Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Jaap Zoon
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,17
Ryan Honders
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,60
Ryan Honders
  • Jongens Junior C - Ver - 4,79
Merijn Sol
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,63
Rowan Tiemes
  • Jongens Junior D - Discus - 20,38
Rowan Tiemes
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,03
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,40
Miriam Felix
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,89
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,47
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,72
Dorcas Wilbrink
  • Meisjes Junior C - Discus - 31,86
Dorcas Wilbrink
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,89
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,88
Indy Faassen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,18
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,87
Evi Falkena
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:09,57
Kim Remijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,21
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,40
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,45

Hoogtepunten

Fleur Pieters MJC 150m
  • 19,40
  • Ryan Honders JJC Kogel
  • 10,60
  • Jaap Zoon JJC 800m
  • 2:18,17
  • Fleur Pieters MJC 80mH
  • 12,47
  • Evi Falkena MJD 1000m
  • 3:09,57
  • Fleur Pieters MJC Ver
  • 5,18
  • Ryan Honders JJC Ver
  • 4,79
  • Denise Riep MJD 60m
  • 8,87
  • Nick Resink JJC 150m
  • 20,71
  • Ryan Honders JJC 150m
  • 20,01
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    7 Ryan Honders AV Flevo Delta JC 20,01 0,932+0.0 m/s19,50 618
    9 Nick Resink AV Flevo Delta JC 20,71 3,044+2.7 m/s19,50 556
    11 Joël Malec AV Flevo Delta JC 21,07 1,990+0.0 m/s20,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    2 Jaap Zoon AV Flevo Delta JC 2:18,17 2,7632:14,00 683
    11 Joren Verheye AV Flevo Delta JC 2:48,60 23,5802:35,00 400
    12 Maarten Sijbrandy AV Flevo Delta JC 2:52,84 2:45,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    10 Nick Resink AV Flevo Delta JC 18,12 2,854+1.3 m/s18,00 476
    15 Joren Verheye AV Flevo Delta JC 20,28 0,810+0.3 m/s20,00 347
    17 Maarten Scholte AV Flevo Delta JC 21,50 2,030+0.3 m/s21,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Maarten Scholte AV Flevo Delta JC 24,32 26,08 24,00 25,58 26,08 --- 432
    13 Matthijs v... der Leij AV Flevo Delta JC 16,68 16,29 14,80 15,91 16,68 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Ryan Honders AV Flevo Delta JC 10,60 - 10,26 9,64 10,60 --- 551
    14 Matthijs v... der Leij AV Flevo Delta JC 5,04 4,74 5,00 4,97 5,04 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rien Klaassen AV Flevo Delta JC DNS --- 0
    Nick Resink AV Flevo Delta JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Ryan Honders AV Flevo Delta JC 4,79 - 4,65 4,63 4,79 +0.3 m/s--- 578
    11 Joël Malec AV Flevo Delta JC 3,65 - - 3,90 3,90 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    5 Merijn Sol AV Flevo D...JD Team 1 12,18 0,820+0.0 m/s11,40 443
    8 Menno van Riesen AV Flevo D...JD Team 1 12,28 0,923+0.0 m/s11,70 430
    13 Joey Faassen AV Flevo D...JD Team 2 12,54 +1.6 m/s12,90 396
    Tycho Joost AV Flevo D...JD Team 2 DNS 13,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    2 Merijn Sol AV Flevo D...JD Team 1 3:22,63 3,29 528
    16 Gideon Blankespoor AV Flevo D...JD Team 1 3:53,15 36,926--- 349
    19 Joey Faassen AV Flevo D...JD Team 2 4:09,63 53,4133:59,70 270
    Yaasir Albojaddaine AV Flevo D...JD Team 1 DNS 3:11,30 0
    Ruben Scholte AV Flevo D...JD Team 2 DNS 4:01,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Coen Bloemberg AV Flevo D...JD Team 1 15,55 1,198-0.5 m/s14,67 359
    9 Menno van Riesen AV Flevo D...JD Team 1 16,71 +1.0 m/s17,90 278
    11 Rowan Tiemes AV Flevo D...JD Team 1 17,35 0,640+1.0 m/s18,60 0
    16 Tycho Joost AV Flevo D...JD Team 2 17,99 2,000+0.0 m/s20,50 201


