Vereniging 'AV Hollandia' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Lucas Knetemann
  • Jongens Junior C - Discus - 21,81
Sicco Deurloo
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Senna Giling
  • Jongens Junior D - 80m - 11,52
Senna Giling
  • Jongens Junior D - Ver - 4,44
Bente Tuil
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,25
Bente Tuil
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Jill Hoeve
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,16
Jaela de Cock
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,50
Sophie Le Blansch
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,42
Sophie Le Blansch
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,11

Hoogtepunten

Senna Giling JJD 80m
  • 11,52
  • Jackie Nederveen MJC Hoog
  • 1,40
  • Bente Tuil MJC 80m
  • 11,25
  • Bo Kraijnbrink JJC 100m
  • 13,87
  • Sicco Deurloo JJC Hoog
  • 1,55
  • Maik van Diepen JJC 100m
  • 13,69
  • Bente Tuil MJC Hoog
  • 1,55
  • Bente Tuil MJC 80mH
  • 13,83
  • Maik van Diepen JJC 800m
  • 2:30,74
  • Jill Hoeve MJD 60m
  • 9,16
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Maik van Diepen AV Hollandia JC 13,69 -1.7 m/s13,20 573
    8 Bo Kraijnbrink AV Hollandia JC 13,87 -1.5 m/s13,20 550


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Maik van Diepen AV Hollandia JC 2:30,74 2:35,61 552
    8 Ymme van Komen AV Hollandia JC 2:32,96 2:37,42 531


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sicco Deurloo AV Hollandia JC 17,54 -1.5 m/s19,29 515
    6 Bo Kraijnbrink AV Hollandia JC 20,08 -1.5 m/s--- 358


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera JC Team 1 (4x100m) AV Hera - JJC 4 49,69 725
    2 AV Hollandia JC (4x100m) AV Hollandia - JJC 4 53,75 580
    3 AV Trias JC Team 1 (4x100m) AV Trias - JJC 4 54,21 565
    4 AV Hera JC Team 2 (4x100m) AV Hera - JJC 4 54,54 555
    5 AV Trias JC Team 2 (4x100m) AV Trias - JJC 4 1:00,19 391
    6 AV DOKEV Anna Paulowna JC (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJC 0 DNS 0
    6 AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 0 DNS 0
    6 AV NOVA JC (4x100m) AV NOVA - JJC 0 DNS 0
    6 DEM JC (4x100m) DEM - JJC 0 DNS 0
    6 SV Noordkop JC (4x100m) SV Noordkop - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Ymme van Komen AV Hollandia JC 21,56 21,56 23,76 353


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Lucas Knetemann AV Hollandia JC 21,81 21,81 21,36 340


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Lucas Knetemann AV Hollandia JC 8,99 8,99 8,89 473


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sicco Deurloo AV Hollandia JC 1,55 1,45 663


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Sicco Deurloo AV Hollandia JC 4,40 4,40 +0.8 m/s4,54 498


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Senna Giling AV Hollandia JD 11,52 -0.8 m/s11,46 537
    13 Phinian Metz AV Hollandia JD 12,98 -2.8 m/s13,40 342
    22 Jarrod Bakker AV Hollandia JD 14,44 -2.8 m/s14,11 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Chris de Groot AV Hollandia JD 3:45,71 3:50,90 388
    17 Jarrod Bakker AV Hollandia JD 4:16,13 4:15,22 242
    18 Milan Dupon AV Hollandia JD 4:20,21 4:12,62 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Phinian Metz AV Hollandia JD 17,24 -1.3 m/s17,14 245
    12 Stef Dekker AV Hollandia JD 17,48 -1.9 m/s--- 230


