Vereniging 'AV Unitas' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Menne Gras
  • Jongens Junior C - 100m - 12,84
Dion Eijssen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:03,57
Mick Wolvekamp
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,05
Jip Keiren
  • Jongens Junior C - 100mH - 18,40
Bert Hermens
  • Jongens Junior C - Discus - 37,53
Bert Hermens
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,84
Menne Gras
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Thomas Keulers
  • Jongens Junior C - Ver - 4,64
Darius Keulers
  • Jongens Junior C - Ver - 4,34
Mathis Dumernit
  • Jongens Junior D - Ver - 3,77
Lidianne Smits
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Laura-Lee Appeltants
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,32
Jinte Kreugel
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,54
Jinte Kreugel
  • Meisjes Junior D - Speer - 25,01
Zoë Theelen
  • Meisjes Junior D - Discus - 24,22
Pippa Laumann
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Laura-Lee Appeltants MJC 80m
  • 11,63
  • Mick Wolvekamp JJC 800m
  • 2:13,05
  • Menne Gras JJC Hoog
  • 1,65
  • Lidianne Smits MJC Hoog
  • 1,40
  • Menne Gras JJC 100m
  • 12,84
  • Dion Eijssen JJC 800m
  • 2:03,57
  • Dette Hofman MJC 80m
  • 11,83
  • Jinte Kreugel MJD 60m
  • 8,54
  • Pippa Laumann MJD Hoog
  • 1,40
  • Gerben Vaessen JJC 800m
  • 2:19,38
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Menne Gras AV Unitas JC Team 1 12,84 +0.7 m/s--- 692
    5 Darius Keulers AV Unitas JC Team 2 13,17 +0.7 m/s--- 644
    13 Gijs Kleuters AV Unitas JC Team 1 14,37 -2.1 m/s14,68 489
    14 Daniel van de Schoor AV Unitas JC Team 1 14,61 +0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dion Eijssen AV Unitas JC Team 1 2:03,57 2:06,81 868
    3 Mick Wolvekamp AV Unitas JC Team 1 2:13,05 2:10,00 743
    4 Gerben Vaessen AV Unitas JC Team 2 2:19,38 2:17,44 669
    13 Gijs Kleuters AV Unitas JC Team 1 2:32,19 2:45,56 0
    15 Mil Webers AV Unitas JC Team 2 2:37,99 --- 486
    Lenny Hermans AV Unitas JC Team 2 DNS 2:27,98 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jip Keiren AV Unitas JC Team 1 18,40 -0.7 m/s--- 457


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht JC (4x100m) Atletiek Maastricht - JJC 4 50,12 708
    2 AV Unitas JC Team 1 (4x100m) AV Unitas - JJC 4 51,96 641
    3 Scopias Atletiek JC (4x100m) Scopias Atletiek - JJC 4 53,99 572
    4 AV Achilles Top JC (4x100m) AV Achilles Top - JJC 4 54,75 548
    5 AVON / STB JC (4x100m) - JJC 5 56,06 507
    6 Atletiekvereniging ATH JC (4x100m) Atletiekvereniging ATH - JJC 4 57,09 477
    7 AV `t Jasper Sport JC (4x100m) AV `t Jasper Sport - JJC 4 1:01,66 353
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal JC (4x100m) - JJC 0 DNS 0
    8 AV Caesar JC (4x100m) AV Caesar - JJC 0 DNS 0
    8 AV Unitas JC Team 2 (4x100m) AV Unitas - JJC 0 DNS 0
    8 AV Weert JC (4x100m) AV Weert - JJC 0 DNS 0
    8 Swift Atletiek JC (4x100m) Swift Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 21,37 21,99 19,00 21,65 21,99 --- 361
    7 Jip Keiren AV Unitas JC Team 1 19,36 18,65 21,87 20,01 21,87 --- 359
    14 Jorben Eijpe AV Unitas JC Team 2 13,41 12,90 13,05 12,50 13,41 --- 0
    Yannick Fredrix AV Unitas JC Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bert Hermens AV Unitas JC Team 1 - - X 37,53 37,53 --- 583
    6 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 23,80 20,91 24,88 23,49 24,88 --- 0
    12 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 17,12 12,51 14,81 16,50 17,12 --- 251
    14 Jorben Eijpe AV Unitas JC Team 2 12,67 11,52 X 11,13 12,67 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bert Hermens AV Unitas JC Team 1 10,20 10,84 10,75 10,69 10,84 --- 562
    4 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 8,17 9,06 X X 9,06 --- 0
    8 Darius Keulers AV Unitas JC Team 2 6,80 6,54 6,40 X 6,80 --- 354


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Menne Gras AV Unitas JC Team 1 1,65 --- 741
    5 Jip Keiren AV Unitas JC Team 1 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Thomas Keulers AV Unitas JC Team 1 - - X 4,64 4,64 +1.1 m/s--- 548
    3 Darius Keulers AV Unitas JC Team 2 3,40 4,14 3,66 4,34 4,34 +1.8 m/s--- 486
    11 Daniel van de Schoor AV Unitas JC Team 1 3,75 3,47 3,57 3,84 3,84 +1.0 m/s--- 0
    13 Tobias van der Hoorn AV Unitas JC Team 2 3,30 3,65 X 3,27 3,65 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Mathis Dumernit AV Unitas JD 12,31 -2.9 m/s--- 426
    11 David Hobbs AV Unitas JD 12,56 -2.6 m/s--- 394


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Mathis Dumernit AV Unitas JD 3:30,09 3:40,37 479
    12 Jasper van der Hoorn AV Unitas JD 3:57,81 --- 325
    18 Pim Valentijn AV Unitas JD 4:29,60 4:19,55 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Bas Emaus AV Unitas JD 12,82 11,87 14,18 13,52 14,18 --- 204


