Vereniging 'AV Nijkerk' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nerena van den Ham MJC 150m
  • 23,36
  • Amber Schmidt MJC Ver
  • 4,21
  • Lars van Willigenburg JJC 150m
  • 19,08
  • Nerena van den Ham MJC Ver
  • 3,54
  • Stefan Hendriksen JJC Kogel
  • 9,56
  • Lars van Willigenburg JJC 100mH
  • 17,12
  • Jos Lozeman JJC 800m
  • 2:57,04
  • Myrthe van der Heeden MJC Hoog
  • 1,20
  • Sven van Duinkerken JJC Hoog
  • 1,25
  • Amber Schmidt MJC Speer
  • 21,81
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    6 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk JC 19,08 +0.0 m/s21,53 706
    21 Jos Lozeman AV Nijkerk JC 24,82 2,845+2.2 m/s--- 265


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    13 Jos Lozeman AV Nijkerk JC 2:57,04 4,2063:00,00 338
    14 Luc de Wit AV Nijkerk JC 2:58,22 5,3893:03,00 330


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    8 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk JC 17,12 1,859+1.3 m/s17,70 546
    18 Harmen Nijzink AV Nijkerk JC 22,08 2,359+0.9 m/s--- 260


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Luc de Wit AV Nijkerk JC 14,97 16,12 17,50 16,14 17,50 --- 275
    12 Harmen Nijzink AV Nijkerk JC 15,18 17,10 16,55 17,07 17,10 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Stefan Hendriksen AV Nijkerk JC 9,20 9,53 9,56 9,21 9,56 --- 501
    13 Sven van Duinkerken AV Nijkerk JC 5,19 5,34 5,34 5,48 5,48 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Sven van Duinkerken AV Nijkerk JC 1,25 --- 426
    Stefan Hendriksen AV Nijkerk JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Luc de Wit AV Nijkerk JC 2,79 3,24 3,27 3,27 3,27 -0.3 m/s--- 272


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    20 Nerena van den Ham AV Nijkerk MC 23,36 1,765+0.6 m/s--- 357


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk MC 3:31,00 --- 142


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Iris van Leuveren AV Nijkerk MC 16,05 -0.3 m/s--- 323


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Amber Schmidt AV Nijkerk MC 20,25 19,01 19,81 21,81 21,81 --- 358
    15 Nova van Aller AV Nijkerk MC 12,11 12,81 14,10 13,94 14,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Iris van Leuveren AV Nijkerk MC 16,49 17,98 17,93 19,69 19,69 --- 301
    15 Nova van Aller AV Nijkerk MC 11,61 12,21 14,19 13,22 14,19 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Nova van Aller AV Nijkerk MC 4,84 4,64 5,58 4,97 5,58 --- 279


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk MC 1,20 --- 389


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Amber Schmidt AV Nijkerk MC 3,81 4,21 4,04 3,95 4,21 +0.0 m/s--- 460
    16 Nerena van den Ham AV Nijkerk MC 3,39 3,53 3,34 3,54 3,54 +0.1 m/s--- 0