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 4 45,59 528
    2 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 46,97 478
    3 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 4 47,19 470
    4 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 48,87 414
    5 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 50,20 372
    6 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 50,99 348
    7 AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 4 51,33 338
    8 AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 4 DQ 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Mick van den Boom AV Hollandia JD 19,14 19,14 12,89 307
    17 Hugo van Kleef AV Hollandia JD 12,80 12,80 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Mick van den Boom AV Hollandia JD 6,77 6,77 6,71 352
    16 Hugo van Kleef AV Hollandia JD 4,93 4,93 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Stef Dekker AV Hollandia JD 1,20 1,25 389
    16 Milan Dupon AV Hollandia JD 1,05 1,00 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Senna Giling AV Hollandia JD 4,44 4,44 +1.3 m/s4,20 506
    17 Chris de Groot AV Hollandia JD 3,18 3,18 3,18 3,88 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Bente Tuil AV Hollandia MC 11,25 -1.2 m/s11,24 578
    10 Salome van Berkel AV Hollandia MC 11,92 -2.2 m/s11,77 479
    Maaike Wiebers AV Hollandia MC DNS 12,23 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Renske de Boer AV Hollandia MC 2:40,57 2:43,32 464
    Annika Besseling AV Hollandia MC DQ 2:57,76 0
    Maaike Wiebers AV Hollandia MC DNS 2:47,66 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Bente Tuil AV Hollandia MC 13,83 -1.3 m/s13,76 504
    18 Jackie Nederveen AV Hollandia MC 17,40 -1.3 m/s17,74 235
    19 Chloë de Git AV Hollandia MC 18,01 -2.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MC Team 1 (4x80m) DEM - MJC 5 43,30 617
    2 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,75 599
    3 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 4 45,09 546
    4 AV Trias MC Team 1 (4x80m) AV Trias - MJC 4 45,37 536
    5 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 4 45,78 521
    6 SAV MC (4x80m) SAV - MJC 4 45,97 514
    7 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,17 506
    8 AV Trias MC Team 2 (4x80m) AV Trias - MJC 4 48,64 421
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 DNS 0
    9 DEM MC Team 2 (4x80m) DEM - MJC 0 DNS 0
    9 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Kyra Laan AV Hollandia MC 19,19 19,19 14,80 292
    12 Isa Baardse AV Hollandia MC 13,31 13,31 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Annika Besseling AV Hollandia MC 7,59 7,59 7,26 399
    8 Isa Baardse AV Hollandia MC 7,24 7,24 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Bente Tuil AV Hollandia MC 1,55 1,65 663
    5 Jackie Nederveen AV Hollandia MC 1,40 1,45 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Renske de Boer AV Hollandia MC 4,16 4,16 +1.7 m/s4,39 450
    20 Chloë de Git AV Hollandia MC 3,18 3,18 +1.2 m/s3,19 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jill Hoeve AV Hollandia MD 9,16 -1.3 m/s8,80 519
    9 Carice van Delft AV Hollandia MD 9,55 -1.9 m/s9,50 450
    11 Nikki de Smit AV Hollandia MD 9,59 -1.3 m/s9,10 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sophie Roos AV Hollandia MD 3:29,97 3:29,48 480
    13 Nina Folkers AV Hollandia MD 3:50,44 4:36,70 363
    14 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3:53,48 3:51,18 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Jill Hoeve AV Hollandia MD 12,30 -1.9 m/s--- 346
    13 Jaela de Cock AV Hollandia MD 13,48 -1.2 m/s14,14 246
    18 Nina Folkers AV Hollandia MD 14,14 -1.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,74 574
    2 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 35,84 522
    3 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,94 517
    4 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 4 36,11 510
    5 AV Trias MD Team 1 (4x60m) AV Trias - MJD 4 36,18 506
    6 AV Trias MD Team 2 (4x60m) AV Trias - MJD 4 37,57 446
    7 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 37,93 431
    8 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 4 38,37 413
    9 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,01 388
    10 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 39,17 381
    11 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 DQ 0
    11 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    11 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
    11 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Jaela de Cock AV Hollandia MD 21,50 21,50 17,70 352
    11 Daphne van Stijn AV Hollandia MD 10,91 10,91 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 19,42 19,42 17,13 296
    4 Amber van der Woude AV Hollandia MD 14,97 14,97 11,17 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 9,11 9,11 9,65 479
    14 Amber van der Woude AV Hollandia MD 5,90 5,90 6,70 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 1,25 1,20 426
    11 Jill Hoeve AV Hollandia MD 1,20 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Nikki de Smit AV Hollandia MD 3,61 3,61 +1.1 m/s3,82 340
    12 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3,46 3,46 +0.6 m/s3,35 0