Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Athlos ATLS 42
AV De Gemzen GMZN 25
AV de Sprinter MDSP 18
AV Flevo Delta FLDT 33
AV Nijkerk NKRK 11
AV NOP NOP 23
AV PEC 1910 PEC 29
AV Start `78 ST78 0
AV Zeewolde ZWLD 20
Cialfo CLFO 4
EAC De Sperwers SPWS 24
HAC `63 HC63 9
Isala `96 ISLA 14

Prijzen

Martijn Schoemaker
  • Jongens Junior C - 150m - 17,67
Jari van der Voorn
  • Jongens Junior C - 150m - 17,83
Daan Geerling
  • Jongens Junior C - 150m - 18,31
Bram Nusmeier
  • Jongens Junior C - 800m - 2:15,41
Jaap Zoon
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,17
Senna Kampinga
  • Jongens Junior C - 800m - 2:23,28
Kimani Sankon
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,87
Melchior Treffers
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,26
Brendan Noordijk
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,52
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - Speer - 41,58
Olivier van Benthem
  • Jongens Junior C - Speer - 34,27
Luuk van der Maaten
  • Jongens Junior C - Speer - 32,59
Rick van der Meer
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,57
Thomas Reining
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,70
Ryan Honders
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,60
Robin Hegeman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Kimani Sankon
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Melchior Treffers
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Luuk Forrer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Thijmen Middelkamp
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Thomas Reining
  • Jongens Junior C - Ver - 4,98
Ryan Honders
  • Jongens Junior C - Ver - 4,79
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - 80m - 11,36
Jayden de Jong
  • Jongens Junior D - 80m - 11,79
Nick Oosting
  • Jongens Junior D - 80m - 11,80
Ruben Eefting
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,22
Merijn Sol
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,63
Floris Remijn
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,68
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,35
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,10
Aaron Bos
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,43
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - Discus - 21,72
Rowan Tiemes
  • Jongens Junior D - Discus - 20,38
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - Discus - 19,22
Rowan Tiemes
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,03
Jonathan van Lien
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,81
Siebe Staatsen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,77
Yannick Aartsen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Lukas Smit
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Matthijs Onink
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Araya Wolfs
  • Jongens Junior D - Ver - 5,06
Nick Oosting
  • Jongens Junior D - Ver - 4,37
Laurens Zijlstra
  • Jongens Junior D - Ver - 4,24
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,40
Esmee van der Hoeven
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,54
Miriam Felix
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,89
Fien Molenberg
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,00
Tessa Harbrink
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,00
Luena Spijkerboer
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:35,00
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,47
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,65
Christy ter Horst
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,73
Isabel van Houweling
  • Meisjes Junior C - Speer - 33,03
Deveny Huver
  • Meisjes Junior C - Speer - 32,02
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior C - Speer - 28,72
Dorcas Wilbrink
  • Meisjes Junior C - Discus - 31,86
Suusje Berkenbosch
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,12
Kaylin Wierda
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,73
Isabel van Houweling
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,88
Dorcas Wilbrink
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,89
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,88
Esmee van der Hoeven
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Fien Molenberg
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Indy Faassen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,18
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,93
Nienke Wagenaar
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,88
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,37
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,87
Maud Brouwer
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,00
Evi Falkena
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:09,57
Manon van der Zwaard
