Vereniging 'AV Trias' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Luuk Hoogland
  • Jongens Junior C - 100m - 13,00
Pekka Van der Zwan
  • Jongens Junior C - Speer - 26,03
Mia Hoebe
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Luuk Hoogland JJC 800m
  • 2:31,29
  • Mia Hoebe MJD Hoog
  • 1,35
  • Luuk Hoogland JJC 100m
  • 13,00
  • Skip Lemstra JJC 100m
  • 13,89
  • Donna Vrees MJD 60m
  • 9,45
  • Nika Kloosterman MJC Ver
  • 4,40
  • Simone Winder MJC Hoog
  • 1,40
  • Skip Lemstra JJC Ver
  • 4,69
  • Fiep Adrichem MJC 80m
  • 11,82
  • Gijs Van der Kolk JJC 800m
  • 2:29,44
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Luuk Hoogland AV Trias JC Team 1 13,00 -1.7 m/s12,95 668
    10 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 13,89 -1.7 m/s13,10 548
    15 Thijs Duinmeijer AV Trias JC Team 2 15,64 -1.9 m/s16,68 351
    17 Bendt Koelink AV Trias JC Team 2 15,97 -1.9 m/s16,18 318
    18 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 16,85 -1.9 m/s15,88 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Gijs Van der Kolk AV Trias JC Team 1 2:29,44 2:35,02 564
    7 Luuk Hoogland AV Trias JC Team 1 2:31,29 2:35,01 547
    11 Bendt Koelink AV Trias JC Team 2 2:50,87 2:45,02 383
    14 Max Aalders AV Trias JC Team 2 2:56,85 2:42,05 340
    15 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 2:59,07 2:45,01 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 18,58 -1.5 m/s16,55 446


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera JC Team 1 (4x100m) AV Hera - JJC 4 49,69 725
    2 AV Hollandia JC (4x100m) AV Hollandia - JJC 4 53,75 580
    3 AV Trias JC Team 1 (4x100m) AV Trias - JJC 4 54,21 565
    4 AV Hera JC Team 2 (4x100m) AV Hera - JJC 4 54,54 555
    5 AV Trias JC Team 2 (4x100m) AV Trias - JJC 4 1:00,19 391
    6 AV DOKEV Anna Paulowna JC (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJC 0 DNS 0
    6 AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 0 DNS 0
    6 AV NOVA JC (4x100m) AV NOVA - JJC 0 DNS 0
    6 DEM JC (4x100m) DEM - JJC 0 DNS 0
    6 SV Noordkop JC (4x100m) SV Noordkop - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Pekka Van der Zwan AV Trias JC Team 1 26,03 26,03 --- 431
    9 Nick De Vries AV Trias JC Team 2 17,22 17,22 --- 269


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Pekka Van der Zwan AV Trias JC Team 1 17,53 17,53 --- 259
    8 Max Aalders AV Trias JC Team 2 13,87 13,87 --- 182


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Gijs Smolenaars AV Trias JC Team 1 7,37 7,37 --- 387


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Gijs Smolenaars AV Trias JC Team 1 1,35 --- 499
    6 Nick De Vries AV Trias JC Team 2 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 4,69 4,69 +13.0 m/s--- 558
    10 Gijs Van der Kolk AV Trias JC Team 1 3,89 3,89 +0.2 m/s--- 0
    11 Thijs Duinmeijer AV Trias JC Team 2 3,72 3,72 +1.0 m/s--- 362
    13 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 3,46 3,46 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Ruben Lahat AV Trias JD Team 1 12,64 -0.8 m/s12,70 383
    14 Ivan Deugd AV Trias JD Team 2 13,06 -0.8 m/s12,72 333


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 3:47,67 3:56,07 377
    14 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3:52,46 3:55,59 352


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 4 45,59 528
    2 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 46,97 478
    3 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 4 47,19 470
    4 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 48,87 414
    5 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 50,20 372
    6 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 50,99 348
    7 AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 4 51,33 338
    8 AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 4 DQ 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jeroen Kalverdijk AV Trias JD Team 2 23,66 23,66 --- 391
    18 Ewoud Kalverdijk AV Trias JD Team 2 11,05 11,05 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Ivan Deugd AV Trias JD Team 2 5,07 5,07 --- 246
    17 Fons Kaandorp AV Trias JD Team 1 4,71 4,71 --- 221


