Vereniging 'AV Zeewolde' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Martijn Schoemaker
  • Jongens Junior C - 150m - 17,67
Jari van der Voorn
  • Jongens Junior C - 150m - 17,83
Senna Kampinga
  • Jongens Junior C - 800m - 2:23,28
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - Speer - 41,58
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,57
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - 80m - 11,36
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,35
Aaron Bos
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,43
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - Discus - 21,72
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,81
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - Ver - 5,06

Hoogtepunten

Jari van der Voorn JJC 150m
  • 17,83
  • Rick van der Meer JJC Speer
  • 41,58
  • Esther Moerland MJC Kogel
  • 7,00
  • Martijn Schoemaker JJC 150m
  • 17,67
  • Elin Buitenhuis MJC 150m
  • 21,60
  • Rebecca van Pagée MJC Hoog
  • 1,20
  • Martijn Schoemaker JJC 100mH
  • 15,85
  • Elin Buitenhuis MJC Ver
  • 3,95
  • Berber Schaap MJC 800m
  • 2:50,00
  • Araya Wolfs JJD Ver
  • 5,06
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JC 17,67 +2.7 m/s18,00 858
    2 Jari van der Voorn AV Zeewolde JC 17,83 0,166+2.7 m/s18,80 840


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    3 Senna Kampinga AV Zeewolde JC 2:23,28 7,8752:20,00 627
    7 Jari van der Voorn AV Zeewolde JC 2:33,21 8,1942:30,00 529
    17 Siebe Westerhof AV Zeewolde JC 3:15,64 3:17,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JC 15,85 0,971+0.5 m/s15,79 648
    11 Jari van der Voorn AV Zeewolde JC 18,42 3,154+1.3 m/s19,00 456


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde JC 37,19 40,14 37,27 41,58 41,58 --- 661
    6 Tjade Smelt AV Zeewolde JC 22,61 26,51 26,79 23,65 26,79 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde JC 10,48 10,96 11,57 11,37 11,57 --- 595
    8 Tjade Smelt AV Zeewolde JC 7,47 7,44 7,07 7,53 7,53 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Martijn Schoemaker AV Zeewolde JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Senna Kampinga AV Zeewolde JC 4,08 3,97 - - 4,08 +0.0 m/s--- 434
    13 Siebe Westerhof AV Zeewolde JC 3,53 3,41 3,57 - 3,57 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewold...JD Team 1 11,36 +0.0 m/s11,00 561
    9 Finn van der Es AV Zeewold...JD Team 1 12,30 0,506-0.5 m/s12,58 427
    18 Fynn Jacops AV Zeewold...JD Team 1 13,13 0,598+1.6 m/s13,60 0
    21 Jochem van den Berg AV Zeewold...JD Team 2 13,75 1,218+1.6 m/s13,92 256


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    14 Finn van der Es AV Zeewold...JD Team 1 3:37,00 20,7763:49,37 437
    18 Fynn Jacops AV Zeewold...JD Team 1 4:06,26 50,0414:10,00 285


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewold...JD Team 1 14,35 -0.5 m/s15,91 456
    3 Aaron Bos AV Zeewold...JD Team 1 15,43 1,083-0.5 m/s16,61 368
    10 Rasmus van Werkhoven AV Zeewold...JD Team 1 16,95 0,247+1.0 m/s18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewold...JD Team 1 19,18 21,72 18,32 - 21,72 --- 338
    Sven Poelman AV Zeewold...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Mathijs de Winter AV Zeewold...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jonathan van Lien AV Zeewold...JD Team 1 7,68 8,81 8,78 8,51 8,81 --- 464
    4 Aaron Bos AV Zeewold...JD Team 1 6,81 7,09 6,91 6,89 7,09 --- 0
    6 Sven Poelman AV Zeewold...JD Team 2 6,69 6,54 6,33 6,06 6,69 --- 348


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Araya Wolfs AV Zeewold...JD Team 1 1,30 --- 462
    8 Rasmus van Werkhoven AV Zeewold...JD Team 1 1,20 --- 0
    16 Jochem van den Berg AV Zeewold...JD Team 2 1,05 --- 279


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewold...JD Team 1 4,92 4,94 4,95 5,06 5,06 +0.8 m/s--- 632
    10 Jochem van den Berg AV Zeewold...JD Team 2 2,95 2,90 2,85 3,34 3,34 -2.4 m/s--- 286
    11 Sven Poelman AV Zeewold...JD Team 2 3,26 3,10 3,24 3,10 3,26 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    8 Elin Buitenhuis AV Zeewolde MC 21,60 +0.6 m/s--- 484
    19 Rebecca van Pagée AV Zeewolde MC 23,35 1,750+0.6 m/s--- 358


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Berber Schaap AV Zeewolde MC 2:50,00 2:49,23 389
    19 Floor Smelt AV Zeewolde MC 3:17,00 3:12,51 215


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    24 Floor Smelt AV Zeewolde MC 19,04 3,124+0.0 m/s18,49 146


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Berber Schaap AV Zeewolde MC 19,43 20,75 15,14 20,72 20,75 --- 338
    17 Esther Moerland AV Zeewolde MC 12,53 13,07 12,24 10,89 13,07 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Berber Schaap AV Zeewolde MC 12,82 12,62 13,60 - 13,60 --- 176


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Esther Moerland AV Zeewolde MC 6,88 7,00 6,56 6,71 7,00 --- 366


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Rebecca van Pagée AV Zeewolde MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    10 Elin Buitenhuis AV Zeewolde MC 3,80 3,63 3,95 3,80 3,95 -0.9 m/s--- 408