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,93
Kim Remijn
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:24,21
Manon van der Zwaard
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,23
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,40
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,40
Sabine Struik
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,60
Zoë ter Burg
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,27
Eva Middelkamp
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,20
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,17
Eva Middelkamp
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,09
Loes Rode
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,66
Lisa Hoogervorst
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Meike Schipper
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Naomi Gooijer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Femi Ayodeji
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,91
Denise Riep
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,45
Maud Brouwer
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,35

Hoogtepunten

Femi Ayodeji PEC MJD 60m
  • 8,37
  • Martijn Schoemaker ZWLD JJC 150m
  • 17,67
  • Jari van der Voorn ZWLD JJC 150m
  • 17,83
  • Fleur Pieters FLDT MJC Ver
  • 5,18
  • Luuk Forrer SPWS JJC 150m
  • 18,57
  • Jill Kleinlugtenbelt PEC MJC 80mH
  • 12,65
  • Fleur Pieters FLDT MJC 150m
  • 19,40
  • Robin Hegeman NOP JJC Hoog
  • 1,65
  • Fleur Pieters FLDT MJC 80mH
  • 12,47
  • Daan Geerling ATLS JJC 150m
  • 18,31
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 17,67 +2.7 m/s18,00 858
    2 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 17,83 0,166+2.7 m/s18,80 840
    3 Daan Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 1 18,31 0,645+2.7 m/s19,10 786
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 18,57 0,899+2.7 m/s17,50 759
    5 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 18,78 1,115+2.7 m/s18,90 737
    6 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk AV Nijkerk JC 19,08 +0.0 m/s21,53 706
    7 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,01 0,932+0.0 m/s19,50 618
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 20,60 1,518+0.0 m/s21,80 566
    9 Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,71 3,044+2.7 m/s19,50 556
    10 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 21,00 1,919+0.0 m/s21,70 0
    11 Joël Malec Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,07 1,990+0.0 m/s20,50 0
    12 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 21,23 +0.1 m/s--- 513
    13 Daniel Molenberg AV Athlos AV Athlos JC Team 2 21,61 2,535+0.0 m/s21,90 483
    14 Isas Prinsen AV NOP AV NOP JC 21,70 0,469+0.1 m/s24,00 476
    15 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 21,97 +2.2 m/s--- 455
    16 Joost van de Belt de Sprinter AV de Sprinter JC 22,92 0,950+2.2 m/s--- 387
    17 Thijs Verheij AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 23,27 2,034+0.1 m/s--- 363
    18 Tygo Schuurkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,87 2,636+0.1 m/s24,50 0
    19 Tristan Overtoom AV NOP AV NOP JC 24,61 3,377+0.1 m/s--- 0
    20 Benjamin Grasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 24,66 2,682+2.2 m/s--- 275
    21 Jos Lozeman AV Nijkerk AV Nijkerk JC 24,82 2,845+2.2 m/s--- 265
    22 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 26,07 4,097+2.2 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Bram Nusmeier AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:15,41 2:16,50 715
    2 Jaap Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:18,17 2,7632:14,00 683
    3 Senna Kampinga AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:23,28 7,8752:20,00 627
    4 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:25,02 2:35,00 609
    5 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:26,95 11,5402:17,50 589
    6 Isas Prinsen AV NOP AV NOP JC 2:32,26 7,2372:32,44 538
    7 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:33,21 8,1942:30,00 529
    8 Thijmen Middelkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:33,53 18,1212:24,00 0
    9 Koen Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:41,92 16,9052:30,50 453
    10 Tom ter Haar AV NOP AV NOP JC 2:44,15 19,1342:42,39 435
    11 Joren Verheye Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:48,60 23,5802:35,00 400
    12 Maarten Sijbrandy Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:52,84 2:45,00 0
    13 Jos Lozeman AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:57,04 4,2063:00,00 338
    14 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:58,22 5,3893:03,00 330
    15 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,51 18,6753:01,98 246
    16 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,55 18,7133:08,15 246
