Vereniging 'DEM' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Dylan Langeveld
  • Jongens Junior A - Speer - 43,55
Mats Beentjes
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 31,55
Dylan Langeveld
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,30
Dylan Langeveld
  • Jongens Junior A - Ver - 5,96

Hoogtepunten

Ramona de Boer MJA Ver
  • 4,13
  • Danique Visser MJA Kogelsl
  • 20,55
  • Danique Visser MJA Hoog
  • 1,45
  • Ramona de Boer MJA 100m
  • 14,36
  • Piet van Vuuren JJA 3000m
  • 9:57,67
  • Dylan Langeveld JJA Ver
  • 5,96
  • Mats Beentjes JJA 110mH
  • 17,27
  • Michiel van der Groen JJA 800m
  • 2:06,33
  • Dylan Langeveld JJA Polshoog
  • 4,30
  • Ramona de Boer MJA 400m
  • 1:06,43
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,23 +1.8 m/s12,33 534


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Timo van der Stoep DEM Jongens 58,11 54,50 493
    9 Joran van der Stoep DEM Jongens 1:03,18 1:02,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Michiel va...der Groen DEM Jongens 2:06,33 2:00,00 644


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Piet van Vuuren DEM Jongens 9:57,67 10:29,40 567


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Mats Beentjes DEM Jongens 17,27 +2.1 m/s16,70 639
    10 Joran van der Stoep DEM Jongens 22,52 +2.1 m/s20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 43,92 810
    2 KAV Holland Jongens Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,99 746
    3 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 45,47 718
    4 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 46,66 652
    5 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 47,12 627
    6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 4 49,06 528
    7 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
    7 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJA 0 DNS 0
    7 KAV Holland Jongens Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
    7 SAV Jongens (4x100m) SAV - JJA 0 DNS 0
    7 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Dylan Langeveld DEM Jongens 43,55 - - - 43,55 --- 543


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Mats Beentjes DEM Jongens X 10,56 10,01 X 10,56 --- 501


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Mats Beentjes DEM Jongens 31,55 X X X 31,55 --- 516


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Duncan van Ling DEM Jongens 1,65 --- 540
    9 Joran van der Stoep DEM Jongens 1,50 --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dylan Langeveld DEM Jongens 4,30 --- 884


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Dylan Langeveld DEM Jongens 5,96 5,71 5,72 X 5,96 +2.5 m/s--- 596
    7 Noa Struyve DEM Jongens 5,55 4,02 4,56 3,69 5,55 +0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Ramona de Boer DEM Meisjes 14,36 +2.3 m/s--- 453


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Ramona de Boer DEM Meisjes 1:06,43 --- 597


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Danique Visser DEM Meisjes 7,18 7,21 6,90 6,69 7,21 --- 384


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Danique Visser DEM Meisjes 17,87 18,21 18,41 20,55 20,55 --- 416


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Danique Visser DEM Meisjes 1,45 --- 672


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Ramona de Boer DEM Meisjes 3,68 3,87 3,80 4,13 4,13 +1.1 m/s--- 457