Vereniging 'AV Athlos' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Daan Geerling
  • Jongens Junior C - 150m - 18,31
Bram Nusmeier
  • Jongens Junior C - 800m - 2:15,41
Brendan Noordijk
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,52
Luuk van der Maaten
  • Jongens Junior C - Speer - 32,59
Thijmen Middelkamp
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Floris Remijn
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,68
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,10
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - Discus - 19,22
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Fien Molenberg
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,00
Fien Molenberg
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Eva Middelkamp
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,20
Eva Middelkamp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,09
Meike Schipper
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Daan Geerling JJC 150m
  • 18,31
  • Fien Molenberg MJC 800m
  • 2:26,00
  • Luuk van der Maaten JJC Hoog
  • 1,60
  • Bram Nusmeier JJC 800m
  • 2:15,41
  • Brendan Noordijk JJC 150m
  • 18,78
  • Fien Molenberg MJC Hoog
  • 1,40
  • Sterre Kurpershoek MJC Ver
  • 4,44
  • Brendan Noordijk JJC 100mH
  • 15,52
  • Sterre Kurpershoek MJC 150m
  • 20,91
  • Eva Middelkamp MJD Kogel
  • 10,09
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    3 Daan Geerling AV Athlos JC Team 1 18,31 0,645+2.7 m/s19,10 786
    5 Brendan Noordijk AV Athlos JC Team 1 18,78 1,115+2.7 m/s18,90 737
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos JC Team 2 20,60 1,518+0.0 m/s21,80 566
    10 Bram Eleveld AV Athlos JC Team 1 21,00 1,919+0.0 m/s21,70 0
    13 Daniel Molenberg AV Athlos JC Team 2 21,61 2,535+0.0 m/s21,90 483
    18 Tygo Schuurkamp AV Athlos JC Team 2 23,87 2,636+0.1 m/s24,50 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Bram Nusmeier AV Athlos JC Team 1 2:15,41 2:16,50 715
    4 Daniel Kleermaker AV Athlos JC Team 2 2:25,02 2:35,00 609
    5 Brendan Noordijk AV Athlos JC Team 1 2:26,95 11,5402:17,50 589
    8 Thijmen Middelkamp AV Athlos JC Team 1 2:33,53 18,1212:24,00 0
    9 Koen Geerling AV Athlos JC Team 2 2:41,92 16,9052:30,50 453


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    3 Brendan Noordijk AV Athlos JC Team 1 15,52 0,645+0.5 m/s15,80 677
    4 Luuk van der Maaten AV Athlos JC Team 1 15,84 0,965+0.5 m/s15,90 649
    7 Thijs van der Maaten AV Athlos JC Team 1 17,12 1,851+1.3 m/s18,00 0
    16 Tygo Schuurkamp AV Athlos JC Team 2 21,49 2,021+0.3 m/s21,70 287
    21 Daan Scholte AV Athlos JC Team 2 23,73 4,262+0.3 m/s21,80 191


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Luuk van der Maaten AV Athlos JC Team 1 31,25 30,98 32,59 30,67 32,59 38,00 535
    4 Bram Eleveld AV Athlos JC Team 1 31,46 - 27,88 29,02 31,46 35,00 0
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos JC Team 2 23,75 22,15 24,47 23,35 24,47 23,00 405
    14 Daan Scholte AV Athlos JC Team 2 14,89 13,82 13,84 16,01 16,01 15,00 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Daan Geerling AV Athlos JC Team 1 9,66 10,01 9,59 9,20 10,01 10,50 523
    7 Bram Eleveld AV Athlos JC Team 1 8,59 9,10 8,95 8,92 9,10 9,00 0
    11 Daan Scholte AV Athlos JC Team 2 6,14 7,00 6,55 6,86 7,00 7,00 366


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Luuk van der Maaten AV Athlos JC Team 1 1,60 1,65 702
    6 Thijs van der Maaten AV Athlos JC Team 1 1,55 1,50 0
    9 Koen Geerling AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 426
    9 Mohamed Bouzalmat AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Thijmen Middelkamp AV Athlos JC Team 1 5,15 - - 5,02 5,15 +0.1 m/s5,20 650
    8 Bram Nusmeier AV Athlos JC Team 1 4,11 3,92 3,83 4,05 4,11 +0.4 m/s1,00 0
    10 Daniel Molenberg AV Athlos JC Team 2 4,00 3,63 3,61 3,81 4,00 +0.5 m/s3,40 418
    12 Mohamed Bouzalmat AV Athlos JC Team 2 3,60 3,70 3,82 3,51 3,82 -0.2 m/s3,65 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Damian Wolters AV Athlos JD Team 1 11,90 0,110-0.5 m/s11,97 482
    10 Nick Jacobs AV Athlos JD Team 1 12,34 0,980+0.0 m/s9,60 422
    11 Ruben Jacobs AV Athlos JD Team 2 12,38 0,585-0.5 m/s12,73 417
    16 Luuk Verkerk AV Athlos JD Team 2 12,63 1,270+0.0 m/s9,80 385


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    3 Floris Remijn AV Athlos JD Team 1 3:23,68 1,0433:29,30 521
    4 Twan van der Weiden AV Athlos JD Team 1 3:23,76 1,1253:31,50 520
    21 Mark Delhez AV Athlos JD Team 2 4:15,18 58,9594:38,18 246


