Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Siebe Staatsen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,77
Sabine Struik
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,60
Loes Rode
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,66

Hoogtepunten

Luuk Forrer JJC 150m
  • 18,57
  • Tess Gerdes MJC Ver
  • 4,47
  • Loes Rode MJD Kogel
  • 9,66
  • Sabine Struik MJD 1000m
  • 3:27,71
  • Siebe Staatsen JJD Kogel
  • 8,77
  • Tess Gerdes MJC 150m
  • 21,50
  • Lisa Komduur MJD Hoog
  • 1,30
  • Alec de Jonge JJC Hoog
  • 1,35
  • Luuk Forrer JJC Kogel
  • 10,27
  • Luuk Forrer JJC Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Luuk Forrer EAC De Sperwers JC 18,57 0,899+2.7 m/s17,50 759
    15 Alec de Jonge EAC De Sperwers JC 21,97 +2.2 m/s--- 455
    22 Tim Breimer EAC De Sperwers JC 26,07 4,097+2.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    20 Tim Breimer EAC De Sperwers JC 23,12 3,396+0.9 m/s--- 215
    23 Lars Breimer EAC De Sperwers JC 32,06 12,334+0.9 m/s--- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Alec de Jonge EAC De Sperwers JC 12,88 13,89 - 11,30 13,89 --- 197
    16 Lars Breimer EAC De Sperwers JC 9,76 12,96 13,13 13,15 13,15 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Luuk Forrer EAC De Sperwers JC 10,26 10,27 9,81 9,99 10,27 --- 535


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Luuk Forrer EAC De Sperwers JC 1,65 --- 741
    8 Alec de Jonge EAC De Sperwers JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Tim Breimer EAC De Sperwers JC 3,40 3,26 3,07 3,30 3,40 +0.2 m/s--- 298
    17 Lars Breimer EAC De Sperwers JC 2,61 2,64 2,60 2,71 2,71 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    7 Luca Smeman EAC De Sperwers JD 12,22 0,432-0.5 m/s12,30 438


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    12 Joey Koster EAC De Sperwers JD 3:33,72 11,0843:15,00 457
    17 Niels Jansen EAC De Sperwers JD 4:02,92 46,699--- 301
    22 Rowen Moorman EAC De Sperwers JD 4:28,38 1,120--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    7 Siebe Staatsen EAC De Sperwers JD 16,27 --- 307
    15 Brian te Veld EAC De Sperwers JD 17,96 1,688--- 203


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Luca Smeman EAC De Sperwers JD 16,63 16,67 16,74 - 16,74 --- 243


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Siebe Staatsen EAC De Sperwers JD 7,86 8,58 8,77 8,52 8,77 --- 461
    16 Rowen Moorman EAC De Sperwers JD 4,42 4,68 4,19 4,68 4,68 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Joey Koster EAC De Sperwers JD 1,20 --- 389
    11 Brian te Veld EAC De Sperwers JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Niels Jansen EAC De Sperwers JD 2,81 2,77 2,76 2,94 2,94 -0.1 m/s--- 206


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    7 Tess Gerdes EAC De Sperwers MC 21,50 2,098-0.2 m/s20,85 492
    13 Jasmijn Smeman EAC De Sperwers MC 22,62 3,217-0.2 m/s20,97 408
    Marlin Benjamins EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Julia Struik EAC De Sperwers MC 3:09,00 --- 261
    Ilse Engberts EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    10 Jasmijn Smeman EAC De Sperwers MC 15,75 3,289+0.2 m/s14,00 344
    11 Cynthia de Vries EAC De Sperwers MC 15,77 0,551+0.5 m/s16,90 343
    Ilse Engberts EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Tess Gerdes EAC De Sperwers MC - 19,83 26,66 - 26,66 --- 442
    Marlin Benjamins EAC De Sperwers MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Julia Struik EAC De Sperwers MC 16,07 - 15,22 17,34 17,34 --- 256
    17 D\'Seania Holaman EAC De Sperwers MC - 11,99 12,60 13,47 13,47 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 D\'Seania Holaman EAC De Sperwers MC 6,97 7,15 7,20 7,16 7,20 --- 377
    12 Julia Struik EAC De Sperwers MC - 6,90 6,53 6,42 6,90 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Cynthia de Vries EAC De Sperwers MC 1,20 --- 389
    Marlin Benjamins EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Tess Gerdes EAC De Sperwers MC 4,47 3,43 3,76 4,16 4,47 +0.8 m/s--- 512


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    16 Loes Rode EAC De Sperwers MD 10,26 1,269+1.6 m/s--- 339


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    5 Sabine Struik EAC De Sperwers MD 3:27,71 --- 494
    15 Kayla Coutinho EAC De Sperwers MD 4:06,84 39,132--- 283
    Lyanne Spijkman EAC De Sperwers MD DNS 3:29,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    9 Lyanne Spijkman EAC De Sperwers MD 12,53 0,971-1.8 m/s12,24 325
    12 Roos Voors EAC De Sperwers MD 13,10 2,339-2.2 m/s--- 277


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sabine Struik EAC De Sperwers MD 20,60 19,10 - 20,23 20,60 --- 335
    11 Lisa Komduur EAC De Sperwers MD 10,82 10,70 11,35 14,01 14,01 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Loes Rode EAC De Sperwers MD 9,25 9,45 9,66 9,52 9,66 --- 506
    13 Kim ten Velde EAC De Sperwers MD 5,60 6,02 6,14 5,90 6,14 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Lisa Komduur EAC De Sperwers MD 1,30 --- 462
    10 Roos Voors EAC De Sperwers MD 1,20 --- 0