Vereniging 'AV Zaanland' op 'Pupillencompetitie'

Prijzen

Sven Rijkenberg
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1320 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   6,90
  • Verspringen   3,58
Laurens van den Berg
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:38,49
Ismael Blay
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:00,14
Jaïr Stoel
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:56,28
Thomas van Kleef
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:08,27
Hidde Visser
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:16,00
Mylo de Koningh
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,91
Jesse Hom
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,39
Eline Oppewal
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1051 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   14,95
  • Verspringen   3,22
Melody Nillesen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 963 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   16,05
  • Verspringen   3,01
Amber van Rooij
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:14,03
Eline Oppewal
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:16,02
Aynalem Tesfaye
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 856 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   11,08
  • Verspringen   2,88

Hoogtepunten

Eline Oppewal MPC 40m
  • 7,50
  • Ismael Blay JPA2 60m
  • 9,86
  • Alessia Barnabé MPB 40m
  • 7,61
  • Laurens van den Berg JPA1 1000m
  • 3:38,49
  • Ismael Blay JPA2 Ver
  • 3,84
  • Cavin Afonso JPB 40m
  • 7,29
  • Lieve Mannaert MPA1 60m
  • 10,17
  • Malou de Gauw MPA1 Kogel
  • 6,36
  • Zion Tesfaye JPB 40m
  • 7,35
  • Maartje Brakenhoff MPA2 Ver
  • 3,48
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Sven Rijkenberg 10,35 6,90 3,58 1320
    5 Laurens van den Berg 10,12 5,30 3,44 1227
    8 Siem van Kordenoordt 10,76 5,07 2,92 1017
    13 Thijs Barendse 11,89 5,50 2,63 852
    15 Gijs Happe DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laurens van den Berg 3:38,49 ---
    6 Sven Rijkenberg 3:57,47 ---
    9 Siem van Kordenoordt 4:28,84 ---
    12 Thijs Barendse 4:44,27 ---
    Gijs Happe DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - JPA1 AV Zaanland - JPA1 4 40,72 424
    2 AV Hollandia JPA1 AV Hollandia - JPA1 5 41,27 405


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    5 Ismael Blay 9,86 20,71 3,84 1313
    10 Finn Verheijen 10,47 22,35 3,36 1149
    11 Dean Blank 10,29 18,23 3,10 1065
    12 Joep Havik 10,72 18,24 3,32 1049
    15 Tim Bouma 10,87 17,03 2,92 931
    16 Thijs Vasen 11,56 22,01 2,72 878
    20 Sven van der Pol DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ismael Blay 4:00,14 ---
    7 Finn Verheijen 4:26,01 ---
    8 Thijs Vasen 4:26,77 ---
    9 Joep Havik 4:29,94 ---
    10 Dean Blank 4:42,93 ---
    Sven van der Pol DNS ---
    Tim Bouma DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA jongens A2 AV NEA-Volharding - JPA2 4 39,28 477
    2 AVZ - JPA2 team 1 AV Zaanland - JPA2 5 40,19 443


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Zion Tesfaye 7,35 5,09 1,00 1167
    10 Mika de Keizer 7,84 4,25 1,00 1015
    14 Cavin Afonso 7,29 3,54 0,85 955
    15 Jaïr Stoel 7,83 3,83 0,95 949
    17 Pepijn van Roermund 8,18 4,77 0,85 885
    20 Milan Meester 8,21 3,46 0,90 819
    21 Guus Steen 8,35 3,43 0,90 795
    24 Milan van der Voort 8,77 2,84 0,90 682
    25 Dex Visser 8,66 2,87 0,85 664
    28 Niels Mulder 8,48 2,81 0,75 611
    29 Finn Herfkens DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jaïr Stoel 3:56,28 ---
    8 Cavin Afonso 4:19,18 ---
    9 Niels Mulder 4:19,72 ---
    12 Zion Tesfaye 4:23,46 ---
    14 Pepijn van Roermund 4:27,44 ---
    16 Mika de Keizer 4:29,58 ---
    18 Guus Steen 4:30,70 ---
    20 Milan Meester 4:35,60 ---
    21 Dex Visser 4:35,93 ---
    25 Milan van der Voort 5:27,10 ---
    Finn Herfkens DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 5 27,34 548
    2 AVZ - JPB team 1 AV Zaanland - JPB 6 28,69 477
    3 SAV JPB SAV - JPB 5 29,15 455
    4 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 3 30,24 404
    5 AVZ - JPB team 2 AV Zaanland - JPB 5 31,31 358


