Vereniging 'STB' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Maartje Vervuren
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Len de Vries JJC Speer
  • 18,99
  • Linn Schormans MJD 1000m
  • 3:43,49
  • Jelle Klomp JJC 800m
  • 2:49,21
  • Maartje Vervuren MJD Hoog
  • 1,30
  • Len de Vries JJC Hoog
  • 1,30
  • Linn Schormans MJD 60m
  • 9,85
  • Thimo Cremers JJC 800m
  • 2:29,53
  • Anna Coerver MJC 800m
  • 2:43,41
  • Jelle Klomp JJC Ver
  • 3,44
  • Anna Coerver MJC 80m
  • 12,65
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Thimo Cremers AVON / STB JC 2:29,53 --- 564
    17 Jelle Klomp AVON / STB JC 2:49,21 --- 395


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Len de Vries AVON / STB JC 23,39 +0.4 m/s--- 205


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 50,12 708
    2 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 51,96 641
    3 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 53,99 572
    4 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 54,75 548
    5 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 5 56,06 507
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 57,09 477
    7 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:01,66 353
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    8 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 0 DNS 0
    8 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    8 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0
    8 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Len de Vries AVON / STB JC 18,99 15,24 16,59 X 18,99 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Thimo Cremers AVON / STB JC X 14,81 17,01 18,60 18,60 --- 280


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Jelle Klomp AVON / STB JC 5,09 X 5,19 X 5,19 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Len de Vries AVON / STB JC 1,30 --- 462


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Jelle Klomp AVON / STB JC X 3,32 3,32 3,44 3,44 +0.0 m/s--- 306


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Jelle Quaedackers AV Achille... / STB JD 13,39 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Jelle Quaedackers AV Achille... / STB JD 4:28,73 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Julian Van Voorst AV Achille... / STB JD X 3,83 4,29 X 4,29 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    19 Julian Van Voorst AV Achille... / STB JD 2,74 2,03 2,53 - 2,74 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    27 Anna Coerver STB MC 12,65 -1.0 m/s--- 382
    29 Audrey Reijnen STB MC 12,82 -1.0 m/s--- 361


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Anna Coerver STB MC 2:43,41 2:38,47 441
    13 Audrey Reijnen STB MC 2:56,60 --- 342


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Carlijn Mols STB MC DNS --- 0
    Kyra Hoogeboom STB MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Carlijn Mols STB MC - - - - DNS --- 0
    Kyra Hoogeboom STB MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Audrey Reijnen STB MC X 5,07 4,59 4,96 5,07 --- 246
    Kyra Hoogeboom STB MC X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Carlijn Mols STB MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Anna Coerver STB MC 3,44 X 2,75 3,47 3,47 +0.3 m/s--- 312


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Linn Schormans AV Achille... / STB MD 9,85 -0.9 m/s--- 401
    11 Amy Sterk AV Achille... / STB MD 10,06 +0.6 m/s--- 369


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Linn Schormans AV Achille... / STB MD 3:43,49 --- 400


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Maartje Vervuren AV Achille... / STB MD 12,90 +2.3 m/s--- 293
    16 Daphne Erens AV Achille... / STB MD 16,43 -1.4 m/s--- 59


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 35,15 554
    2 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,98 471
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 37,31 457
    4 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,32 456
    5 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 38,45 410
    6 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 39,37 374
    7 AV Achilles Top / STB MD (4x60m) - MJD 4 39,58 366
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MD (4x60m) - MJD 0 DNS 0
    8 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 0 DNS 0
    8 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Zoë Jung AV Achille... / STB MD 11,15 12,97 11,32 10,30 12,97 --- 176


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Zoë Jung AV Achille... / STB MD X 16,45 15,88 15,65 16,45 --- 237
    10 Daphne Erens AV Achille... / STB MD 13,38 10,91 11,15 12,53 13,38 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Amy Sterk AV Achille... / STB MD 5,00 5,02 5,09 4,85 5,09 --- 247


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Maartje Vervuren AV Achille... / STB MD 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Linn Schormans AV Achille... / STB MD 2,72 2,92 2,92 - 2,92 -1.6 m/s--- 202