Vereniging 'AV de Sprinter' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Tycho Steur JJC Hoog
  • 1,40
  • Evelien Vos MJC 150m
  • 21,63
  • Robin Stoker JJC 100mH
  • 19,72
  • Robin Stoker JJC Ver
  • 4,50
  • Joost van de Belt JJC Hoog
  • 1,25
  • Sarah Veenstra MJD Hoog
  • 1,30
  • Evelien Vos MJC 800m
  • 2:41,00
  • Jacolien Veerman MJC Kogel
  • 8,54
  • Sanne Hoogstra MJD Kogel
  • 8,69
  • Joost van de Belt JJC 150m
  • 22,92
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    16 Joost van de Belt AV de Sprinter JC 22,92 0,950+2.2 m/s--- 387
    20 Benjamin Grasmeijer AV de Sprinter JC 24,66 2,682+2.2 m/s--- 275


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    15 Nathanaël...rasmeijer AV de Sprinter JC 3:11,51 18,6753:01,98 246
    16 Bas Maes AV de Sprinter JC 3:11,55 18,7133:08,15 246


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Robin Stoker AV de Sprinter JC 19,72 +0.9 m/s--- 378
    19 Nathanaël...rasmeijer AV de Sprinter JC 22,89 3,416+0.3 m/s22,81 225
    22 Benjamin Grasmeijer AV de Sprinter JC 24,00 4,278+0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Tycho Steur AV de Sprinter JC 12,61 11,29 10,98 10,54 12,61 --- 167
    18 Jelle Hofenk AV de Sprinter JC 7,36 7,17 8,13 6,57 8,13 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Bas Maes AV de Sprinter JC 5,39 5,58 5,51 5,61 5,61 --- 281
    15 Jelle Hofenk AV de Sprinter JC 4,74 4,58 4,37 3,96 4,74 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tycho Steur AV de Sprinter JC 1,40 --- 541
    9 Joost van de Belt AV de Sprinter JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Robin Stoker AV de Sprinter JC 4,50 4,41 3,94 4,40 4,50 +0.1 m/s--- 519
    14 Bas Maes AV de Sprinter JC 3,44 3,49 3,24 3,55 3,55 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    9 Evelien Vos AV de Sprinter MC 21,63 0,739+2.2 m/s--- 481
    23 Maaike Visscher AV de Sprinter MC 24,11 3,218+2.2 m/s46,07 308


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Evelien Vos AV de Sprinter MC 2:41,00 2:42,07 460
    10 Rixt Hofenk AV de Sprinter MC 2:48,00 2:45,65 404


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Rixt Hofenk AV de Sprinter MC 15,92 +0.0 m/s--- 332
    18 Jaelle Wiebenga AV de Sprinter MC 16,23 0,317+0.0 m/s--- 310


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Yke van der Zee AV de Sprinter MC 10,63 10,89 13,06 17,03 17,03 --- 265


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Maaike Visscher AV de Sprinter MC 10,36 14,17 15,35 17,17 17,17 --- 252
    18 Jaelle Wiebenga AV de Sprinter MC 12,01 12,70 - - 12,70 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Jacolien Veerman AV de Sprinter MC 8,00 7,39 6,98 8,54 8,54 --- 450


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Yke van der Zee AV de Sprinter MC 1,15 --- 352
    Jacolien Veerman AV de Sprinter MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Yke van der Zee AV de Sprinter MC 3,39 3,56 - 3,54 3,56 +0.0 m/s--- 330
    17 Jaelle Wiebenga AV de Sprinter MC 3,52 3,26 3,34 3,52 3,52 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Kautar Mrabet Dahbi AV de Sprinter MD 9,89 0,576+0.4 m/s10,01 395
    20 Resa Keizer AV de Sprinter MD 11,91 2,248-2.3 m/s--- 132


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    11 Sarah Veenstra AV de Sprinter MD 3:51,30 23,5913:50,85 358
    12 Sanne Hoogstra AV de Sprinter MD 3:56,03 28,3203:57,95 334


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Kautar Mrabet Dahbi AV de Sprinter MD 13,15 1,585-1.8 m/s13,70 272
    18 Nikki Bakker AV de Sprinter MD 13,87 0,868+0.0 m/s--- 217


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Resa Keizer AV de Sprinter MD 16,18 - - 13,18 16,18 --- 247
    16 Nikki Bakker AV de Sprinter MD 6,96 - 6,61 6,99 6,99 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sanne Hoogstra AV de Sprinter MD 8,09 8,65 8,69 8,08 8,69 --- 457


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sarah Veenstra AV de Sprinter MD 1,30 --- 462


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Sarah Veenstra AV de Sprinter MD 3,66 3,59 3,54 3,46 3,66 +0.0 m/s--- 350