Vereniging 'AV Rijnsoever' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Discus - 23,76
Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,03
Leonard van Eer
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Maddy Javier
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Thijmen Krassenburg JJC Ver
  • 4,74
  • Leonard van Eer JJD Hoog
  • 1,50
  • Maddy Javier MJC Hoog
  • 1,45
  • Benjamin Menkveld JJC 800m
  • 2:26,11
  • Benjamin Menkveld JJC 150m
  • 19,54
  • Mira Achterhof MJC Kogel
  • 8,29
  • Maddy Javier MJC 80mH
  • 14,27
  • Lauren Goseling MJC Hoog
  • 1,30
  • Maddy Javier MJC 150m
  • 20,76
  • Felix van Eer JJC 150m
  • 20,72
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 19,54 +0.0 m/s--- 661
    15 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 20,72 +0.1 m/s20,20 555


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 2:26,11 2:25,72 597
    16 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 2:35,91 2:41,00 504
    19 Julian van der Plas AV Rijnsoever JC 2:47,07 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 20,29 -0.2 m/s19,47 347
    18 Benjamin Menkveld AV Rijnsoever JC 21,17 -2.3 m/s--- 302
    23 Julian ter Harmsel AV Rijnsoever JC 23,65 -2.3 m/s25,64 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 47,61 809
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 48,30 780
    3 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 49,25 742
    4 AV De Spartaan JC Team 1 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 51,30 665
    5 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 4 53,31 595
    6 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 4 53,75 580
    7 AV De Spartaan JC Team 2 (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 54,69 550
    8 AV Rijnsoever JC (4x100m) AV Rijnsoever - JJC 4 55,89 512
    9 SC Reeuwijk JC (4x100m) SC Reeuwijk - JJC 4 57,08 477
    10 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 1:02,47 333
    11 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Thijs de Ruiter AV Rijnsoever JC 28,12 25,33 25,73 25,43 28,12 24,39 466
    18 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 16,51 X X 13,84 16,51 15,36 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Rick van Duijn AV Rijnsoever JC 8,98 8,22 7,93 7,52 8,98 8,42 472


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Felix van Eer AV Rijnsoever JC 1,40 1,41 541
    9 Thijs de Ruiter AV Rijnsoever JC 1,40 1,45 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Thijmen Krassenburg AV Rijnsoever JC 4,74 X X X 4,74 +1.6 m/s4,66 568
    Brett van Boxcel AV Rijnsoever JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 11,97 -0.4 m/s--- 472
    13 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 12,09 +1.0 m/s11,90 455


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 3:41,62 4:02,20 410
    18 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 3:46,35 3:51,60 384


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Sven Peereboom AV Rijnsoever JD 16,87 -0.2 m/s--- 268
    20 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 17,21 -0.2 m/s--- 247


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD X 23,76 20,01 X 23,76 23,76 374
    10 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 14,60 - 15,98 15,39 15,98 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 8,15 9,03 7,85 8,22 9,03 8,17 475
    13 Viktor Zarembski AV Rijnsoever JD 6,36 5,86 5,90 6,05 6,36 6,37 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Leonard van Eer AV Rijnsoever JD 1,50 1,50 623
    10 Roberto Sira AV Rijnsoever JD 1,25 1,30 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 20,76 -0.1 m/s--- 552
    18 Mira Achterhof AV Rijnsoever MC 23,45 -0.1 m/s--- 351
    Eline Oosterman AV Rijnsoever MC DNF 23,30 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Lauren Goseling AV Rijnsoever MC 2:45,64 2:47,14 423
    13 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 2:46,82 2:43,87 413
    15 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MC 2:53,70 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 14,27 +0.9 m/s--- 463
    17 Nienke Peereboom AV Rijnsoever MC 15,68 +0.7 m/s--- 349
    25 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MC 18,12 +0.7 m/s17,93 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 40,40 745
    2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,96 631
    3 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,30 617
    4 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 44,48 570
    5 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 44,82 557
    6 SC Antilope MC (4x80m) SC Antilope - MJC 4 44,96 551
    7 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,36 499
    8 AV Rijnsoever MC (4x80m) AV Rijnsoever - MJC 4 47,01 476
    9 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 48,65 421
    10 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 0 DNS 0
    10 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0
    10 Voorschoten `97 MC (4x80m) Voorschoten `97 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Mara Korpelshoek AV Rijnsoever MC X 12,75 13,26 X 13,26 --- 182


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Mira Achterhof AV Rijnsoever MC 19,49 18,34 19,35 19,71 19,71 --- 301
    16 Céline Verloop AV Rijnsoever MC 10,42 X 11,77 13,63 13,63 11,75 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Mira Achterhof AV Rijnsoever MC 8,29 7,49 8,06 7,84 8,29 8,45 437
    15 Céline Verloop AV Rijnsoever MC 5,27 5,28 6,03 5,75 6,03 6,28 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maddy Javier AV Rijnsoever MC 1,45 1,45 582
    13 Lauren Goseling AV Rijnsoever MC 1,30 1,35 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Lotte Hobbij AV Rijnsoever MC X 3,40 3,76 3,05 3,76 +1.4 m/s3,45 370
    14 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MC 3,53 3,65 3,51 3,48 3,65 +0.0 m/s3,45 0