Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Pupillencompetitie'

Prijzen

Alvin Otto
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1286 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   6,24
  • Verspringen   3,23
Boudewijn van Oppens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1563 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   29,16
  • Verspringen   4,07
Jacco Schoutsen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1513 punten
  • 60 meter   9,4
  • Balwerpen   23,04
  • Verspringen   4,22
Jay van Wanrooij
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1446 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   25,00
  • Verspringen   4,06
Joshua Bok
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:04,44
Stijn van Oppens
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1296 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   5,93
  • Hoogspringen   1,15
Kevin Konijn
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:54,26
Laurens Rodriquez
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1195 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   19,14
  • Verspringen   3,35
Lieke Kamping
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:54,72
Eliane Meurs
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:36,62
Maartje Rol
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1127 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   4,44
  • Hoogspringen   1,05
Maartje Rol
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:55,06
Gi-Angely Valmont
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 775 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   10,87
  • Verspringen   2,65
Gi-Angely Valmont
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:31,59

Hoogtepunten

Maya Bijron MPB 40m
  • 7,46
  • Eliane Meurs MPA2 60m
  • 9,97
  • Eliane Meurs MPA2 Ver
  • 3,72
  • Boudewijn van Oppens JPA2 60m
  • 9,28
  • Jacco Schoutsen JPA2 60m
  • 9,31
  • Boudewijn van Oppens JPA2 Ver
  • 4,07
  • Jay van Wanrooij JPA2 60m
  • 9,66
  • Maartje Rol MPB 40m
  • 7,51
  • Jacco Schoutsen JPA2 Ver
  • 4,22
  • Eliane Meurs MPA2 1000m
  • 3:36,62
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Alvin Otto 9,85 6,24 3,23 1286


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Alvin Otto 3:57,26 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Boudewijn van Oppens 9,28 29,16 4,07 1563
    2 Jacco Schoutsen 9,31 23,04 4,22 1513
    3 Jay van Wanrooij 9,66 25,00 4,06 1446
    8 Joshua Bok 10,32 24,79 3,64 1257
    9 Myron Buis 10,24 23,45 3,38 1200
    14 Tim Gortzak 11,28 18,13 3,32 976
    17 Roy Sinemus 11,41 12,94 3,16 845
    18 Marijn Weltman 10,93 12,69 2,71 810
    19 Leo Lam 13,83 11,84 2,30 418
    20 Pieter Bron DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joshua Bok 4:04,44 ---
    5 Marijn Weltman 4:17,10 ---
    6 Jacco Schoutsen 4:18,52 ---
    11 Roy Sinemus 5:04,12 ---
    Pieter Bron DNS ---
    Myron Buis DNS ---
    Tim Gortzak DNS ---
    Leo Lam DNS ---
    Jay van Wanrooij DNS ---
    Boudewijn van Oppens DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA jongens A2 AV NEA-Volharding - JPA2 4 39,28 477
    2 AVZ - JPA2 team 1 AV Zaanland - JPA2 5 40,19 443


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Stijn van Oppens 7,53 5,93 1,15 1296
    8 Kevin Konijn 7,56 3,87 1,00 1039
    13 Kamil Maréchal 7,70 4,20 0,90 964
    26 Toni Lam 9,68 4,51 0,80 626


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Konijn 3:54,26 ---
    6 Kamil Maréchal 4:12,43 ---
    17 Stijn van Oppens 4:29,99 ---
    Toni Lam DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 5 27,34 548
    2 AVZ - JPB team 1 AV Zaanland - JPB 6 28,69 477
    3 SAV JPB SAV - JPB 5 29,15 455
    4 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 3 30,24 404
    5 AVZ - JPB team 2 AV Zaanland - JPB 5 31,31 358


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Laurens Rodriquez 7,23 19,14 3,35 1195
    4 Remy Visser 7,89 23,87 2,82 1029
    17 Milo Lam 8,83 9,57 2,63 618
    18 Levi Lam 9,54 10,02 2,25 460


