Vereniging 'AV Edam' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Eline Runderkamp
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:29,51
Willeke Stuijt
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,05
Sharita Oor
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 34,79
Liset Kolkman
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Liset Kolkman MJA Hoog
  • 1,55
  • Lotte de Graaf MJA Hoog
  • 1,45
  • Willeke Stuijt MJA Speer
  • 34,30
  • Liset Kolkman MJA Ver
  • 5,21
  • Eline Runderkamp MJA 800m
  • 2:29,51
  •  

    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 13,41 +1.1 m/s13,33 604


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Eline Runderkamp AV Edam Meisjes 1:06,20 --- 603


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Runderkamp AV Edam Meisjes 2:29,51 2:29,35 677


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 5:39,54 4:55,07 460


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 16,35 +1.0 m/s15,68 613


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 50,55 742
    2 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 50,81 729
    3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x100m) AV NEA-Volharding - MJA 4 53,31 616
    3 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 4 53,33 616
    5 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 4 53,50 608
    6 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJA 4 56,58 484
    7 AV Trias Meisjes (4x100m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
    7 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0
    7 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0
    7 Tempo AV Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJA 4 DNF 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 34,30 32,61 X X 34,30 --- 674
    10 Lotte de Graaf AV Edam Meisjes 9,62 - - - 9,62 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes X 10,46 10,90 11,05 11,05 --- 659
    8 Sharita Oor AV Edam Meisjes 8,58 8,10 8,22 8,98 8,98 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sharita Oor AV Edam Meisjes 33,67 34,24 34,08 34,79 34,79 --- 666


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 1,55 --- 779
    6 Lotte de Graaf AV Edam Meisjes 1,45 --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes X 5,17 5,21 5,15 5,21 +0.8 m/s--- 727
    10 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 4,52 4,62 4,85 - 4,85 +2.0 m/s--- 0