    17 Siebe Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3:15,64 3:17,00 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC DNS 2:20,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 14,87 +0.5 m/s15,44 739
    2 Melchior Treffers AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 15,26 +1.3 m/s15,92 701
    3 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 15,52 0,645+0.5 m/s15,80 677
    4 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 15,84 0,965+0.5 m/s15,90 649
    5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 15,85 0,971+0.5 m/s15,79 648
    6 Robin Hegeman AV NOP AV NOP JC 15,98 1,104+0.5 m/s15,50 637
    7 Thijs van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 17,12 1,851+1.3 m/s18,00 0
    8 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk AV Nijkerk JC 17,12 1,859+1.3 m/s17,70 546
    9 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 17,52 2,260+1.3 m/s18,38 517
    10 Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC 18,12 2,854+1.3 m/s18,00 476
    11 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 18,42 3,154+1.3 m/s19,00 456
    12 Ids Peenstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 19,47 +0.3 m/s--- 0
    13 Robin Stoker de Sprinter AV de Sprinter JC 19,72 +0.9 m/s--- 378
    14 Tom ter Haar AV NOP AV NOP JC 19,97 5,092+0.5 m/s15,90 0
    15 Joren Verheye Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,28 0,810+0.3 m/s20,00 347
    16 Tygo Schuurkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 2 21,49 2,021+0.3 m/s21,70 287
    17 Maarten Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,50 2,030+0.3 m/s21,00 0
    18 Harmen Nijzink AV Nijkerk AV Nijkerk JC 22,08 2,359+0.9 m/s--- 260
    19 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 22,89 3,416+0.3 m/s22,81 225
    20 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 23,12 3,396+0.9 m/s--- 215
    21 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,73 4,262+0.3 m/s21,80 191
    22 Benjamin Grasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 24,00 4,278+0.9 m/s--- 0
    23 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 32,06 12,334+0.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 50,05 711
    2 AV PEC 1910 JC (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,11 636
    3 AV Nijkerk JC (4x100m) AV Nijkerk - JJC 4 54,28 563
    4 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 55,41 527
    5 AV Zeewolde JC (4x100m) AV Zeewolde - JJC 4 56,60 491
    6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 58,00 451
    7 AV Athlos JC Team 2 (4x100m) AV Athlos - JJC 4 58,23 444
    8 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 4 1:00,61 380
    9 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 DNS 0
    9 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 37,19 40,14 37,27 41,58 41,58 --- 661
    2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 26,49 34,27 32,97 31,77 34,27 --- 559
    3 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,25 30,98 32,59 30,67 32,59 38,00 535
    4 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,46 - 27,88 29,02 31,46 35,00 0
    5 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 23,68 27,44 23,59 26,82 27,44 --- 0
    6 Tjade Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,61 26,51 26,79 23,65 26,79 --- 0
    7 Maarten Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta JC 24,32 26,08 24,00 25,58 26,08 --- 432
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,75 22,15 24,47 23,35 24,47 23,00 405
    9 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 21,59 24,43 - 20,81 24,43 --- 404
    10 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 23,91 24,15 22,56 20,81 24,15 --- 0
    11 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 14,97 16,12 17,50 16,14 17,50 --- 275
    12 Harmen Nijzink AV Nijkerk AV Nijkerk JC 15,18 17,10 16,55 17,07 17,10 --- 0
    13 Matthijs v... der Leij Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,68 16,29 14,80 15,91 16,68 --- 0
    14 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 14,89 13,82 13,84 16,01 16,01 15,00 0
    15 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 12,88 13,89 - 11,30 13,89 --- 197
    16 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 9,76 12,96 13,13 13,15 13,15 --- 0
    17 Tycho Steur de Sprinter AV de Sprinter JC 12,61 11,29 10,98 10,54 12,61 --- 167
    18 Jelle Hofenk de Sprinter AV de Sprinter JC 7,36 7,17 8,13 6,57 8,13 --- 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 10,48 10,96 11,57 11,37 11,57 --- 595
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 10,64 10,70 9,71 10,56 10,70 --- 556
    3 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 10,60 - 10,26 9,64 10,60 --- 551