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Pim Valentijn AV Unitas JD X 5,73 5,99 5,54 5,99 --- 305
    14 Jasper van der Hoorn AV Unitas JD 3,96 4,47 4,12 4,54 4,54 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 David Hobbs AV Unitas JD 1,20 --- 0
    10 Bas Emaus AV Unitas JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Mathis Dumernit AV Unitas JD 3,71 3,69 3,56 3,77 3,77 -0.1 m/s--- 372
    16 Jasper van der Hoorn AV Unitas JD 3,15 3,10 3,13 3,07 3,15 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 11,63 -0.5 m/s11,54 520
    14 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 11,83 +1.2 m/s--- 491
    18 Tara van Mil AV Unitas MC Team 2 12,11 +1.2 m/s--- 452
    22 Finette Lebouille AV Unitas MC Team 1 12,21 +1.2 m/s--- 0
    25 Lisa Blokzijl AV Unitas MC Team 2 12,45 +1.2 m/s--- 408
    32 Julia Trommelen AV Unitas MC Team 2 13,65 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 3:01,62 --- 308
    18 Lisa Blokzijl AV Unitas MC Team 2 3:04,35 3:12,02 290
    20 Hanne Frees AV Unitas MC Team 2 3:10,40 --- 253
    23 Noor Klinkenberg AV Unitas MC Team 2 3:18,66 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 43,06 627
    2 Atletiek Maastricht MC Team 1 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 44,08 586
    3 Swift Atletiek MC (4x80m) Swift Atletiek - MJC 4 44,37 574
    4 AVON MC (4x80m) AVON - MJC 4 45,18 543
    5 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MC (4x80m) - MJC 4 45,69 474
    5 AV Unitas MC Team 2 (4x80m) AV Unitas - MJC 4 45,79 520
    7 AV Unitas MC Team 1 (4x80m) AV Unitas - MJC 5 46,43 497
    8 AV Achilles Top MC (4x80m) AV Achilles Top - MJC 4 46,59 491
    9 AV Caesar MC (4x80m) AV Caesar - MJC 4 51,91 321
    10 AV Weert MC (4x80m) AV Weert - MJC 0 DNS 0
    10 STB MC (4x80m) STB - MJC 0 DNS 0
    10 Atletiek Maastricht MC Team 2 (4x80m) Atletiek Maastricht - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Finette Lebouille AV Unitas MC Team 1 X 16,58 17,64 X 17,64 --- 262
    14 Hanne Frees AV Unitas MC Team 2 13,58 14,58 13,32 15,00 15,00 --- 207
    17 Lynn Brendel AV Unitas MC Team 1 11,57 12,73 11,66 11,60 12,73 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Lynn Brendel AV Unitas MC Team 1 4,64 5,55 5,16 5,43 5,55 --- 278
    16 Julia Trommelen AV Unitas MC Team 2 4,91 4,68 5,22 5,08 5,22 --- 256


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lidianne Smits AV Unitas MC Team 2 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 4,15 4,24 4,27 4,32 4,32 +0.0 m/s--- 482
    4 Lidianne Smits AV Unitas MC Team 2 4,29 4,26 4,14 4,03 4,29 +1.1 m/s--- 476
    11 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 X 4,00 X 3,80 4,00 +2.7 m/s--- 0
    19 Noor Klinkenberg AV Unitas MC Team 2 3,15 2,55 2,82 2,90 3,15 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jinte Kreugel AV Unitas MD 8,54 +0.6 m/s--- 641
    8 Faya Smeets AV Unitas MD 9,75 +0.6 m/s--- 417
    19 Florien Collet AV Unitas MD 10,63 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Rosalie Smits AV Unitas MD 3:44,43 --- 395
    11 Halle Girma AV Unitas MD 4:04,46 --- 294
    18 Eline van den Heuvel AV Unitas MD 4:12,85 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Pippa Laumann AV Unitas MD 12,60 +2.3 m/s--- 319
    11 Joy Lejeune AV Unitas MD 13,93 +2.3 m/s--- 213


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht MD Team 1 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 35,15 554
    2 AV Unitas MD (4x60m) AV Unitas - MJD 4 36,98 471
    3 Swift Atletiek MD (4x60m) Swift Atletiek - MJD 4 37,31 457
    4 Scopias Atletiek MD (4x60m) Scopias Atletiek - MJD 4 37,32 456
    5 Atletiek Maastricht MD Team 2 (4x60m) Atletiek Maastricht - MJD 4 38,45 410
    6 AVON MD (4x60m) AVON - MJD 4 39,37 374
    7 AV Achilles Top / STB MD (4x60m) - MJD 4 39,58 366
    8 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MD (4x60m) - MJD 0 DNS 0
    8 AV Caesar MD (4x60m) AV Caesar - MJD 0 DNS 0
    8 AV Weert MD (4x60m) AV Weert - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jinte Kreugel AV Unitas MD 19,53 23,28 25,01 24,66 25,01 --- 414
    10 Eline van den Heuvel AV Unitas MD 6,20 8,68 8,43 9,25 9,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Zoë Theelen AV Unitas MD X 20,90 24,22 23,38 24,22 --- 382


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Zoë Theelen AV Unitas MD 8,34 7,71 8,28 8,04 8,34 --- 439
    14 Rosalie Smits AV Unitas MD - 3,04 4,68 4,65 4,68 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Pippa Laumann AV Unitas MD 1,40 --- 541
    13 Aylinn Gijsen AV Unitas MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Faya Smeets AV Unitas MD 3,39 3,55 X - 3,55 -1.9 m/s--- 328
    10 Florien Collet AV Unitas MD X X 3,16 - 3,16 -2.1 m/s--- 0