Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Kimani Sankon
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,87
Melchior Treffers
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,26
Olivier van Benthem
  • Jongens Junior C - Speer - 34,27
Thomas Reining
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,70
Kimani Sankon
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Melchior Treffers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Thomas Reining
  • Jongens Junior C - Ver - 4,98
Nick Oosting
  • Jongens Junior D - 80m - 11,80
Lukas Smit
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Nick Oosting
  • Jongens Junior D - Ver - 4,37
Laurens Zijlstra
  • Jongens Junior D - Ver - 4,24
Esmee van der Hoeven
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,54
Tessa Harbrink
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,00
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,65
Christy ter Horst
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,73
Esmee van der Hoeven
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,93
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,37
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,40
Zoë ter Burg
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,27
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,17
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,91

Hoogtepunten

Esmee van der Hoeven MJC Hoog
  • 1,50
  • Melchior Treffers JJC 100mH
  • 15,26
  • Kimani Sankon JJC 100mH
  • 14,87
  • Kimani Sankon JJC Hoog
  • 1,65
  • Thomas Reining JJC Ver
  • 4,98
  • Femi Ayodeji MJD Ver
  • 4,91
  • Femi Ayodeji MJD 60m
  • 8,37
  • Jill Kleinlugtenbelt MJC 80mH
  • 12,65
  • Melchior Treffers JJC Hoog
  • 1,65
  • Jill Kleinlugtenbelt MJC Ver
  • 4,93
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    17 Thijs Verheij AV PEC 1910 JC 23,27 2,034+0.1 m/s--- 363


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 JC 14,87 +0.5 m/s15,44 739
    2 Melchior Treffers AV PEC 1910 JC 15,26 +1.3 m/s15,92 701
    12 Ids Peenstra AV PEC 1910 JC 19,47 +0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 JC 26,49 34,27 32,97 31,77 34,27 --- 559
    5 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 JC 23,68 27,44 23,59 26,82 27,44 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 JC 10,64 10,70 9,71 10,56 10,70 --- 556
    9 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 JC 7,20 7,52 6,91 6,63 7,52 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 JC 1,65 --- 741
    1 Melchior Treffers AV PEC 1910 JC 1,65 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 JC 4,68 4,98 4,75 - 4,98 +0.2 m/s--- 617
    7 Thijs Verheij AV PEC 1910 JC - 4,04 4,02 4,19 4,19 +1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    3 Nick Oosting AV PEC 191...JD Team 1 11,80 -1.9 m/s--- 496
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 191...JD Team 1 12,22 0,414-1.9 m/s--- 438
    12 Laurens Zijlstra AV PEC 191...JD Team 1 12,45 0,647-1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    7 Boyd Steur AV PEC 191...JD Team 1 3:25,59 2,9563:23,14 508
    8 Jesper Pauw AV PEC 191...JD Team 1 3:26,11 3,4743:38,00 505
    9 Thijs ter Maat AV PEC 191...JD Team 1 3:26,77 4,1353:28,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    5 Boyd Steur AV PEC 191...JD Team 1 15,99 +0.0 m/s--- 327
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 191...JD Team 1 16,20 0,211+0.0 m/s--- 312
    12 Thijs ter Maat AV PEC 191...JD Team 1 17,37 1,380+0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Laurens Zijlstra AV PEC 191...JD Team 1 16,13 15,48 14,05 16,10 16,13 --- 231
    8 Lukas Smit AV PEC 191...JD Team 1 16,10 - 15,85 - 16,10 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Figo Mussche AV PEC 191...JD Team 1 5,38 5,85 5,29 5,43 5,85 --- 297
    15 Jesper Pauw AV PEC 191...JD Team 1 4,78 4,22 4,62 4,88 4,88 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lukas Smit AV PEC 191...JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Figo Mussche AV PEC 191...JD Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Nick Oosting AV PEC 191...JD Team 1 4,37 4,24 4,32 - 4,37 +0.1 m/s--- 492
    3 Laurens Zijlstra AV PEC 191...JD Team 1 4,04 3,99 4,24 4,10 4,24 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 MC 20,54 -0.1 m/s23,00 571


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Tessa Harbrink AV PEC 1910 MC 2:28,00 2:30,00 579


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 MC 12,65 0,188+0.2 m/s13,19 626
    3 Christy ter Horst AV PEC 1910 MC 13,73 +0.1 m/s14,89 513
    12 Linde Boonstra AV PEC 1910 MC 15,83 0,616+0.5 m/s16,76 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Anna de Jong AV PEC 1910 MC 19,81 18,94 18,64 17,83 19,81 --- 320
    12 Tessa Harbrink AV PEC 1910 MC 16,56 16,48 15,69 17,64 17,64 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anna de Jong AV PEC 1910 MC 18,47 16,78 16,41 15,04 18,47 --- 278
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 MC 13,12 13,21 - 15,54 15,54 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Linde Boonstra AV PEC 1910 MC 6,98 6,61 7,20 6,67 7,20 --- 377


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 MC 1,50 --- 623
    5 Tessa Harbrink AV PEC 1910 MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 MC 4,76 4,80 4,93 4,93 4,93 +0.0 m/s--- 607
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 MC 3,64 3,45 3,11 - 3,64 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Femi Ayodeji AV PEC 191...MD Team 1 8,37 -1.1 m/s8,15 677
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 191...MD Team 1 9,62 1,255-1.1 m/s9,45 439
    10 Anne Oosterlee AV PEC 191...MD Team 1 9,72 0,059-2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    4 Naomi Gooijer AV PEC 191...MD Team 1 3:25,30 15,7343:30,00 510
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 191...MD Team 1 3:40,64 31,0703:45,00 416
    18 Vivienne Dreuning AV PEC 191...MD Team 1 4:09,52 41,8064:00,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    3 Femi Ayodeji AV PEC 191...MD Team 1 10,40 0,168-0.6 m/s10,78 555
    8 Zoë ter Burg AV PEC 191...MD Team 1 11,97 1,740-0.6 m/s11,69 378
    16 Charlotte Pot AV PEC 191...MD Team 1 13,44 0,444+0.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Zoë ter Burg AV PEC 191...MD Team 1 17,51 18,64 20,27 15,69 20,27 --- 329
    12 Vivienne Dreuning AV PEC 191...MD Team 1 12,78 10,77 11,17 10,96 12,78 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Naomi Gooijer AV PEC 191...MD Team 1 10,17 9,85 9,89 9,03 10,17 --- 531
    8 Anne Oosterlee AV PEC 191...MD Team 1 7,30 7,61 7,59 7,66 7,66 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Naomi Gooijer AV PEC 191...MD Team 1 1,35 --- 499
    11 Charlotte Pot AV PEC 191...MD Team 1 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Femi Ayodeji AV PEC 191...MD Team 1 4,21 4,23 4,91 4,54 4,91 -0.4 m/s--- 603
    6 Anne Oosterlee AV PEC 191...MD Team 1 3,62 3,10 3,63 3,72 3,72 +0.5 m/s--- 0