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 10,26 10,27 9,81 9,99 10,27 --- 535
    5 Daan Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 1 9,66 10,01 9,59 9,20 10,01 10,50 523
    6 Stefan Hendriksen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 9,20 9,53 9,56 9,21 9,56 --- 501
    7 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 8,59 9,10 8,95 8,92 9,10 9,00 0
    8 Tjade Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde JC 7,47 7,44 7,07 7,53 7,53 --- 0
    9 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 7,20 7,52 6,91 6,63 7,52 --- 0
    10 Tristan Overtoom AV NOP AV NOP JC 7,08 6,86 7,04 - 7,08 --- 370
    11 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 6,14 7,00 6,55 6,86 7,00 7,00 366
    12 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 5,39 5,58 5,51 5,61 5,61 --- 281
    13 Sven van Duinkerken AV Nijkerk AV Nijkerk JC 5,19 5,34 5,34 5,48 5,48 --- 0
    14 Matthijs v... der Leij Flevo Delta AV Flevo Delta JC 5,04 4,74 5,00 4,97 5,04 --- 0
    15 Jelle Hofenk de Sprinter AV de Sprinter JC 4,74 4,58 4,37 3,96 4,74 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin Hegeman AV NOP AV NOP JC 1,65 --- 741
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 1,65 --- 741
    3 Melchior Treffers AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 1,65 --- 0
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 1,65 --- 741
    5 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 1,60 1,65 702
    6 Thijs van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 1,55 1,50 0
    7 Tycho Steur de Sprinter AV de Sprinter JC 1,40 --- 541
    8 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 1,35 --- 0
    9 Sven van Duinkerken AV Nijkerk AV Nijkerk JC 1,25 --- 426
    9 Koen Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 426
    11 Mohamed Bouzalmat AV Athlos AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 0
    11 Joost van de Belt de Sprinter AV de Sprinter JC 1,25 --- 0
    Stefan Hendriksen AV Nijkerk AV Nijkerk JC DNS --- 0
    Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC DNS --- 0
    Rien Klaassen Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS --- 0
    Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Thijmen Middelkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 1 5,15 - - 5,02 5,15 +0.1 m/s5,20 650
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 4,68 4,98 4,75 - 4,98 +0.2 m/s--- 617
    3 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,79 - 4,65 4,63 4,79 +0.3 m/s--- 578
    4 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 4,52 4,61 4,64 4,53 4,64 +0.1 m/s--- 548
    5 Robin Stoker de Sprinter AV de Sprinter JC 4,50 4,41 3,94 4,40 4,50 +0.1 m/s--- 519
    6 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 4,39 4,25 4,10 3,72 4,39 +0.0 m/s--- 0
    7 Thijs Verheij AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC - 4,04 4,02 4,19 4,19 +1.3 m/s--- 0
    8 Bram Nusmeier AV Athlos AV Athlos JC Team 1 4,11 3,92 3,83 4,05 4,11 +0.4 m/s1,00 0
    9 Senna Kampinga AV Zeewolde AV Zeewolde JC 4,08 3,97 - - 4,08 +0.0 m/s--- 434
    10 Daniel Molenberg AV Athlos AV Athlos JC Team 2 4,00 3,63 3,61 3,81 4,00 +0.5 m/s3,40 418
    11 Joël Malec Flevo Delta AV Flevo Delta JC 3,65 - - 3,90 3,90 -0.2 m/s--- 0
    12 Mohamed Bouzalmat AV Athlos AV Athlos JC Team 2 3,60 3,70 3,82 3,51 3,82 -0.2 m/s3,65 0
    13 Siebe Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3,53 3,41 3,57 - 3,57 +0.3 m/s--- 0
    14 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 3,44 3,49 3,24 3,55 3,55 +1.9 m/s--- 0
    15 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 3,40 3,26 3,07 3,30 3,40 +0.2 m/s--- 298
    16 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2,79 3,24 3,27 3,27 3,27 -0.3 m/s--- 272
    17 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 2,61 2,64 2,60 2,71 2,71 -0.2 m/s--- 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 11,36 +0.0 m/s11,00 561
    2 Jayden de Jong AV NOP AV NOP JD 11,79 -0.5 m/s12,11 497
    3 Nick Oosting AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 11,80 -1.9 m/s--- 496
    4 Damian Wolters AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,90 0,110-0.5 m/s11,97 482
    5 Merijn Sol Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 12,18 0,820+0.0 m/s11,40 443
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 12,22 0,414-1.9 m/s--- 438
    7 Luca Smeman SPWS EAC De Sperwers JD 12,22 0,432-0.5 m/s12,30 438
    8 Menno van Riesen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 12,28 0,923+0.0 m/s11,70 430
    9 Finn van der Es AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 12,30 0,506-0.5 m/s12,58 427
    10 Nick Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,34 0,980+0.0 m/s9,60 422
    11 Ruben Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,38 0,585-0.5 m/s12,73 417