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Rowan Tiemes AV Flevo D...JD Team 1 17,42 20,38 19,22 17,20 20,38 --- 314
    5 Ruben Scholte AV Flevo D...JD Team 2 11,78 - 17,16 14,68 17,16 --- 252


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rowan Tiemes AV Flevo D...JD Team 1 8,34 9,03 8,35 8,39 9,03 --- 475
    13 Ruben Scholte AV Flevo D...JD Team 2 5,06 5,41 5,13 5,27 5,41 --- 268


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Coen Bloemberg AV Flevo D...JD Team 1 1,25 --- 426
    17 Tycho Joost AV Flevo D...JD Team 2 1,00 --- 242
    Yaasir Albojaddaine AV Flevo D...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Gideon Blankespoor AV Flevo D...JD Team 1 3,38 3,28 3,32 3,21 3,38 -0.1 m/s--- 294
    13 Joey Faassen AV Flevo D...JD Team 2 - - 3,15 3,22 3,22 -1.1 m/s--- 262
    Yaasir Albojaddaine AV Flevo D...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters AV Flevo Delta MC 19,40 -0.2 m/s19,50 675
    3 Miriam Felix AV Flevo Delta MC 20,89 +2.2 m/s--- 541
    Lisa Zoon AV Flevo Delta MC DNS 24,00 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Indy Faassen AV Flevo Delta MC 2:50,00 2:40,00 389
    Lisa Zoon AV Flevo Delta MC DNS 2:51,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters AV Flevo Delta MC 12,47 +0.2 m/s12,50 646
    9 Miriam Felix AV Flevo Delta MC 15,21 +0.5 m/s15,80 385


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Irene Doeze Jager AV Flevo Delta MC 27,97 26,30 28,72 26,01 28,72 --- 475
    14 Nikki Kooi AV Flevo Delta MC 15,24 15,21 15,28 13,72 15,28 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MC 31,86 - 29,55 26,62 31,86 --- 502
    6 Nikki Kooi AV Flevo Delta MC 15,99 - 15,86 18,21 18,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MC - 9,89 8,41 9,81 9,89 --- 517
    3 Irene Doeze Jager AV Flevo Delta MC 8,88 8,44 8,41 8,88 8,88 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Indy Faassen AV Flevo Delta MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters AV Flevo Delta MC - 5,18 4,96 4,92 5,18 +0.8 m/s--- 656
    8 Miriam Felix AV Flevo Delta MC 4,15 3,35 3,89 4,12 4,15 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    2 Denise Riep AV Flevo Delta MD 8,87 0,507-1.1 m/s8,60 574
    5 Sanne de Bruin AV Flevo Delta MD 9,31 +0.4 m/s9,50 492
    6 Ruth Westrik AV Flevo Delta MD 9,49 1,125-1.1 m/s9,30 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Evi Falkena AV Flevo Delta MD 3:09,57 3:09,67 622
    3 Kim Remijn AV Flevo Delta MD 3:24,21 14,6433:28,19 517
    10 Michelle v... Roemburg AV Flevo Delta MD 3:50,13 40,5643:46,26 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    2 Denise Riep AV Flevo Delta MD 10,40 0,163-0.6 m/s11,29 555
    6 Evi Falkena AV Flevo Delta MD 11,65 1,418-0.6 m/s11,57 410
    7 Ivy Doeze Jager AV Flevo Delta MD 11,79 0,231-1.8 m/s13,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sanne de Bruin AV Flevo Delta MD 16,95 - 17,99 - 17,99 --- 285
    Ruth Westrik AV Flevo Delta MD - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Kim Remijn AV Flevo Delta MD 8,38 8,87 7,20 7,60 8,87 --- 467
    12 Jayda Schouten AV Flevo Delta MD 6,62 6,58 6,32 5,88 6,62 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Ivy Doeze Jager AV Flevo Delta MD 1,30 --- 462
    4 Jayda Schouten AV Flevo Delta MD 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Denise Riep AV Flevo Delta MD 4,45 4,28 4,37 - 4,45 +0.1 m/s--- 508
    11 Michelle v... Roemburg AV Flevo Delta MD 3,20 3,18 2,75 3,09 3,20 -1.2 m/s--- 0