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    2 Yannick Aartsen AV Athlos JD Team 1 15,10 0,751-0.5 m/s15,90 394
    8 Stan van der Horst AV Athlos JD Team 1 16,63 0,358--- 283
    14 Ruben Jacobs AV Athlos JD Team 2 17,95 1,246+1.0 m/s18,00 203
    19 Maurits Schrijver AV Athlos JD Team 2 18,45 1,745+1.0 m/s18,63 176
    21 Nick Jacobs AV Athlos JD Team 1 19,30 4,947-0.5 m/s10,70 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Yannick Aartsen AV Athlos JD Team 1 18,39 16,37 19,22 17,88 19,22 18,66 292
    9 Luca Goedhart AV Athlos JD Team 2 12,43 12,90 10,62 14,61 14,61 13,80 199
    12 Stan van der Horst AV Athlos JD Team 1 11,81 13,19 12,31 13,39 13,39 21,32 0
    15 Mark Delhez AV Athlos JD Team 2 6,78 6,43 6,38 6,34 6,78 6,78 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Luuk Verkerk AV Athlos JD Team 2 5,98 6,16 - 6,24 6,24 6,94 321
    8 Stan van der Horst AV Athlos JD Team 1 5,81 6,09 6,17 5,94 6,17 8,15 316


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yannick Aartsen AV Athlos JD Team 1 1,40 1,30 541
    8 Floris Remijn AV Athlos JD Team 1 1,20 1,30 0
    17 Maurits Schrijver AV Athlos JD Team 2 1,00 1,15 242


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Twan van der Weiden AV Athlos JD Team 1 3,78 3,27 3,84 3,89 3,89 -0.1 m/s4,09 396
    6 Damian Wolters AV Athlos JD Team 1 3,76 3,72 3,87 3,76 3,87 -1.1 m/s3,83 0
    16 Luca Goedhart AV Athlos JD Team 2 2,71 2,64 2,54 2,35 2,71 +0.2 m/s--- 160
    17 Mark Delhez AV Athlos JD Team 2 2,02 2,02 2,08 2,08 2,08 -0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Sterre Kurpershoek AV Athlos MC Team 1 20,91 1,507-0.2 m/s19,75 539
    10 Carolien Remijn AV Athlos MC Team 1 21,63 0,031+0.6 m/s--- 481
    12 Joyce de Vries AV Athlos MC Team 1 22,14 1,595-0.1 m/s23,50 0
    15 Michelle Karenbeld AV Athlos MC Team 2 22,79 2,247-0.1 m/s22,90 396
    18 Lynn Bunnik AV Athlos MC Team 2 22,91 3,514-0.2 m/s20,80 387


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fien Molenberg AV Athlos MC Team 1 2:26,00 2:29,00 599
    4 Indy Broersma AV Athlos MC Team 1 2:36,00 2:30,00 503
    8 Lynn Bunnik AV Athlos MC Team 2 2:43,00 2:38,00 444
    15 Sophia van Loo AV Athlos MC Team 1 3:00,00 2:44,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MC Team 1 14,27 0,540+0.1 m/s14,80 463
    8 Indy Broersma AV Athlos MC Team 1 14,71 0,974+0.1 m/s14,88 425
    17 Michelle Karenbeld AV Athlos MC Team 2 16,10 0,884+0.5 m/s16,80 319
    20 Sophia van Loo AV Athlos MC Team 1 17,56 2,341+0.5 m/s17,10 0
    23 Iris den Otter AV Athlos MC Team 2 18,39 2,469+0.0 m/s17,80 179


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Fien Molenberg AV Athlos MC Team 1 20,62 - - 20,19 20,62 --- 336
    8 Lotte Hofman AV Athlos MC Team 1 20,00 18,90 17,51 18,12 20,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos MC Team 2 17,64 16,70 15,21 - 17,64 --- 262
    10 Lotte Hofman AV Athlos MC Team 1 17,22 15,54 16,71 - 17,22 --- 253
    14 Maxime van Mourik AV Athlos MC Team 1 - 15,39 - 12,92 15,39 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Lotte Hofman AV Athlos MC Team 1 7,23 7,48 6,24 6,87 7,48 --- 393
    8 Maxime van Mourik AV Athlos MC Team 1 6,62 7,26 7,11 7,06 7,26 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Fien Molenberg AV Athlos MC Team 1 1,40 --- 541
    7 Carolien Remijn AV Athlos MC Team 1 1,25 --- 0
    7 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos MC Team 2 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Sterre Kurpershoek AV Athlos MC Team 1 4,34 4,44 4,32 4,24 4,44 -0.3 m/s4,20 506
    12 Sophia van Loo AV Athlos MC Team 1 3,88 3,81 3,87 3,69 3,88 +0.3 m/s3,70 0
    18 Iris den Otter AV Athlos MC Team 2 3,46 3,41 3,47 3,21 3,47 -0.1 m/s--- 312


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    12 Meike Schipper AV Athlos MD 9,87 0,557+0.4 m/s9,70 398
    14 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos MD 9,94 0,281-2.3 m/s10,20 387


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    16 Amber van Manen AV Athlos MD 4:07,67 58,1053:48,00 279
    Guusje Koning AV Athlos MD DNF 3:29,79 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    10 Meike Schipper AV Athlos MD 12,99 1,424-1.8 m/s13,80 286
    11 Lisa van der Sluijs AV Athlos MD 13,00 +0.0 m/s14,44 285


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Eva Middelkamp AV Athlos MD 17,95 - 17,76 20,20 20,20 17,98 328
    5 Amber van Manen AV Athlos MD - 14,78 15,46 19,45 19,45 17,05 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Eva Middelkamp AV Athlos MD 9,46 10,09 10,01 9,15 10,09 9,61 527
    15 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos MD 5,19 - 4,71 4,83 5,19 5,09 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Meike Schipper AV Athlos MD 1,35 1,25 499
    Guusje Koning AV Athlos MD DNS 1,35 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Lisa van der Sluijs AV Athlos MD 3,27 3,45 3,49 3,48 3,49 +0.4 m/s3,55 316
    10 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos MD 3,33 - 3,36 3,27 3,36 -0.2 m/s3,32 0