Vereniging 'HAC `63' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Ruben Eefting
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,22

Hoogtepunten

Hanna Kreeft MJD Hoog
  • 1,00
  • Tim ten Kate JJD Ver
  • 3,66
  • Ruben Eefting JJD 1000m
  • 3:16,22
  • Nathan van Ooijen JJD Hoog
  • 1,25
  • Eva Kreeft MJD Kogel
  • 5,33
  • Lillian Lensen MJD Hoog
  • 1,10
  • Sem Rozeboom JJD Kogel
  • 6,15
  • Julia Benjamins MJD 60m
  • 10,37
  • Tim ten Kate JJD 80m
  • 12,90
  • Lillian Lensen MJD Kogel
  • 7,67
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Tim ten Kate HAC `63 JD 12,90 0,288-1.3 m/s--- 352
    23 Sem Rozeboom HAC `63 JD 14,27 1,651-1.3 m/s--- 203


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ruben Eefting HAC `63 JD 3:16,22 --- 572


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Ruben Eefting HAC `63 JD 18,01 1,746--- 200


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Nathan van Ooijen HAC `63 JD 10,73 11,18 10,67 11,56 11,56 --- 128


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Sem Rozeboom HAC `63 JD 5,47 5,12 6,15 5,91 6,15 --- 315


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Nathan van Ooijen HAC `63 JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Tim ten Kate HAC `63 JD 3,66 3,02 3,34 3,15 3,66 -0.7 m/s--- 350


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Julia Benjamins HAC `63 MD 10,37 1,371+1.6 m/s--- 323


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    19 Hanna Kreeft HAC `63 MD 4:18,86 51,146--- 231


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    19 Julia Benjamins HAC `63 MD 14,15 3,387-2.2 m/s--- 197


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Danique Vredeveld HAC `63 MD 9,78 - 9,38 10,98 10,98 --- 127
    14 Hanna Kreeft HAC `63 MD 6,47 7,81 7,28 5,98 7,81 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Lillian Lensen HAC `63 MD 7,51 7,67 7,30 7,35 7,67 --- 403
    14 Eva Kreeft HAC `63 MD 4,99 5,33 - - 5,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Lillian Lensen HAC `63 MD 1,10 --- 316
    15 Hanna Kreeft HAC `63 MD 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Eva Kreeft HAC `63 MD 2,90 3,02 2,91 3,03 3,03 +0.3 m/s--- 224
    15 Danique Vredeveld HAC `63 MD 2,67 2,17 2,37 2,51 2,67 -0.3 m/s--- 0