Vereniging 'AVON' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Luca Boskovic
  • Jongens Junior C - 100mH - 18,42
Daan Schipper
  • Jongens Junior C - Speer - 26,00
Ilse Donners
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Ilse Donners
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,54
Kiara Sluijpers
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:20,38
Djoriana Dormans
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,43
Jolie Baerveldt
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,48
Feline Feron
  • Meisjes Junior D - Speer - 17,16
Laura Brand
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,68
Jolie Baerveldt
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,08
Kiara Sluijpers
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Luca Boskovic JJC 100m
  • 13,27
  • Ilse Donners MJC Hoog
  • 1,40
  • Paul Kuijpers JJD 80m
  • 11,92
  • Lieke Feron MJC 80m
  • 11,40
  • Kiara Sluijpers MJD 1000m
  • 3:20,38
  • Daan Schipper JJC Kogel
  • 8,54
  • Luca Boskovic JJC 100mH
  • 18,42
  • Lieke Widdershoven MJC 80m
  • 11,75
  • Ilse Donners MJC Ver
  • 4,54
  • Daan Schipper JJC Speer
  • 26,00
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Luca Boskovic AVON / STB JC 13,27 -0.6 m/s--- 630
    20 Mees Hendrix AVON / STB JC 15,90 -0.6 m/s--- 325
    Joshua De Zwart AVON / STB JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joshua De Zwart AVON / STB JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Luca Boskovic AVON / STB JC 18,42 +0.4 m/s--- 456


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 50,12 708
    2 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 51,96 641
    3 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 53,99 572
    4 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 54,75 548
    5 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 5 56,06 507
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 57,09 477
    7 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:01,66 353
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    8 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 0 DNS 0
    8 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    8 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0
    8 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Daan Schipper AVON / STB JC 21,07 X X 26,00 26,00 --- 431


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Daan Schipper AVON / STB JC 8,26 8,14 8,54 7,98 8,54 --- 450


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Mees Hendrix AVON / STB JC 3,03 3,16 3,18 3,43 3,43 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Paul Kuijpers AV Achille... / STB JD 11,92 +0.8 m/s--- 479
    14 Bas Stevelmans AV Achille... / STB JD 12,96 +0.8 m/s--- 345


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Django Schroijen AV Achille... / STB JD 3:46,98 --- 381


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Paul Kuijpers AV Achille... / STB JD 17,90 -0.9 m/s--- 206
    10 Thomas Verhage AV Achille... / STB JD 18,07 -0.9 m/s--- 197


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 45,07 547
    2 Swift Atletiek JD Team 2 (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 45,39 535
    3 Atletiek Maastricht JD Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,51 426
    4 Atletiek Maastricht JD Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - JJD 4 48,84 415
    5 AV Achilles Top / AVON / STB JD (4x80m) - JJD 4 48,88 413
    6 Swift Atletiek JD Team 1 (4x80m) Swift Atletiek - JJD 4 51,37 337
    7 Atletiek Helden / Atletiek Leudal JD (4x80m) - JJD 0 DNS 0
    7 AV Caesar JD (4x80m) AV Caesar - JJD 0 DNS 0
    7 AV Unitas JD (4x80m) AV Unitas - JJD 0 DNS 0
    7 AV Weert JD (4x80m) AV Weert - JJD 0 DNS 0
    7 Scopias Atletiek JD Team 2 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Django Schroijen AV Achille... / STB JD 13,67 15,26 15,01 16,85 16,85 --- 261


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Dani Rademakers AV Achille... / STB JD 4,12 4,61 4,14 3,19 4,61 --- 214


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Deliano Dormans AV Achille... / STB JD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Lieke Feron AVON MC 11,40 +1.0 m/s--- 555
    11 Lieke Widdershoven AVON MC 11,75 +1.0 m/s--- 503
    30 Esther Divincenzo AVON MC 12,85 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Hannah Kling AVON MC 2:47,25 --- 410
    10 Lieke Widdershoven AVON MC 2:49,77 --- 391
    14 Esther Divincenzo AVON MC 2:57,28 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lieke Feron AVON MC 16,80 -0.8 m/s--- 272


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 43,06 627
    2 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,08 586
    3 Swift Atletiek MC (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 44,37 574
    4 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 45,18 543
    5 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MC (4x80m) - MJC 4 45,69 474
    5 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,79 520
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 5 46,43 497
    8 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 46,59 491
    9 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 51,91 321
    10 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    10 STB MC (4x80m) STB - MJC 0 DNS 0
    10 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anne Kuijpers AVON MC 14,81 19,26 X 16,82 19,26 --- 293
    18 Esther Divincenzo AVON MC 12,51 X 11,94 11,66 12,51 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anne Kuijpers AVON MC 8,53 7,91 7,07 8,04 8,53 --- 449


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ilse Donners AVON MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Ilse Donners AVON MC 4,39 4,54 4,38 4,31 4,54 +0.0 m/s--- 527


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Olivia Krasuski AVON MD 9,77 -0.9 m/s--- 414
    15 Feline Feron AVON MD 10,41 -0.9 m/s--- 317
    20 Thera van den Anker AVON MD 10,65 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kiara Sluijpers AVON MD 3:20,38 3:26,55 543
    10 Olivia Krasuski AVON MD 4:02,57 --- 303
    14 Febe Quaedvlieg AVON MD 4:07,22 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Djoriana Dormans AVON MD 12,43 -1.4 m/s--- 334
    3 Jolie Baerveldt AVON MD 12,48 -1.4 m/s--- 330
    14 Feline Feron AVON MD 14,33 +0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 35,15 554
    2 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,98 471
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 37,31 457
    4 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,32 456
    5 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 38,45 410
    6 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 39,37 374
    7 AV Achilles Top / STB MD (4x60m) - MJD 4 39,58 366
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MD (4x60m) - MJD 0 DNS 0
    8 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 0 DNS 0
    8 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Feline Feron AVON MD 16,84 17,16 X - 17,16 --- 268
    4 Laura Brand AVON MD 15,68 14,29 14,92 - 15,68 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Laura Brand AVON MD X X 16,68 16,17 16,68 --- 242
    7 Djoriana Dormans AVON MD 13,64 12,52 15,01 12,42 15,01 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jolie Baerveldt AVON MD 7,82 9,08 - 8,12 9,08 --- 477
    6 Laura Brand AVON MD 7,96 7,39 7,87 7,60 7,96 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Kiara Sluijpers AVON MD 1,30 --- 462
    10 Nikki van Soest AVON MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Nikki van Soest AVON MD X 3,31 3,07 3,32 3,32 -0.5 m/s--- 282
    8 Thera van den Anker AVON MD 3,30 3,07 2,77 3,17 3,30 +0.7 m/s--- 0