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Ruben Bekebrede 7,96 18,17 2,99 972
    6 Thomas van Kleef 8,16 17,54 2,96 923
    7 Mats Olfers 8,45 17,44 2,91 866
    9 Gijs van Kordenoordt 7,91 12,22 2,79 843
    10 Hidde Visser 8,13 10,50 3,02 820
    12 Koen Brantenaar 8,38 11,54 3,01 798
    13 Dani Holst 8,51 12,15 2,86 760
    20 Don Steding 10,43 8,90 1,89 268


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas van Kleef 2:08,27 ---
    3 Hidde Visser 2:16,00 ---
    4 Koen Brantenaar 2:18,00 ---
    5 Ruben Bekebrede 2:18,55 ---
    7 Gijs van Kordenoordt 2:27,90 ---
    8 Dani Holst 2:28,42 ---
    13 Mats Olfers 2:44,51 ---
    Don Steding DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - JPC team 1 AV Zaanland - JPC 4 30,49 393
    3 SAV JPC SAV - JPC 4 31,32 357
    4 NEA jongens C AV NEA-Volharding - JPC 4 32,98 291


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Julian Bakker 8,17 11,97 2,50 738
    5 Jesse Hom 8,46 12,77 2,54 714
    7 Kick Verhaal 9,08 15,60 2,28 623
    10 Mylo de Koningh 8,58 6,80 2,57 581
    11 Nigan Philippa 9,18 11,57 2,14 513
    14 Silas van Rooij 9,45 8,99 1,39 282


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mylo de Koningh 2:24,91 ---
    3 Jesse Hom 2:31,39 ---
    11 Julian Bakker 2:55,49 ---
    12 Kick Verhaal 2:57,90 ---
    13 Silas van Rooij 2:59,10 ---
    14 Nigan Philippa 3:17,77 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JPmini SAV - JPMini 4 33,29 280
    2 AVZ - JPmini AV Zaanland - JPMini 5 34,96 221


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Malou de Gauw 10,46 6,36 3,35 1226
    7 Lieve Mannaert 10,17 4,94 3,27 1161
    12 Jip de Groot 10,78 4,90 3,39 1097
    17 Esmee Otto 11,10 4,45 3,12 971
    18 Lina El Azouzi 10,45 4,05 2,82 967
    23 Amber Konings 11,11 3,64 3,16 915
    26 Roos Heistek 11,58 5,26 2,82 909
    29 Lotte Vermeulen 11,48 3,99 2,90 847
    30 Senna Ebbers 11,51 3,64 2,94 823
    34 Anouk Verhaal 11,85 3,31 2,66 703


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Malou de Gauw 4:03,50 ---
    9 Anouk Verhaal 4:09,57 ---
    10 Lina El Azouzi 4:10,68 ---
    18 Jip de Groot 4:26,66 ---
    22 Lotte Vermeulen 4:39,71 ---
    27 Roos Heistek 4:49,85 ---
    29 Esmee Otto 4:58,49 ---
    Amber Konings DNS ---
    Lieve Mannaert DNS ---
    Senna Ebbers DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA1-1 AV Edam - MPA1 4 38,10 524
    2 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 38,53 507
    3 AVZ - MPA1 team 1 AV Zaanland - MPA1 5 40,16 444
    4 NEA meisjes A1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 42,16 374
    5 AVZ - MPA1 team 2 AV Zaanland - MPA1 5 42,57 361
    6 A.V. Edam MPA1-2 AV Edam - MPA1 4 43,09 344


