Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Raoul van de Laar
  • Jongens Junior A - 100m - 11,38
Raoul van de Laar
  • Jongens Junior A - 110mH - 15,70
Eline Mast
  • Meisjes Junior A - 400m - 59,39
Eline Mast
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:08,86

Hoogtepunten

Raoul van de Laar JJA 100m
  • 11,38
  • Thyra Terweij MJA 100m
  • 13,39
  • Raoul van de Laar JJA 110mH
  • 15,70
  • Daniel van de Merwe JJA 110mH
  • 16,32
  • Eline Mast MJA 400m
  • 59,39
  • Mila Kuller MJA Ver
  • 4,39
  • Björn Bloemendaal JJA 100m
  • 13,26
  • Eline Mast MJA 1500m
  • 5:08,86
  • David Konijn JJA Polshoog
  • 2,40
  • Mila Kuller MJA Speer
  • 24,48
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 11,38 +1.9 m/s11,16 715
    11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens 13,26 +1.8 m/s13,20 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 15,70 +2.1 m/s--- 777
    4 Daniel van de Merwe AV NEA-Vol...g Jongens 16,32 +2.1 m/s16,93 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 David Konijn AV NEA-Vol...g Jongens 2,40 --- 338


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens X X 4,70 X 4,70 -0.4 m/s--- 297


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Thyra Terweij AV NEA-Vol...g Meisjes 13,39 +2.3 m/s13,70 608
    11 Laura Wilde AV NEA-Vol...g Meisjes 14,19 +2.3 m/s14,15 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Eline Mast AV NEA-Vol...g Meisjes 59,39 1:02,82 796


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 3:19,48 2:50,96 263


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...g Meisjes 5:08,86 4:54,21 623


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 18,34 +1.6 m/s19,44 449
    11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 19,97 +1.6 m/s20,72 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 50,55 742
    2 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 50,81 729
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x100m) AV NEA-Volharding - MJA 4 53,31 616
    3 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 4 53,33 616
    5 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 4 53,50 608
    6 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJA 4 56,58 484
    7 AV Trias Meisjes (4x100m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    7 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0
    7 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0
    7 Tempo AV Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJA 4 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 24,48 X X X 24,48 --- 494
    8 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 21,44 19,37 21,04 18,43 21,44 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 7,25 7,51 7,80 6,98 7,80 --- 431
    13 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 6,43 7,04 6,69 6,84 7,04 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 12,93 16,53 13,96 16,34 16,53 --- 330


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 4,34 4,39 3,76 3,98 4,39 +0.7 m/s--- 525