Vereniging 'DEM' op 'Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Kevin Koeckhoven
  • Jongens Junior C - Speer - 35,42
Simon Veldhuis
  • Jongens Junior C - Discus - 22,18
Kevin Koeckhoven
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,62
Kevin Koeckhoven
  • Jongens Junior C - Ver - 5,10
Sam van der Aar
  • Jongens Junior D - Speer - 33,29
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,21
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,10
Lynn van der Meij
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,63
Danique Schram
  • Meisjes Junior C - Discus - 21,12
Silke de Haas
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,56
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,69
Britt de Graaf
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,54
Fiene Rosendaal
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,74
Sienna Smit
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Fiene Rosendaal
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,19

Hoogtepunten

Simon Veldhuis JJC 100m
  • 13,87
  • Kevin Koeckhoven JJC Ver
  • 5,10
  • Kevin Koeckhoven JJC Speer
  • 35,42
  • Silke de Haas MJC Hoog
  • 1,40
  • Eline Brouwer MJC 80m
  • 11,21
  • Eline Brouwer MJC 80mH
  • 13,10
  • Lynn van der Meij MJC Hoog
  • 1,45
  • Simon Veldhuis JJC Hoog
  • 1,45
  • Sam van der Aar JJD Speer
  • 33,29
  • Eline Brouwer MJC Ver
  • 4,69
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Simon Veldhuis DEM JC 13,87 -1.5 m/s14,01 550
    13 Bram Verhulst DEM JC 15,05 -1.9 m/s14,86 412


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Bram Verhulst DEM JC 2:52,42 --- 371


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Kevin Koeckhoven DEM JC 35,42 35,42 32,67 576
    10 Luuk Kooij DEM JC 14,10 14,10 14,51 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Simon Veldhuis DEM JC 22,18 22,18 26,71 347


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Kevin Koeckhoven DEM JC 9,62 9,62 9,66 504
    9 Luuk Kooij DEM JC 6,31 6,31 6,43 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Simon Veldhuis DEM JC 1,45 1,45 582
    6 Luuk Kooij DEM JC 1,35 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Kevin Koeckhoven DEM JC 5,10 5,10 +1.2 m/s5,07 640
    9 Bram Verhulst DEM JC 4,02 4,02 +1.2 m/s4,20 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Ilias Toutziarakis DEM JD 12,81 -2.8 m/s--- 363
    11 Mik Commandeur DEM JD 12,85 -2.8 m/s--- 358
    Julius Heine DEM JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Sam van der Aar DEM JD 3:35,50 --- 446
    Niek Vellema DEM JD DNS --- 0
    Julius Heine DEM JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sam van der Aar DEM JD 15,61 -1.3 m/s--- 355
    6 Ilias Toutziarakis DEM JD 15,73 -1.3 m/s--- 346
    9 Alex de Best DEM JD 17,19 -1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 4 45,59 528
    2 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 46,97 478
    3 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 4 47,19 470
    4 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 48,87 414
    5 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 50,20 372
    6 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 50,99 348
    7 AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 4 51,33 338
    8 AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 4 DQ 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 DNS 0
    8 DEM JD (4x80m) DEM - JJD 4 DNS 0
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sam van der Aar DEM JD 33,29 33,29 --- 545
    12 Ronan Molenaar DEM JD 16,52 16,52 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Mik Commandeur DEM JD 7,26 7,26 --- 380
    5 Ronan Molenaar DEM JD 7,19 7,19 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Alex de Best DEM JD 1,25 --- 0
    6 Mik Commandeur DEM JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Ilias Toutziarakis DEM JD 3,81 3,81 +2.1 m/s--- 380
    Niek Vellema DEM JD - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM MC Team 1 11,21 -1.2 m/s11,04 585
    9 Lotte Ploeger DEM MC Team 1 11,87 -1.2 m/s11,68 486
    11 Yvana Pol DEM MC Team 1 11,93 -1.2 m/s11,44 0
    23 Tania Willemse DEM MC Team 2 12,91 -2.5 m/s12,43 350
    24 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 13,09 -2.5 m/s12,74 329
    25 Isa Landsaat DEM MC Team 2 13,13 -2.5 m/s12,85 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sien van Vuuren DEM MC Team 1 2:36,19 2:41,30 502
    6 Silke de Haas DEM MC Team 1 2:39,46 2:42,95 473
    8 Danique Schram DEM MC Team 1 2:41,89 2:33,78 0
    10 Jet Commandeur DEM MC Team 2 2:47,46 3:09,13 408


