Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Nationale A-Games 2019'

Prijzen

Gyani Biekram
  • Jongens Pupil A2 - 60m - 8,56
Gyani Biekram
  • Jongens Pupil A2 - Ver - 4,82
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupil A2 - 60m - 9,01
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupil A2 - Vortex - 42,48
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupil A2 - Kogel - 9,22
Georgina Taylor
  • Meisjes Pupil A2 - Hoog - 1,30
Yenthe Vreugdenhil
  • Meisjes Pupil A2 - Ver - 4,22

Hoogtepunten

Yenthe Vreugdenhil MPA2 60m
  • 9,01
  • Yenthe Vreugdenhil MPA2 Kogel
  • 9,22
  • Georgina Taylor MPA2 60mH
  • 10,34
  • Gyani Biekram JPA2 Kogel
  • 8,95
  • Gyani Biekram JPA2 60m
  • 8,56
  • David van der Velden JPA2 Vortex
  • 39,36
  • Gyani Biekram JPA2 Ver
  • 4,82
  • David van der Velden JPA2 60mH
  • 10,46
  • Georgina Taylor MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Georgina Taylor MPA2 Vortex
  • 42,48
  •  

    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Gyani Biekram 8,56 -0.4 m/s8,55
    30 Joseph van Wijk 9,96 +1.9 m/s9,88


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    David van der Velden DNS 3:30,06


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 David van der Velden 10,46 -0.7 m/s10,50
    9 Joseph van Wijk 10,91 -0.2 m/s12,00


    Jongens Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    5 David van der Velden 39,36 39,60


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Gyani Biekram 8,95 9,70


    Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Joseph van Wijk 1,25 1,31
    9 Gyani Biekram 1,20 1,30


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Gyani Biekram 4,82 4,75


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    12 Faith Tujeehut 9,68 -0.4 m/s9,45


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Faith Tujeehut 4,00 3,95


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Yenthe Vreugdenhil 9,01 +0.0 m/s9,00
    18 Stella Heijnen 9,56 +0.1 m/s9,52
    25 Merel van der Horst 9,95 +0.3 m/s9,93


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Merel van der Horst 3:45,25 3:44,21
    Stella Heijnen DNS 3:42,48


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Georgina Taylor 10,34 +0.0 m/s11,00
    10 Tessa Van Vlaanderen 10,97 +1.7 m/s11,52
    16 Merel van der Horst 11,17 -0.4 m/s13,90
    24 Fiene Burger 12,50 -0.4 m/s12,29


    Meisjes Pupil A2 - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Georgina Taylor 42,48 36,60
    17 Fiene Burger 18,04 19,73


    Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Yenthe Vreugdenhil 9,22 9,11
    14 Stella Heijnen 6,46 6,49


    Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Georgina Taylor 1,30 1,31
    11 Tessa Van Vlaanderen 1,15 1,31
    23 Fiene Burger 0,90 1,02


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Yenthe Vreugdenhil 4,22 4,36
    7 Georgina Taylor 4,17 4,33
    28 Merel van der Horst 3,81 3,72
    31 Tessa Van Vlaanderen 3,75 3,92
    33 Stella Heijnen 3,66 3,62