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Skip Blok AV Trias JD Team 2 1,25 --- 426
    6 Jeroen Kalverdijk AV Trias JD Team 2 1,25 --- 0
    11 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Ruben Lahat AV Trias JD Team 1 3,85 3,85 +1.4 m/s--- 388
    9 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3,75 3,75 --- 0
    11 Ewoud Kalverdijk AV Trias JD Team 2 3,55 3,55 +1.0 m/s--- 328
    15 Skip Blok AV Trias JD Team 2 3,34 3,34 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Fiep Adrichem AV Trias MC Team 2 11,82 -2.5 m/s12,42 493
    17 Nika Kloosterman AV Trias MC Team 1 12,21 -2.5 m/s12,40 439
    26 Tjitske Koppes AV Trias MC Team 2 13,48 -0.8 m/s14,10 285
    27 Sam Bleichrodt AV Trias MC Team 2 13,90 -0.8 m/s13,52 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Lieke Radsma AV Trias MC Team 2 2:51,86 2:42,03 375
    13 Resa Witte AV Trias MC Team 1 2:52,57 2:42,01 370
    14 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 2:53,58 2:42,02 363
    18 Marits Koning AV Trias MC Team 2 3:20,75 --- 194


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Simone Winder AV Trias MC Team 1 15,90 -1.3 m/s14,35 333
    12 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 16,09 -1.3 m/s14,99 320
    13 Resa Witte AV Trias MC Team 1 16,31 -1.3 m/s14,88 0
    15 Lieke Radsma AV Trias MC Team 2 16,88 -1.3 m/s15,33 267


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MC Team 1 (4x80m) DEM - MJC 5 43,30 617
    2 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,75 599
    3 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 4 45,09 546
    4 AV Trias MC Team 1 (4x80m) AV Trias - MJC 4 45,37 536
    5 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 4 45,78 521
    6 SAV MC (4x80m) SAV - MJC 4 45,97 514
    7 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,17 506
    8 AV Trias MC Team 2 (4x80m) AV Trias - MJC 4 48,64 421
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 DNS 0
    9 DEM MC Team 2 (4x80m) DEM - MJC 0 DNS 0
    9 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Marits Koning AV Trias MC Team 2 13,55 13,55 --- 175
    14 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 12,88 12,88 --- 160
    15 Sam Bleichrodt AV Trias MC Team 2 12,21 12,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Marits Koning AV Trias MC Team 2 6,08 6,08 --- 311


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Simone Winder AV Trias MC Team 1 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Nika Kloosterman AV Trias MC Team 1 4,40 4,40 +1.5 m/s--- 498
    12 Fiep Adrichem AV Trias MC Team 2 3,84 3,84 +0.4 m/s--- 386
    19 Tjitske Koppes AV Trias MC Team 2 3,19 3,19 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Donna Vrees AV Trias MD Team 1 9,45 -1.3 m/s9,12 467
    16 Evi Tervoort AV Trias MD Team 1 9,97 -1.3 m/s9,32 383
    20 Rose Hoogervorst AV Trias MD Team 2 10,24 -1.7 m/s10,70 342
    23 Berber Wijnia AV Trias MD Team 1 10,37 -2.4 m/s10,02 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 3:59,88 3:45,05 315
    18 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 4:02,97 3:50,33 301
    Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 DNF 3:50,03 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Evi Tervoort AV Trias MD Team 1 13,13 -1.8 m/s11,70 274


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,74 574
    2 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 35,84 522
    3 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,94 517
    4 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 4 36,11 510
    5 AV Trias MD Team 1 (4x60m) AV Trias - MJD 4 36,18 506
    6 AV Trias MD Team 2 (4x60m) AV Trias - MJD 4 37,57 446
    7 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 37,93 431
    8 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 4 38,37 413
    9 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,01 388
    10 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 39,17 381
    11 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 DQ 0
    11 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    11 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
    11 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 11,20 11,20 --- 132
    16 Berber Wijnia AV Trias MD Team 1 7,11 7,11 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 12,42 12,42 --- 149


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 8,09 8,09 --- 426


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 1,35 --- 499
    8 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 1,25 --- 426
    11 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 1,20 --- 0
    16 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Donna Vrees AV Trias MD Team 1 3,83 3,83 +0.5 m/s--- 384
    10 Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 3,50 3,50 +0.4 m/s--- 318
    13 Rose Hoogervorst AV Trias MD Team 2 3,37 3,37 +1.7 m/s--- 0