    12 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 12,45 0,647-1.9 m/s--- 0
    13 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 12,54 +1.6 m/s12,90 396
    14 Kiran Rorije De Gemzen AV De Gemzen JD 12,56 0,756-1.9 m/s--- 394
    15 Josse Kampen Isala `96 Isala `96 JD 12,61 -1.3 m/s--- 387
    16 Luuk Verkerk AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,63 1,270+0.0 m/s9,80 385
    17 Tim ten Kate HAC `63 HAC `63 JD 12,90 0,288-1.3 m/s--- 352
    18 Fynn Jacops AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 13,13 0,598+1.6 m/s13,60 0
    19 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 13,24 0,627-1.3 m/s--- 312
    20 Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD 13,27 0,735+1.6 m/s14,00 309
    21 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 13,75 1,218+1.6 m/s13,92 256
    22 Michel Duitman AV NOP AV NOP JD 13,89 2,085-1.9 m/s--- 242
    23 Sem Rozeboom HAC `63 HAC `63 JD 14,27 1,651-1.3 m/s--- 203
    24 Storm Mekking De Gemzen AV De Gemzen JD 17,65 5,033-1.3 m/s--- 0
    Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 13,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Ruben Eefting HAC `63 HAC `63 JD 3:16,22 --- 572
    2 Merijn Sol Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:22,63 3,29 528
    3 Floris Remijn AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:23,68 1,0433:29,30 521
    4 Twan van der Weiden AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:23,76 1,1253:31,50 520
    5 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD 3:24,13 1,4983:23,86 518
    6 Josse Kampen Isala `96 Isala `96 JD 3:24,33 1,6983:25,96 516
    7 Boyd Steur AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:25,59 2,9563:23,14 508
    8 Jesper Pauw AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:26,11 3,4743:38,00 505
    9 Thijs ter Maat AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:26,77 4,1353:28,00 0
    10 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 3:27,53 11,310--- 495
    11 Hendrik Olthuis De Gemzen AV De Gemzen JD 3:31,08 14,857--- 473
    12 Joey Koster SPWS EAC De Sperwers JD 3:33,72 11,0843:15,00 457
    13 Hugo Visser Isala `96 Isala `96 JD 3:36,25 13,6163:32,00 442
    14 Finn van der Es AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 3:37,00 20,7763:49,37 437
    15 Jayden de Jong AV NOP AV NOP JD 3:51,57 28,9373:42,90 357
    16 Gideon Blankespoor Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:53,15 36,926--- 349
    17 Niels Jansen SPWS EAC De Sperwers JD 4:02,92 46,699--- 301
    18 Fynn Jacops AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 4:06,26 50,0414:10,00 285
    19 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 4:09,63 53,4133:59,70 270
    20 Michel Duitman AV NOP AV NOP JD 4:12,63 56,4084:38,34 0
    21 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 4:15,18 58,9594:38,18 246
    22 Rowen Moorman SPWS EAC De Sperwers JD 4:28,38 1,120--- 0
    23 Storm Mekking De Gemzen AV De Gemzen JD 4:35,77 1,190--- 0
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 DNS 3:11,30 0
    Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 4:01,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 14,35 -0.5 m/s15,91 456
    2 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 15,10 0,751-0.5 m/s15,90 394
    3 Aaron Bos AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 15,43 1,083-0.5 m/s16,61 368
    4 Coen Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 15,55 1,198-0.5 m/s14,67 359
    5 Boyd Steur AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 15,99 +0.0 m/s--- 327
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,20 0,211+0.0 m/s--- 312
    7 Siebe Staatsen SPWS EAC De Sperwers JD 16,27 --- 307
    8 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 16,63 0,358--- 283
    9 Menno van Riesen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 16,71 +1.0 m/s17,90 278
    10 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 16,95 0,247+1.0 m/s18,00 0
    11 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 17,35 0,640+1.0 m/s18,60 0
    12 Thijs ter Maat AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 17,37 1,380+0.0 m/s--- 0
    13 Maiky Scheurwater Isala `96 Isala `96 JD 17,66 3,315-0.5 m/s17,17 220
    14 Ruben Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 2 17,95 1,246+1.0 m/s18,00 203
    15 Brian te Veld SPWS EAC De Sperwers JD 17,96 1,688--- 203
    16 Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 17,99 2,000+0.0 m/s20,50 201
    17 Ruben Eefting HAC `63 HAC `63 JD 18,01 1,746--- 200
    18 Joseb Verbaan AV NOP AV NOP JD 18,09 2,108+0.0 m/s--- 196
    19 Maurits Schrijver AV Athlos AV Athlos JD Team 2 18,45 1,745+1.0 m/s18,63 176
    20 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 18,91 2,647--- 152