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    16 Maartje Brakenhoff 10,84 18,05 3,48 1062
    20 Kidist Tesfaye 10,80 15,86 3,06 950
    23 Dunya Brantenaar 11,15 13,90 3,08 878
    24 Indra Ebbers 11,52 17,07 2,84 836
    26 Lisa van Kleef 11,27 12,62 2,87 799
    32 Danique Adriaanse 14,06 13,15 1,50 263
    33 Janine Sicking DNS DNS DNS 0
    33 Laila Ouazane DNS DNS DNS 0
    33 May Diop DNS DNS DNS 0
    33 Sara Barendse DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Lisa van Kleef 4:22,48 ---
    16 Kidist Tesfaye 4:26,34 ---
    24 Maartje Brakenhoff 4:49,51 ---
    28 Indra Ebbers 5:26,66 ---
    Dunya Brantenaar DNS ---
    Janine Sicking DNS ---
    Laila Ouazane DNS ---
    May Diop DNS ---
    Sara Barendse DNS ---
    Danique Adriaanse DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 36,59 588
    2 SAV MPA2 team 1 SAV - MPA2 4 36,79 579
    3 NEA meisjes A2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,51 468
    4 AVZ - MPA2 team 1 AV Zaanland - MPA2 4 41,91 383


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Chyara Vinju 7,84 4,67 0,90 972
    12 Anouk de Vries 8,13 4,18 0,90 888
    15 Alessia Barnabé 7,61 3,11 0,80 821
    21 Fiene den Hertog 8,56 3,66 0,85 744


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Alessia Barnabé 4:19,26 ---
    14 Fiene den Hertog 4:39,13 ---
    18 Anouk de Vries 4:47,40 ---
    Chyara Vinju DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPB SAV - MPB 4 28,30 497
    2 NEA meisjes B AV NEA-Volharding - MPB 4 28,93 465
    3 AV Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 5 29,25 450
    4 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 29,71 428
    5 AVZ - MPB AV Zaanland - MPB 4 30,23 404


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Eline Oppewal 7,50 14,95 3,22 1051
    3 Melody Nillesen 7,85 16,05 3,01 963
    5 Robijn Janssen 7,95 16,62 2,81 914
    13 Amber van Rooij 8,05 10,75 2,53 740
    17 Lena Wijte 8,74 5,50 2,08 426
    18 Dinky Steding 8,91 7,62 1,93 425
    19 Lina Setta 10,46 6,08 1,43 108
    20 Jill van Leeuwen DNS DNS DNS 0
    20 May Blank DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber van Rooij 2:14,03 ---
    2 Eline Oppewal 2:16,02 ---
    8 Robijn Janssen 2:26,96 ---
    11 Melody Nillesen 2:30,42 ---
    17 Lena Wijte 2:58,89 ---
    18 Lina Setta 3:11,95 ---
    19 Dinky Steding 3:16,80 ---
    Jill van Leeuwen DNS ---
    May Blank DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - MPC team 1 AV Zaanland - MPC 4 28,82 471
    2 A.V. Edam MPC AV Edam - MPC 4 29,55 436
    3 SAV MPC SAV - MPC 4 32,97 292
    4 AVZ - MPC team 2 AV Zaanland - MPC 5 35,69 197


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Aynalem Tesfaye 7,82 11,08 2,88 856
    6 Eva Barendse 8,89 8,51 2,08 478
    8 Inge de Vries 9,26 9,27 1,96 421
    10 Lina Ali 9,87 7,43 1,52 220
    13 Sara EL Azouzi 9,56 4,68 1,36 164


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sara EL Azouzi 3:04,49 ---
    8 Eva Barendse 3:06,39 ---
    9 Inge de Vries 3:07,40 ---
    12 Lina Ali 3:33,99 ---
    Aynalem Tesfaye DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ -MPmini AV Zaanland - MPMini 4 34,76 227