    2 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,08 586
    3 Swift Atletiek MC (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 44,37 574
    4 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 45,18 543
    5 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MC (4x80m) - MJC 4 45,69 474
    5 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,79 520
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 5 46,43 497
    8 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 46,59 491
    9 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 51,91 321
    10 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    10 STB MC (4x80m) STB - MJC 0 DNS 0
    10 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Renske Helwegen Swift Atletiek MC 15,83 16,44 16,79 17,51 17,51 --- 259
    20 Frauke Classen Swift Atletiek MC 9,97 8,90 8,85 9,64 9,97 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 10,83 11,08 10,27 10,62 11,08 11,62 573
    6 Renske Helwegen Swift Atletiek MC 7,90 7,97 7,26 7,85 7,97 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Bente Boerland Swift Atletiek MC 1,35 --- 499
    11 Eline Konings Swift Atletiek MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Bente Boerland Swift Atletiek MC 3,96 4,05 4,16 4,08 4,16 +0.0 m/s--- 450
    16 Renske Helwegen Swift Atletiek MC X 3,31 X 3,67 3,67 +1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Marit van Leipsig Swift Atletiek MD 9,46 -0.6 m/s9,50 466
    13 Gwen Willems Swift Atletiek MD 10,20 +1.2 m/s10,00 348
    16 Elke Bens Swift Atletiek MD 10,45 +1.2 m/s10,92 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Fajah Peters Swift Atletiek MD 4:05,56 --- 289
    13 Sophie Kessels Swift Atletiek MD 4:05,76 4:14,60 288
    20 Myrthe Hustinx Swift Atletiek MD 4:37,16 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sarah van Dielen Swift Atletiek MD 12,73 +0.0 m/s14,38 308
    10 Fajah Peters Swift Atletiek MD 13,60 -1.4 m/s--- 237
    12 Gwen Willems Swift Atletiek MD 14,15 -1.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 35,15 554
    2 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,98 471
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 37,31 457
    4 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,32 456
    5 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 38,45 410
    6 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 39,37 374
    7 AV Achilles Top / STB MD (4x60m) - MJD 4 39,58 366
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MD (4x60m) - MJD 0 DNS 0
    8 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 0 DNS 0
    8 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Sophie Kessels Swift Atletiek MD X 10,37 8,04 11,06 11,06 --- 129
    9 Myrthe Hustinx Swift Atletiek MD 9,22 9,71 9,43 9,28 9,71 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Myrthe Hustinx Swift Atletiek MD 11,85 12,01 16,69 X 16,69 15,00 242
    12 Elke Bens Swift Atletiek MD X 10,44 11,16 10,83 11,16 5,90 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Nina Joosten Swift Atletiek MD 5,39 5,07 5,17 4,38 5,39 5,00 267
    13 Elke Bens Swift Atletiek MD 4,67 4,54 4,61 4,77 4,77 3,67 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Gwen Willems Swift Atletiek MD 1,20 1,20 389
    8 Sarah van Dielen Swift Atletiek MD 1,15 1,05 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Marit van Leipsig Swift Atletiek MD 3,16 3,10 3,01 3,43 3,43 -1.7 m/s3,30 304
    14 Nina Joosten Swift Atletiek MD 2,64 2,62 2,69 2,82 2,82 -2.8 m/s2,30 0