Vereniging 'AV NOP' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Robin Hegeman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Jayden de Jong
  • Jongens Junior D - 80m - 11,79
Matthijs Onink
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Deveny Huver
  • Meisjes Junior C - Speer - 32,02
Kaylin Wierda
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,73
Manon van der Zwaard
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,93
Manon van der Zwaard
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,23

Hoogtepunten

Manon van der Zwaard MJD 1000m
  • 3:22,93
  • Matthijs Onink JJD 1000m
  • 3:24,13
  • Robin Hegeman JJC 100mH
  • 15,98
  • Roel Wielstra JJC Ver
  • 4,64
  • Manon van der Zwaard MJD 60m
  • 9,31
  • Deveny Huver MJC Speer
  • 32,02
  • Maud van Bentem MJD Kogel
  • 9,35
  • Isas Prinsen JJC 800m
  • 2:32,26
  • Manon van der Zwaard MJD 60mH
  • 10,23
  • Robin Hegeman JJC Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    12 Roel Wielstra AV NOP JC 21,23 +0.1 m/s--- 513
    14 Isas Prinsen AV NOP JC 21,70 0,469+0.1 m/s24,00 476
    19 Tristan Overtoom AV NOP JC 24,61 3,377+0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    6 Isas Prinsen AV NOP JC 2:32,26 7,2372:32,44 538
    10 Tom ter Haar AV NOP JC 2:44,15 19,1342:42,39 435


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    6 Robin Hegeman AV NOP JC 15,98 1,104+0.5 m/s15,50 637
    9 Han Jona Verbaan AV NOP JC 17,52 2,260+1.3 m/s18,38 517
    14 Tom ter Haar AV NOP JC 19,97 5,092+0.5 m/s15,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Roel Wielstra AV NOP JC 21,59 24,43 - 20,81 24,43 --- 404
    10 Han Jona Verbaan AV NOP JC 23,91 24,15 22,56 20,81 24,15 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Tristan Overtoom AV NOP JC 7,08 6,86 7,04 - 7,08 --- 370


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin Hegeman AV NOP JC 1,65 --- 741


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Roel Wielstra AV NOP JC 4,52 4,61 4,64 4,53 4,64 +0.1 m/s--- 548
    6 Han Jona Verbaan AV NOP JC 4,39 4,25 4,10 3,72 4,39 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    2 Jayden de Jong AV NOP JD 11,79 -0.5 m/s12,11 497
    22 Michel Duitman AV NOP JD 13,89 2,085-1.9 m/s--- 242


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    5 Matthijs Onink AV NOP JD 3:24,13 1,4983:23,86 518
    15 Jayden de Jong AV NOP JD 3:51,57 28,9373:42,90 357
    20 Michel Duitman AV NOP JD 4:12,63 56,4084:38,34 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    18 Joseb Verbaan AV NOP JD 18,09 2,108+0.0 m/s--- 196


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Jelmer Overtoom AV NOP JD 13,00 11,93 14,40 13,49 14,40 --- 194


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Matthijs Onink AV NOP JD - - - 6,08 6,08 --- 311


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Matthijs Onink AV NOP JD 1,30 --- 462
    15 Joseb Verbaan AV NOP JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Jelmer Overtoom AV NOP JD 3,10 3,01 2,99 2,99 3,10 +0.5 m/s--- 238


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    11 Veerle van den Berg AV NOP MC 21,72 1,175-0.1 m/s22,82 474
    14 Deveny Huver AV NOP MC 22,77 3,367-0.2 m/s21,94 397


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Anniek Draaistra AV NOP MC 2:42,00 2:34,31 452
    18 Silke Stam AV NOP MC 3:14,00 --- 232


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    7 Anniek Draaistra AV NOP MC 14,59 0,859+0.1 m/s14,51 436
    15 Veerle van den Berg AV NOP MC 16,05 2,321+0.1 m/s15,55 323


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Deveny Huver AV NOP MC 29,73 32,02 28,79 29,39 32,02 --- 526


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Kaylin Wierda AV NOP MC 19,73 18,77 18,71 17,68 19,73 --- 302


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Kaylin Wierda AV NOP MC 7,49 - 7,59 7,29 7,59 --- 399


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Veerle van den Berg AV NOP MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Silke Stam AV NOP MC 3,35 3,61 3,21 3,35 3,61 -1.0 m/s--- 340


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Manon van der Zwaard AV NOP MD 9,31 0,940-1.1 m/s8,89 492
    11 Charisia Verbaan AV NOP MD 9,82 0,512+0.4 m/s9,61 406
    15 Tynke Wielstra AV NOP MD 10,09 0,775+0.4 m/s10,01 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    2 Manon van der Zwaard AV NOP MD 3:22,93 13,3563:29,85 526
    8 Vera Kruis AV NOP MD 3:42,78 33,2123:43,25 404
    9 Yvon Grimme AV NOP MD 3:47,03 19,3174:14,11 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Manon van der Zwaard AV NOP MD 10,23 -0.6 m/s10,45 577
    5 Maud van Bentem AV NOP MD 11,56 -1.8 m/s11,90 419
    14 Charisia Verbaan AV NOP MD 13,21 0,214+0.0 m/s13,94 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Yvon Grimme AV NOP MD 12,88 13,95 14,35 11,58 14,35 --- 207
    15 Tessa van de Berg AV NOP MD - 5,11 - 7,18 7,18 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Maud van Bentem AV NOP MD 8,97 7,65 8,63 9,35 9,35 --- 491
    10 Charisia Verbaan AV NOP MD 7,46 6,49 - 6,72 7,46 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Maud van Bentem AV NOP MD 1,30 --- 462
    11 Tynke Wielstra AV NOP MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Vera Kruis AV NOP MD 3,50 3,32 3,40 3,63 3,63 +0.1 m/s--- 344
    14 Tessa van de Berg AV NOP MD 2,44 2,22 2,85 2,54 2,85 +1.1 m/s--- 0