Vereniging 'SV Noordkop' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Pim Nuijen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,15
Pim Nuijen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Andy Gielen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Lara Smits
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,42
Lara Smits
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Lara Smits
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81

Hoogtepunten

Myrthe Vredeveld MJC 80m
  • 11,98
  • Lara Smits MJC Ver
  • 4,81
  • Myrthe Vredeveld MJC Hoog
  • 1,40
  • Pim Nuijen JJD Hoog
  • 1,35
  • Lara Smits MJC Hoog
  • 1,50
  • Pol Gombault JJD Kogel
  • 6,81
  • Lara Smits MJC 80mH
  • 13,42
  • Pim Nuijen JJD 80m
  • 12,15
  • Andy Gielen JJD 80m
  • 13,27
  • Andy Gielen JJD Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Pim Nuijen SV Noordkop JD 12,15 -2.3 m/s--- 447
    17 Andy Gielen SV Noordkop JD 13,27 -2.3 m/s--- 309


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Bas Kok SV Noordkop JD 4:05,16 --- 291


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Andy Gielen SV Noordkop JD 17,00 -1.9 m/s--- 260


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Pol Gombault SV Noordkop JD 19,11 19,11 --- 307
    14 Bas Kok SV Noordkop JD 15,19 15,19 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Pol Gombault SV Noordkop JD 6,81 6,81 --- 355
    13 Pim Nuijen SV Noordkop JD 5,40 5,40 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Pim Nuijen SV Noordkop JD 1,35 --- 499
    3 Andy Gielen SV Noordkop JD 1,35 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Pol Gombault SV Noordkop JD 3,45 3,45 --- 308
    18 Bas Kok SV Noordkop JD 3,13 3,13 +0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC 11,98 -1.2 m/s--- 470
    21 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 12,59 -1.2 m/s--- 390
    22 Yentl Brink SV Noordkop MC 12,86 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Yentl Brink SV Noordkop MC 3:16,54 --- 217
    Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC DQ --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Lara Smits SV Noordkop MC 13,42 -1.3 m/s13,17 544


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 16,93 16,93 --- 247
    13 Donna Quartel SV Noordkop MC 12,89 12,89 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 7,40 7,40 --- 388
    16 Donna Quartel SV Noordkop MC 5,75 5,75 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lara Smits SV Noordkop MC 1,50 --- 623
    5 Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC 1,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Lara Smits SV Noordkop MC 4,81 4,81 +1.4 m/s--- 583
    18 Donna Quartel SV Noordkop MC 3,30 3,30 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Louise Jansen SV Noordkop MD 10,15 -2.3 m/s--- 355
    25 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 10,49 -2.3 m/s--- 306
    29 Sofie Jacobs SV Noordkop MD 10,84 -2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 4:09,09 --- 273
    23 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 4:34,00 --- 172
    Sofie Jacobs SV Noordkop MD DNF --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Merel Meesters SV Noordkop MD 14,40 -1.9 m/s--- 180
    22 Julia van der Voort SV Noordkop MD 16,26 -1.9 m/s--- 68


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 9,75 9,75 --- 94
    14 Merel Meesters SV Noordkop MD 8,85 8,85 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Louise Jansen SV Noordkop MD 10,90 10,90 --- 112


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Louise Jansen SV Noordkop MD 5,90 5,90 --- 300
    17 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 5,32 5,32 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Julia van der Voort SV Noordkop MD 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Julia van der Voort SV Noordkop MD 3,57 3,57 +1.4 m/s--- 332
    18 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 2,93 2,93 +0.3 m/s--- 0