    21 Nick Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 1 19,30 4,947-0.5 m/s10,70 0
    Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD DNF 20,11 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Athlos JD Team 1 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 44,91 553
    2 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 44,99 550
    3 AV Flevo Delta JD Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 45,44 533
    4 AV Zeewolde JD Team 1 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 4 47,05 475
    5 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 4 47,29 467
    6 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 48,54 425
    7 AV Athlos JD Team 2 (4x80m) AV Athlos - JJD 4 49,37 398
    8 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 4 49,59 391
    9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 4 50,77 355
    10 AV De Gemzen JD (4x80m) AV De Gemzen - JJD 4 54,45 252
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 0 DNS 0
    11 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
    11 AV Zeewolde JD Team 2 (4x80m) AV Zeewolde - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 19,18 21,72 18,32 - 21,72 --- 338
    2 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 17,42 20,38 19,22 17,20 20,38 --- 314
    3 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 18,39 16,37 19,22 17,88 19,22 18,66 292
    4 Olaf Langeslag Isala `96 Isala `96 JD - 17,81 15,49 15,82 17,81 --- 265
    5 Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 11,78 - 17,16 14,68 17,16 --- 252
    6 Luca Smeman SPWS EAC De Sperwers JD 16,63 16,67 16,74 - 16,74 --- 243
    7 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,13 15,48 14,05 16,10 16,13 --- 231
    8 Lukas Smit AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,10 - 15,85 - 16,10 --- 0
    9 Luca Goedhart AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,43 12,90 10,62 14,61 14,61 13,80 199
    10 Jelmer Overtoom AV NOP AV NOP JD 13,00 11,93 14,40 13,49 14,40 --- 194
    11 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 12,35 - 14,25 - 14,25 --- 0
    12 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,81 13,19 12,31 13,39 13,39 21,32 0
    13 Yordi van Ommen De Gemzen AV De Gemzen JD 11,60 11,69 10,31 11,36 11,69 --- 131
    14 Nathan van Ooijen HAC `63 HAC `63 JD 10,73 11,18 10,67 11,56 11,56 --- 128
    15 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,78 6,43 6,38 6,34 6,78 6,78 0
    Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Mathijs de Winter AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 8,34 9,03 8,35 8,39 9,03 --- 475
    2 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 7,68 8,81 8,78 8,51 8,81 --- 464
    3 Siebe Staatsen SPWS EAC De Sperwers JD 7,86 8,58 8,77 8,52 8,77 --- 461
    4 Aaron Bos AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 6,81 7,09 6,91 6,89 7,09 --- 0
    5 Olaf Langeslag Isala `96 Isala `96 JD 6,65 6,90 6,94 6,98 6,98 --- 364
    6 Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 6,69 6,54 6,33 6,06 6,69 --- 348
    7 Luuk Verkerk AV Athlos AV Athlos JD Team 2 5,98 6,16 - 6,24 6,24 6,94 321
    8 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 5,81 6,09 6,17 5,94 6,17 8,15 316
    9 Sem Rozeboom HAC `63 HAC `63 JD 5,47 5,12 6,15 5,91 6,15 --- 315
    10 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD - - - 6,08 6,08 --- 311
    11 Figo Mussche AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 5,38 5,85 5,29 5,43 5,85 --- 297
    12 Yordi van Ommen De Gemzen AV De Gemzen JD 5,08 5,77 5,25 5,52 5,77 --- 292
    13 Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 5,06 5,41 5,13 5,27 5,41 --- 268
    14 Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD 5,38 4,91 5,35 4,78 5,38 --- 0
    15 Jesper Pauw AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,78 4,22 4,62 4,88 4,88 --- 0
    16 Rowen Moorman SPWS EAC De Sperwers JD 4,42 4,68 4,19 4,68 4,68 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,40 1,30 541
    2 Lukas Smit AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,35 --- 499
    3 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD 1,30 --- 462
    3 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 1,30 --- 462
    5 Coen Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,25 --- 426
    6 Figo Mussche AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,25 --- 0
    7 Nathan van Ooijen HAC `63 HAC `63 JD 1,25 --- 426
    8 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 1,20 --- 0
    8 Floris Remijn AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,20 1,30 0
    10 Joey Koster SPWS EAC De Sperwers JD 1,20 --- 389
    11 Hendrik Olthuis De Gemzen AV De Gemzen JD 1,15 --- 352
    12 Brian te Veld SPWS EAC De Sperwers JD 1,15 --- 0