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Laurens Rodriquez 2:22,58 ---
    12 Remy Visser 2:39,70 ---
    14 Milo Lam 2:44,82 ---
    15 Levi Lam 2:51,45 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - JPC team 1 AV Zaanland - JPC 4 30,49 393
    3 SAV JPC SAV - JPC 4 31,32 357
    4 NEA jongens C AV NEA-Volharding - JPC 4 32,98 291


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    15 Lauretta Donker 10,82 4,34 3,05 985
    16 Angela Haasakker 10,50 3,77 3,00 975
    19 Elisa Hartwijk 10,63 3,45 3,15 961
    22 Zoey Bakker 10,91 4,10 2,89 923
    32 Jasmijn Kieft 11,37 3,28 2,60 743
    33 Lieke Kamping 11,78 3,46 2,75 741


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Lieke Kamping 3:54,72 ---
    11 Elisa Hartwijk 4:11,90 ---
    21 Zoey Bakker 4:39,29 ---
    23 Jasmijn Kieft 4:39,97 ---
    25 Lauretta Donker 4:46,26 ---
    30 Angela Haasakker 5:08,45 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA1-1 AV Edam - MPA1 4 38,10 524
    2 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 38,53 507
    3 AVZ - MPA1 team 1 AV Zaanland - MPA1 5 40,16 444
    4 NEA meisjes A1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 42,16 374
    5 AVZ - MPA1 team 2 AV Zaanland - MPA1 5 42,57 361
    6 A.V. Edam MPA1-2 AV Edam - MPA1 4 43,09 344


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    7 Eliane Meurs 9,97 23,64 3,72 1312
    14 Eva Bout 10,79 22,51 3,25 1086
    18 Renee Galesloot 10,31 12,67 3,28 1008
    21 Suzanne va...er Maeden 10,95 17,08 2,90 918
    27 Susan Voo...n 't Holt 11,27 12,35 2,43 706
    31 Melanthe v...der Ploeg DNS 13,24 3,12 554


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eliane Meurs 3:36,62 ---
    15 Renee Galesloot 4:25,09 ---
    19 Eva Bout 4:30,59 ---
    23 Suzanne va...er Maeden 4:44,47 ---
    26 Susan Voo...n 't Holt 5:06,88 ---
    Melanthe v...der Ploeg DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 36,59 588
    2 SAV MPA2 team 1 SAV - MPA2 4 36,79 579
    3 NEA meisjes A2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,51 468
    4 AVZ - MPA2 team 1 AV Zaanland - MPA2 4 41,91 383


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Maartje Rol 7,51 4,44 1,05 1127
    4 Maya Bijron 7,46 3,07 1,05 1029
    9 Meike Huiberts 7,74 3,67 0,95 953
    19 Frederique Meurs 8,45 2,91 0,95 772
    25 Celine Buis 8,95 3,22 0,85 653


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Maartje Rol 3:55,06 ---
    4 Maya Bijron 3:56,19 ---
    8 Frederique Meurs 4:20,29 ---
    Celine Buis DNS ---
    Meike Huiberts DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPB SAV - MPB 4 28,30 497
    2 NEA meisjes B AV NEA-Volharding - MPB 4 28,93 465
    3 AV Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 5 29,25 450
    4 A.V. Edam MPB AV Edam - MPB 4 29,71 428
    5 AVZ - MPB AV Zaanland - MPB 4 30,23 404


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Isa Weltman 8,03 13,05 2,89 858
    8 Maartje de Haan 8,21 10,18 3,07 811


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Maartje de Haan 2:26,30 ---
    12 Isa Weltman 2:33,37 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Gi-Angely Valmont 8,00 10,87 2,65 775
    9 Fenna Izeboud 9,29 8,35 2,00 406
    12 Eva Kamping 9,81 5,02 1,76 214


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gi-Angely Valmont 2:31,59 ---
    5 Eva Kamping 2:50,32 ---
    11 Fenna Izeboud 3:26,44 ---