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eline Brouwer DEM MC Team 1 13,10 -1.3 m/s13,05 577
    3 Lynn van der Meij DEM MC Team 1 13,63 -1.3 m/s14,04 523
    4 Lotte Ploeger DEM MC Team 1 13,69 -1.3 m/s13,70 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MC Team 1 (4x80m) DEM - MJC 5 43,30 617
    2 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,75 599
    3 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 4 45,09 546
    4 AV Trias MC Team 1 (4x80m) AV Trias - MJC 4 45,37 536
    5 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 4 45,78 521
    6 SAV MC (4x80m) SAV - MJC 4 45,97 514
    7 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 46,17 506
    8 AV Trias MC Team 2 (4x80m) AV Trias - MJC 4 48,64 421
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 DNS 0
    9 DEM MC Team 2 (4x80m) DEM - MJC 0 DNS 0
    9 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Danique Schram DEM MC Team 1 21,12 21,12 20,85 328
    8 Zoe Lammertink DEM MC Team 1 15,44 15,44 18,28 0
    9 Tania Willemse DEM MC Team 2 15,07 15,07 13,63 208
    10 Isa Landsaat DEM MC Team 2 13,89 13,89 12,79 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Silke de Haas DEM MC Team 1 9,56 9,56 9,67 501
    6 Yvana Pol DEM MC Team 1 7,43 7,43 7,50 0
    10 Isa Landsaat DEM MC Team 2 7,09 7,09 6,69 371
    13 Tania Willemse DEM MC Team 2 6,13 6,13 6,61 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lynn van der Meij DEM MC Team 1 1,45 1,55 582
    5 Silke de Haas DEM MC Team 1 1,40 1,40 0
    12 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 1,30 1,25 0
    12 Jet Commandeur DEM MC Team 2 1,30 1,30 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Eline Brouwer DEM MC Team 1 4,69 4,69 +2.1 m/s4,93 558
    10 Zoe Lammertink DEM MC Team 1 4,13 4,13 +0.8 m/s4,29 0
    15 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 3,71 3,71 +0.8 m/s3,49 360
    16 Jet Commandeur DEM MC Team 2 3,63 3,63 +1.0 m/s3,67 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 9,36 -1.0 m/s--- 483
    6 Sienna Smit DEM MD Team 1 9,39 -1.0 m/s--- 478
    17 Luna Blaauw DEM MD Team 1 10,08 -1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Britt de Graaf DEM MD Team 1 3:24,54 3:25,00 515
    24 Azra Zarsat DEM MD Team 1 4:34,15 --- 171
    Isa Schram DEM MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 11,74 -1.2 m/s--- 401
    6 Sienna Smit DEM MD Team 1 12,02 -1.2 m/s--- 373
    9 Rianne Kooij DEM MD Team 1 13,06 -1.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,74 574
    2 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 35,84 522
    3 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,94 517
    4 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 4 36,11 510
    5 AV Trias MD Team 1 (4x60m) AV Trias - MJD 4 36,18 506
    6 AV Trias MD Team 2 (4x60m) AV Trias - MJD 4 37,57 446
    7 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 37,93 431
    8 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 4 38,37 413
    9 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 39,01 388
    10 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 39,17 381
    11 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 DQ 0
    11 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    11 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    11 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
    11 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Luna Blaauw DEM MD Team 1 17,89 17,89 --- 283
    7 Nina Poelman DEM MD Team 1 17,31 17,31 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Britt de Graaf DEM MD Team 1 13,97 13,97 --- 184
    11 Isa Schram DEM MD Team 1 12,04 12,04 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Luna Blaauw DEM MD Team 1 6,66 6,66 --- 346
    18 Azra Zarsat DEM MD Team 1 3,68 3,68 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sienna Smit DEM MD Team 1 1,35 --- 499
    5 Rianne Kooij DEM MD Team 1 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 4,19 4,19 +1.0 m/s--- 456
    5 Britt de Graaf DEM MD Team 1 4,04 4,04 +0.0 m/s--- 0