Vereniging 'AC Waterland' op 'Pupillencompetitie'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jim van der Kloet JPC 40m
  • 8,27
  • Kees van den Burg JPB 40m
  • 7,80
  • Anne Sofie Klaver MPA2 1000m
  • 4:17,14
  • Kees van den Burg JPB 1000m
  • 4:21,03
  • Suze Tijssens MPA1 60m
  • 10,54
  • Kees van den Burg JPB Hoog
  • 1,00
  • Suze Tijssens MPA1 Ver
  • 3,06
  • Suze Tijssens MPA1 1000m
  • 4:12,89
  • Anne Sofie Klaver MPA2 60m
  • 11,01
  • Matthias Klaver JPB 1000m
  • 4:22,05
  •  

    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Kees van den Burg 7,80 3,91 1,00 997
    16 Matthias Klaver 8,36 4,41 0,95 905
    27 Tycho Bachas 8,74 3,76 0,70 616


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Kees van den Burg 4:21,03 ---
    11 Matthias Klaver 4:22,05 ---
    23 Tycho Bachas 4:58,88 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Jim van der Kloet 8,27 16,61 2,74 848
    19 Vigo Taanman 10,61 11,99 2,23 379
    21 Siem Jillings 10,25 7,83 1,60 205
    22 Tibbe van ...r Heijden DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Jim van der Kloet 2:36,15 ---
    18 Vigo Taanman 3:04,44 ---
    19 Siem Jillings 3:16,33 ---
    Tibbe van ...r Heijden DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - JPC team 1 AV Zaanland - JPC 4 30,49 393
    3 SAV JPC SAV - JPC 4 31,32 357
    4 NEA jongens C AV NEA-Volharding - JPC 4 32,98 291


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    13 Suze Tijssens 10,54 4,74 3,06 1052
    31 Julia Pessel 11,33 3,37 2,74 784
    36 Mara Visser DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Suze Tijssens 4:12,89 ---
    24 Julia Pessel 4:41,57 ---
    Mara Visser DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    25 Anne Sofie Klaver 11,01 15,23 2,66 833
    29 Fieke de Graaf 11,83 10,22 2,42 599


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Anne Sofie Klaver 4:17,14 ---
    25 Fieke de Graaf 4:54,47 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    26 Sara Mol 8,68 1,96 0,95 645


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sara Mol DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    14 Elin Timmans 8,91 14,08 2,27 618
    20 Rosa Visser DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Elin Timmans 2:49,67 ---
    Rosa Visser DNF ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Charlotte Klaver 9,41 7,95 2,30 442
    11 Fiene Mol 10,20 8,17 1,59 216
    14 Yasmin Essenburg DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Charlotte Klaver 2:46,28 ---
    10 Fiene Mol 3:11,36 ---
    Yasmin Essenburg DNS ---