Vereniging 'AV Castricum' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Sepp Schulte
  • Jongens Junior D - Speer - 28,61
Sepp Schulte
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Franka Holland
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,34
Lenneke Pettinga
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,49
Lenneke Pettinga
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,37

Hoogtepunten

Lenneke Pettinga MJD Hoog
  • 1,37
  • Mathilda Way MJC Hoog
  • 1,40
  • Lotte Kronenberg MJC Hoog
  • 1,30
  • Mike Osendarp JJD 1000m
  • 3:34,27
  • Lotte Kronenberg MJC 80m
  • 11,97
  • Franka Holland MJC 800m
  • 2:32,34
  • Sepp Schulte JJD Hoog
  • 1,45
  • Sepp Schulte JJD Ver
  • 4,02
  • Sepp Schulte JJD Speer
  • 28,61
  • Alec Deumers JJD 1000m
  • 4:01,04
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Alec Deumers AV Castricum JD 13,26 -2.3 m/s--- 310
    21 Ilmar Schramp AV Castricum JD 14,03 -2.3 m/s--- 227


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Mike Osendarp AV Castricum JD 3:34,27 --- 453
    15 Alec Deumers AV Castricum JD 4:01,04 --- 310


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Daan Sloog AV Castricum JD 18,54 -1.9 m/s--- 171
    15 Mike Osendarp AV Castricum JD 21,23 -1.9 m/s--- 48


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 4 45,59 528
    2 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 46,97 478
    3 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 4 47,19 470
    4 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 48,87 414
    5 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 50,20 372
    6 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 50,99 348
    7 AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 4 51,33 338
    8 AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 4 DQ 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sepp Schulte AV Castricum JD 28,61 28,61 --- 473
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 18,69 18,69 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,61 5,61 --- 281
    15 Ilmar Schramp AV Castricum JD 5,01 5,01 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sepp Schulte AV Castricum JD 1,45 --- 582
    Daan Sloog AV Castricum JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Sepp Schulte AV Castricum JD 4,02 4,02 --- 422
    19 Ilmar Schramp AV Castricum JD 2,70 2,70 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 11,97 -1.2 m/s--- 472
    16 Bernou van Dam AV Castricum MC 12,15 -2.2 m/s11,94 447
    28 Felien Heijdra AV Castricum MC 14,18 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Franka Holland AV Castricum MC 2:32,34 2:38,83 537
    9 Pipp Pauzenga AV Castricum MC 2:44,82 2:44,86 429
    11 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 2:48,94 2:54,48 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 16,97 -2.0 m/s--- 262
    17 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 17,29 -2.0 m/s--- 242


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MC Team 1 (4x80m) DEM - MJC 5 43,30 617
    2 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,75 599
    3 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 4 45,09 546
    4 AV Trias MC Team 1 (4x80m) AV Trias - MJC 4 45,37 536
    5 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 4 45,78 521
    6 SAV MC (4x80m) SAV - MJC 4 45,97 514
    7 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,17 506
    8 AV Trias MC Team 2 (4x80m) AV Trias - MJC 4 48,64 421
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 DNS 0
    9 DEM MC Team 2 (4x80m) DEM - MJC 0 DNS 0
    9 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Pipp Pauzenga AV Castricum MC 18,49 18,49 --- 278
    16 Lisa Arts AV Castricum MC 10,93 10,93 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Bernou van Dam AV Castricum MC 7,46 7,46 --- 392
    15 Felien Heijdra AV Castricum MC 5,80 5,80 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 --- 541
    12 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Mathilda Way AV Castricum MC 4,12 4,12 +1.4 m/s--- 442
    17 Lisa Arts AV Castricum MC 3,59 3,59 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Sanoë Penha AV Castric...MD Team 1 9,59 -1.9 m/s9,52 444
    21 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 1 10,28 -2.4 m/s10,15 336
    24 Sophie ten Wolde AV Castric...MD Team 2 10,42 -1.7 m/s10,61 316
    28 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,80 -1.7 m/s10,73 264


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:44,78 3:40,20 393
    15 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 3:57,06 4:01,55 329
    17 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 4:01,48 4:19,19 308
    19 Julia Hagoort AV Castric...MD Team 2 4:07,79 --- 279


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Sanoë Penha AV Castric...MD Team 1 13,22 -1.9 m/s--- 267
    15 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 1 13,76 -1.2 m/s13,78 225
    16 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,87 -1.2 m/s13,75 217
    23 Julia Hagoort AV Castric...MD Team 2 17,37 -1.9 m/s--- 13


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,74 574
    2 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 35,84 522
    3 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,94 517
    4 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 4 36,11 510
    5 AV Trias MD Team 1 (4x60m) AV Trias - MJD 4 36,18 506
    6 AV Trias MD Team 2 (4x60m) AV Trias - MJD 4 37,57 446
    7 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 37,93 431
    8 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 4 38,37 413
    9 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,01 388
    10 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 39,17 381
    11 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 DQ 0
    11 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    11 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
    11 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 9,97 9,97 --- 100
    15 Sophie ten Wolde AV Castric...MD Team 2 8,40 8,40 --- 56


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 13,85 13,85 --- 182
    14 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,31 10,31 --- 97


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 8,49 8,49 --- 447
    13 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 6,16 6,16 --- 316


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,37 --- 499
    Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 3,13 3,13 +0.9 m/s--- 244
    17 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,02 3,02 +1.2 m/s--- 222