Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Mike de Dood
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:26,38
Teun de Koning
  • Jongens Junior A - Kogel - 14,71
Teun de Koning
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 47,34
Levi van Diest
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Pip Doesburg
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,71
Inez Bouwen
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Pip Doesburg MJA 100m
  • 12,71
  • Mike de Dood JJA 3000m
  • 9:26,38
  • Inez Bouwen MJA Hoog
  • 1,55
  • Teun de Koning JJA Kogel
  • 14,71
  • Shanna Mol MJA 400m
  • 1:02,41
  • Pauline Hondema MJA Ver
  • 5,21
  • Teun de Koning JJA Kogelsl
  • 47,34
  • Wouter Konijn JJA 400m
  • 53,75
  • Levi van Diest JJA Hoog
  • 1,80
  • Simone Winter MJA Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 12,14 +1.8 m/s12,48 552
    Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens DNS 11,42 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 53,75 54,51 649
    7 Elliot Archer AV Lycurgus Jongens 55,46 54,25 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Seb Wals AV Lycurgus Jongens 2:07,29 2:05,24 629


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 9:26,38 9:41,29 667


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 17,48 +2.1 m/s17,22 622


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 43,92 810
    2 KAV Holland Jongens Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,99 746
    3 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 45,47 718
    4 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 46,66 652
    5 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 47,12 627
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 4 49,06 528
    7 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    7 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJA 0 DNS 0
    7 KAV Holland Jongens Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    7 SAV Jongens (4x100m) SAV - JJA 0 DNS 0
    7 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 39,00 X 36,66 37,85 39,00 38,12 476
    6 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 36,56 X 34,69 - 36,56 40,22 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 13,80 14,39 14,30 14,71 14,71 13,36 772
    8 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 10,40 9,63 9,53 10,14 10,40 11,00 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 41,55 X X 47,34 47,34 44,44 765


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 1,80 1,75 680


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 3,20 3,13 587


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 5,73 5,68 X 5,79 5,79 -0.1 m/s5,55 558


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes 12,71 +1.1 m/s12,49 730
    9 Sienna Klous AV Lycurgus Meisjes 13,71 +1.1 m/s13,33 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 1:02,41 1:04,45 705
    6 Anouk Hellingh AV Lycurgus Meisjes 1:04,43 1:00,86 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 2:56,33 3:00,00 426
    Simone Winter AV Lycurgus Meisjes DNS 2:26,75 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 5:48,11 --- 419


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Anouk Schoute AV Lycurgus Meisjes 17,26 +1.0 m/s16,14 533


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 50,55 742
    2 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 50,81 729
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x100m) AV NEA-Volharding - MJA 4 53,31 616
    3 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 4 53,33 616
    5 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 4 53,50 608
    6 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJA 4 56,58 484
    7 AV Trias Meisjes (4x100m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    7 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0
    7 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0
    7 Tempo AV Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJA 4 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 31,25 32,54 30,84 28,20 32,54 29,52 644


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Didi Wals AV Lycurgus Meisjes 9,91 X 9,02 9,71 9,91 9,94 583


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 16,68 17,32 X X 17,32 --- 347


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 1,55 1,61 779
    6 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 1,45 1,51 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Pauline Hondema AV Lycurgus Meisjes 5,21 - - - 5,21 +2.5 m/s5,86 727
    9 Sienna Klous AV Lycurgus Meisjes X X 4,88 X 4,88 +2.8 m/s5,12 0