Vereniging 'SAV' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Vasco Mosselman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:02,68
Max Preijer
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,59
Jochem van Warmerdam
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,29
Aaron Ponne
  • Jongens Junior D - Speer - 29,75
Aaron Ponne
  • Jongens Junior D - Kogel - 12,77
Jessy Struijs
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,00
Ruben Bleeker
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Robine Hooiveld
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,10
Damanja Reus
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,53
Damanja Reus
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,42
Debora van Langen
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,54
Eva Heilig
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,23
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:12,93
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,84
Eline Zwagemaker
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,62
Eline Zwagemaker
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,86
Jinte Braas
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,75

Hoogtepunten

Ella van der Velde MJC 80m
  • 11,52
  • Jinte Braas MJD 1000m
  • 3:12,93
  • Jinte Braas MJD Ver
  • 4,75
  • Robine Hooiveld MJC 800m
  • 2:33,10
  • Ruben Bleeker JJD Hoog
  • 1,40
  • Damanja Reus MJC Kogel
  • 11,42
  • Aaron Ponne JJD Speer
  • 29,75
  • Vasco Mosselman JJD 1000m
  • 3:02,68
  • Aaron Ponne JJD Kogel
  • 12,77
  • Max Preijer JJD 1000m
  • 3:16,59
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Max Preijer SAV JD 12,24 -2.3 m/s--- 435
    7 Eric Juckers SAV JD 12,67 -1.7 m/s--- 380
    12 Ruben Bleeker SAV JD 12,87 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Vasco Mosselman SAV JD 3:02,68 3:05,18 677
    2 Max Preijer SAV JD 3:16,59 3:35,00 570
    5 Eric Juckers SAV JD 3:31,25 3:25,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jochem van Warmerdam SAV JD 14,29 -1.9 m/s--- 462
    7 Joeri Appelo SAV JD 16,16 -1.1 m/s--- 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 4 45,59 528
    2 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 46,97 478
    3 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 4 47,19 470
    4 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 48,87 414
    5 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 50,20 372
    6 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 50,99 348
    7 AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 4 51,33 338
    8 AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 4 DQ 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Aaron Ponne SAV JD 29,75 29,75 --- 491
    7 Jessy Struijs SAV JD 22,92 22,92 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Aaron Ponne SAV JD 12,77 12,77 --- 647
    2 Jessy Struijs SAV JD 9,00 9,00 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Ruben Bleeker SAV JD 1,40 --- 541
    6 Joeri Appelo SAV JD 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Jochem van Warmerdam SAV JD 4,11 4,11 --- 440
    8 Ruben Bleeker SAV JD 3,79 3,79 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Ella van der Velde SAV MC 11,52 -0.8 m/s--- 537
    6 Debora van Langen SAV MC 11,59 -1.2 m/s--- 526
    14 Anne Vilain SAV MC 11,99 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Robine Hooiveld SAV MC 2:33,10 2:35,00 530
    5 Ella van der Velde SAV MC 2:39,30 2:35,00 475
    Debora van Langen SAV MC DNS 2:23,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Zomer Dijkstra SAV MC 14,87 -2.0 m/s--- 412
    14 Anne Vilain SAV MC 16,46 -2.0 m/s--- 295
    20 Robine Hooiveld SAV MC 18,71 -1.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MC Team 1 (4x80m) DEM - MJC 5 43,30 617
    2 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,75 599
    3 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 4 45,09 546
    4 AV Trias MC Team 1 (4x80m) AV Trias - MJC 4 45,37 536
    5 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 4 45,78 521
    6 SAV MC (4x80m) SAV - MJC 4 45,97 514
    7 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,17 506
    8 AV Trias MC Team 2 (4x80m) AV Trias - MJC 4 48,64 421
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 DNS 0
    9 DEM MC Team 2 (4x80m) DEM - MJC 0 DNS 0
    9 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Damanja Reus SAV MC 28,53 28,53 --- 452


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Damanja Reus SAV MC 11,42 11,42 --- 588
    12 Magdalena Juckers SAV MC 6,21 6,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Damanja Reus SAV MC 1,30 --- 462
    18 Magdalena Juckers SAV MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Debora van Langen SAV MC 4,54 4,54 +1.0 m/s--- 527
    8 Zomer Dijkstra SAV MC 4,28 4,28 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Eva Heilig SAV MD Team 1 9,23 -1.0 m/s--- 506
    14 Kaitlijn v... Dongeren SAV MD Team 1 9,89 -2.3 m/s--- 395
    15 Ella Klumpenhouwer SAV MD Team 1 9,90 -2.3 m/s--- 0
    27 Lauraly Spaak SAV MD Team 2 10,68 -1.0 m/s--- 280
    31 Lois Hooiveld SAV MD Team 2 11,01 -1.0 m/s--- 237


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jinte Braas SAV MD Team 1 3:12,93 3:10,00 596
    5 Ella Klumpenhouwer SAV MD Team 1 3:30,88 3:35,00 474
    8 Susanna Juckers SAV MD Team 2 3:44,28 3:35,00 396
    11 Lois Hooiveld SAV MD Team 2 3:49,55 3:55,00 367


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jinte Braas SAV MD Team 1 10,84 -1.8 m/s11,24 500
    4 Kaitlijn v... Dongeren SAV MD Team 1 11,84 -1.9 m/s--- 391
    14 Susanna Juckers SAV MD Team 2 13,68 -1.9 m/s--- 231
    21 Melissa van Velzen SAV MD Team 1 14,67 -1.9 m/s--- 0
    Femke Molenaar SAV MD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,74 574
    2 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 35,84 522
    3 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,94 517
    4 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 4 36,11 510
    5 AV Trias MD Team 1 (4x60m) AV Trias - MJD 4 36,18 506
    6 AV Trias MD Team 2 (4x60m) AV Trias - MJD 4 37,57 446
    7 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 37,93 431
    8 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 4 38,37 413
    9 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,01 388
    10 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 39,17 381
    11 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 DQ 0
    11 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    11 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
    11 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 22,62 22,62 --- 372
    Anouk Ronday SAV MD Team 2 - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 17,86 17,86 --- 266
    Anouk Ronday SAV MD Team 2 X NM --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 8,16 8,16 --- 430
    7 Melissa van Velzen SAV MD Team 1 8,08 8,08 --- 0
    11 Sophie Vallain SAV MD Team 2 6,36 6,36 --- 328
    Anouk Ronday SAV MD Team 2 - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Eva Heilig SAV MD Team 1 1,25 --- 426
    14 Sophie Vallain SAV MD Team 2 1,10 --- 316
    Femke Molenaar SAV MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Jinte Braas SAV MD Team 1 4,75 4,75 +0.8 m/s4,39 570
    16 Lauraly Spaak SAV MD Team 2 3,05 3,05 +0.2 m/s--- 228
    Femke Molenaar SAV MD Team 2 - DNS --- 0