Vereniging 'AV De Gemzen' op 'Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Luena Spijkerboer
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,00
Isabel van Houweling
  • Meisjes Junior C - Speer - 33,03
Suusje Berkenbosch
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,12
Isabel van Houweling
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,88
Nienke Wagenaar
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,88
Maud Brouwer
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,00
Maud Brouwer
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,35

Hoogtepunten

Jonas Bakker JJD 80m
  • 13,24
  • Hendrik Olthuis JJD Hoog
  • 1,15
  • Jonas Bakker JJD 1000m
  • 3:27,53
  • Suusje Berkenbosch MJC 150m
  • 21,03
  • Hendrik Olthuis JJD 1000m
  • 3:31,08
  • Nienke Wagenaar MJC Ver
  • 4,88
  • Isabel van Houweling MJC Speer
  • 33,03
  • Maud Brouwer MJD 60m
  • 9,00
  • Isabel van Houweling MJC Kogel
  • 10,88
  • Kiran Rorije JJD 80m
  • 12,56
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    14 Kiran Rorije AV De Gemzen JD 12,56 0,756-1.9 m/s--- 394
    19 Jonas Bakker AV De Gemzen JD 13,24 0,627-1.3 m/s--- 312
    24 Storm Mekking AV De Gemzen JD 17,65 5,033-1.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    10 Jonas Bakker AV De Gemzen JD 3:27,53 11,310--- 495
    11 Hendrik Olthuis AV De Gemzen JD 3:31,08 14,857--- 473
    23 Storm Mekking AV De Gemzen JD 4:35,77 1,190--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    20 Jonas Bakker AV De Gemzen JD 18,91 2,647--- 152


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Yordi van Ommen AV De Gemzen JD 11,60 11,69 10,31 11,36 11,69 --- 131


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Yordi van Ommen AV De Gemzen JD 5,08 5,77 5,25 5,52 5,77 --- 292


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Hendrik Olthuis AV De Gemzen JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Kiran Rorije AV De Gemzen JD - 3,28 3,30 3,35 3,35 -2.4 m/s--- 288


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    5 Suusje Berkenbosch AV De Gemz...MC Team 1 21,03 +2.6 m/s--- 529
    6 Luena Spijkerboer AV De Gemz...MC Team 1 21,09 0,064+2.6 m/s--- 524
    16 Esmee Vis AV De Gemz...MC Team 1 22,84 1,816+2.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Luena Spijkerboer AV De Gemz...MC Team 1 2:35,00 2:31,39 512
    5 Esmee Vis AV De Gemz...MC Team 1 2:37,00 2:33,41 495
    13 Fleur Gerrits AV De Gemz...Cialfo MC 2:57,00 --- 339
    16 Hester Blaauw AV De Gemz...MC Team 1 3:01,00 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Isabel van Houweling AV De Gemz...MC Team 1 13,77 1,302+0.2 m/s13,97 509
    5 Elisa Nap AV De Gemz...MC Team 1 14,05 1,583+0.2 m/s13,80 483
    16 Nienke Wagenaar AV De Gemz...MC Team 1 16,08 0,034-0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling AV De Gemz...MC Team 1 25,66 33,03 29,17 31,79 33,03 --- 541
    10 Hester Blaauw AV De Gemz...MC Team 1 13,80 16,53 18,76 - 18,76 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Suusje Berkenbosch AV De Gemz...MC Team 1 - 20,08 20,45 25,12 25,12 --- 397
    7 Mirte Puttenstein AV De Gemz...Cialfo MC 15,22 - 17,11 18,10 18,10 --- 271
    12 Hester Blaauw AV De Gemz...MC Team 1 14,05 15,72 - 14,81 15,72 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling AV De Gemz...MC Team 1 - 10,88 10,67 10,63 10,88 --- 564
    5 Nathalie v...igt Thans AV De Gemz...MC Team 1 8,47 8,19 - 8,09 8,47 --- 0
    13 Fleur Gerrits AV De Gemz...Cialfo MC 6,02 6,20 6,30 6,17 6,30 --- 324


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nienke Wagenaar AV De Gemz...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Nathalie v...igt Thans AV De Gemz...MC Team 1 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Nienke Wagenaar AV De Gemz...MC Team 1 - 4,61 4,88 4,57 4,88 -0.7 m/s--- 597
    6 Elisa Nap AV De Gemz...MC Team 1 4,42 3,98 - 4,36 4,42 +0.1 m/s--- 0
    9 Mirte Puttenstein AV De Gemz...Cialfo MC 4,01 3,93 4,02 4,01 4,02 +0.6 m/s--- 422


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    3 Maud Brouwer AV De Gemzen MD 9,00 +1.6 m/s--- 549
    8 Francine v...der Stoop AV De Gemzen MD 9,66 -2.3 m/s--- 432
    9 Femke Dekker AV De Gemzen MD 9,69 0,697+1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    13 Merel van der Haar AV De Gemzen MD 4:03,20 35,486--- 300
    14 Francine v...der Stoop AV De Gemzen MD 4:05,99 38,280--- 287
    17 Trynke Lourens AV De Gemzen MD 4:08,88 41,168--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    4 Maud Brouwer AV De Gemzen MD 10,76 -2.2 m/s--- 510
    15 Bente Hanekamp AV De Gemzen MD 13,37 2,614-2.2 m/s--- 255
    Renske Hanekamp AV De Gemzen MD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 31,60 744
    2 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 4 32,56 688
    3 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,86 521
    4 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 36,17 507
    5 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 4 38,25 418
    6 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 38,33 415
    7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 38,78 397
    8 AV de Sprinter MD (4x60m) AV de Sprinter - MJD 4 40,66 326
    9 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 4 41,81 286
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Bente Hanekamp AV De Gemzen MD 20,16 19,40 17,09 19,49 20,16 --- 327
    9 Diane Wensink AV De Gemzen MD 10,78 12,00 12,59 14,87 14,87 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Bente Hanekamp AV De Gemzen MD 7,27 7,56 7,29 7,39 7,56 --- 397
    11 Diane Wensink AV De Gemzen MD 6,41 6,75 7,17 6,79 7,17 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Renske Hanekamp AV De Gemzen MD 1,30 --- 462
    11 Jorinde Nap AV De Gemzen MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Maud Brouwer AV De Gemzen MD 4,28 4,26 4,27 4,35 4,35 +0.4 m/s--- 488
    5 Renske Hanekamp AV De Gemzen MD - 3,56 3,46 3,83 3,83 +0.8 m/s--- 0
    Sherilyn van Vemde AV De Gemzen MD - DNS --- 0