Vereniging 'Isala `96' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Lisa Hoogervorst
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Josse Kampen JJD 1000m
  • 3:24,33
  • Josse Kampen JJD 80m
  • 12,61
  • Lisa Hoogervorst MJD Ver
  • 4,29
  • Julia Fahner MJD 1000m
  • 3:39,29
  • Olaf Langeslag JJD Kogel
  • 6,98
  • Hugo Visser JJD 1000m
  • 3:36,25
  • Hugo Visser JJD Ver
  • 4,12
  • Lisa Hoogervorst MJD Hoog
  • 1,40
  • Donna ten Hove MJC Ver
  • 3,92
  • Suzan Teune MJC Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mika van Mierlo Isala `96 JC DNS 2:20,00 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Mika van Mierlo Isala `96 JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Mika van Mierlo Isala `96 JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    15 Josse Kampen Isala `96 JD 12,61 -1.3 m/s--- 387
    20 Sam Bolt Isala `96 JD 13,27 0,735+1.6 m/s14,00 309


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    6 Josse Kampen Isala `96 JD 3:24,33 1,6983:25,96 516
    13 Hugo Visser Isala `96 JD 3:36,25 13,6163:32,00 442


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Maiky Scheurwater Isala `96 JD 17,66 3,315-0.5 m/s17,17 220
    Sam Bolt Isala `96 JD DNF 20,11 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Olaf Langeslag Isala `96 JD - 17,81 15,49 15,82 17,81 --- 265
    11 Joran van Boven Isala `96 JD 12,35 - 14,25 - 14,25 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Olaf Langeslag Isala `96 JD 6,65 6,90 6,94 6,98 6,98 --- 364
    14 Sam Bolt Isala `96 JD 5,38 4,91 5,35 4,78 5,38 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Maiky Scheurwater Isala `96 JD 1,15 --- 0
    11 Joran van Boven Isala `96 JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Hugo Visser Isala `96 JD 4,00 3,99 4,12 3,93 4,12 -1.6 m/s--- 442
    12 Joran van Boven Isala `96 JD 3,00 3,02 3,26 3,13 3,26 -0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Suzan Teune Isala `96 MC 22,87 2,325-0.1 m/s23,90 390
    22 Donna ten Hove Isala `96 MC 23,83 2,942+2.2 m/s25,00 326


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    19 Donna ten Hove Isala `96 MC 16,94 1,020+0.0 m/s17,11 263


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Suzan Teune Isala `96 MC 17,65 - - - 17,65 --- 278
    18 Jeomi Langebeeke Isala `96 MC 12,32 12,38 11,84 12,81 12,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 MC 9,87 8,50 9,00 11,60 11,60 --- 129


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Suzan Teune Isala `96 MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Donna ten Hove Isala `96 MC 3,92 3,74 3,73 3,06 3,92 +0.1 m/s--- 402
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 MC 2,56 2,82 2,49 - 2,82 +1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    18 Jodie Pesch Isala `96 MD 10,46 1,469+1.6 m/s--- 310
    19 Merel Hofstede Isala `96 MD 10,77 1,115-2.3 m/s10,40 268


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    6 Julia Fahner Isala `96 MD 3:39,29 29,7193:32,14 424


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Merel Hofstede Isala `96 MD 13,45 0,449+0.0 m/s14,45 249


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Julia Fahner Isala `96 MD 16,61 - 15,85 - 16,61 --- 256


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lisa Hoogervorst Isala `96 MD 1,40 --- 541


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Lisa Hoogervorst Isala `96 MD 4,15 4,16 4,29 4,18 4,29 +0.2 m/s--- 476
    12 Jodie Pesch Isala `96 MD 3,10 2,50 2,92 3,09 3,10 +0.0 m/s--- 0