    12 Maiky Scheurwater Isala `96 Isala `96 JD 1,15 --- 0
    14 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 1,15 --- 352
    15 Joseb Verbaan AV NOP AV NOP JD 1,10 --- 0
    16 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 1,05 --- 279
    17 Maurits Schrijver AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,00 1,15 242
    17 Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 1,00 --- 242
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 4,92 4,94 4,95 5,06 5,06 +0.8 m/s--- 632
    2 Nick Oosting AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,37 4,24 4,32 - 4,37 +0.1 m/s--- 492
    3 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,04 3,99 4,24 4,10 4,24 +0.1 m/s--- 0
    4 Hugo Visser Isala `96 Isala `96 JD 4,00 3,99 4,12 3,93 4,12 -1.6 m/s--- 442
    5 Twan van der Weiden AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3,78 3,27 3,84 3,89 3,89 -0.1 m/s4,09 396
    6 Damian Wolters AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3,76 3,72 3,87 3,76 3,87 -1.1 m/s3,83 0
    7 Tim ten Kate HAC `63 HAC `63 JD 3,66 3,02 3,34 3,15 3,66 -0.7 m/s--- 350
    8 Gideon Blankespoor Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3,38 3,28 3,32 3,21 3,38 -0.1 m/s--- 294
    9 Kiran Rorije De Gemzen AV De Gemzen JD - 3,28 3,30 3,35 3,35 -2.4 m/s--- 288
    10 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 2,95 2,90 2,85 3,34 3,34 -2.4 m/s--- 286
    11 Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 3,26 3,10 3,24 3,10 3,26 -0.6 m/s--- 0
    12 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 3,00 3,02 3,26 3,13 3,26 -0.1 m/s--- 0
    13 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 - - 3,15 3,22 3,22 -1.1 m/s--- 262
    14 Jelmer Overtoom AV NOP AV NOP JD 3,10 3,01 2,99 2,99 3,10 +0.5 m/s--- 238
    15 Niels Jansen SPWS EAC De Sperwers JD 2,81 2,77 2,76 2,94 2,94 -0.1 m/s--- 206
    16 Luca Goedhart AV Athlos AV Athlos JD Team 2 2,71 2,64 2,54 2,35 2,71 +0.2 m/s--- 160
    17 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 2,02 2,02 2,08 2,08 2,08 -0.3 m/s--- 0
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC 19,40 -0.2 m/s19,50 675
    2 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 20,54 -0.1 m/s23,00 571
    3 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 20,89 +2.2 m/s--- 541
    4 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,91 1,507-0.2 m/s19,75 539
    5 Suusje Berkenbosch De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 21,03 +2.6 m/s--- 529
    6 Luena Spijkerboer De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 21,09 0,064+2.6 m/s--- 524
    7 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC 21,50 2,098-0.2 m/s20,85 492
    8 Elin Buitenhuis AV Zeewolde AV Zeewolde MC 21,60 +0.6 m/s--- 484
    9 Evelien Vos de Sprinter AV de Sprinter MC 21,63 0,739+2.2 m/s--- 481
    10 Carolien Remijn AV Athlos AV Athlos MC Team 1 21,63 0,031+0.6 m/s--- 481
    11 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 21,72 1,175-0.1 m/s22,82 474
    12 Joyce de Vries AV Athlos AV Athlos MC Team 1 22,14 1,595-0.1 m/s23,50 0
    13 Jasmijn Smeman SPWS EAC De Sperwers MC 22,62 3,217-0.2 m/s20,97 408
    14 Deveny Huver AV NOP AV NOP MC 22,77 3,367-0.2 m/s21,94 397
    15 Michelle Karenbeld AV Athlos AV Athlos MC Team 2 22,79 2,247-0.1 m/s22,90 396
    16 Esmee Vis De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 22,84 1,816+2.6 m/s--- 0
    17 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 22,87 2,325-0.1 m/s23,90 390
    18 Lynn Bunnik AV Athlos AV Athlos MC Team 2 22,91 3,514-0.2 m/s20,80 387
    19 Rebecca van Pagée AV Zeewolde AV Zeewolde MC 23,35 1,750+0.6 m/s--- 358
    20 Nerena van den Ham AV Nijkerk AV Nijkerk MC 23,36 1,765+0.6 m/s--- 357
    21 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 23,77 2,743+2.6 m/s--- 330
    22 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 23,83 2,942+2.2 m/s25,00 326
    23 Maaike Visscher de Sprinter AV de Sprinter MC 24,11 3,218+2.2 m/s46,07 308
    24 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 25,36 4,474+2.2 m/s--- 234
    Lisa Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta MC DNS 24,00 0
    Eline ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC DNS --- 0
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:26,00 2:29,00 599
    2 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 2:28,00 2:30,00 579
    3 Luena Spijkerboer De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:35,00 2:31,39 512
    4 Indy Broersma AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:36,00 2:30,00 503
    5 Esmee Vis De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:37,00 2:33,41 495
    6 Evelien Vos de Sprinter AV de Sprinter MC 2:41,00 2:42,07 460
    7 Anniek Draaistra AV NOP AV NOP MC 2:42,00 2:34,31 452
    8 Lynn Bunnik AV Athlos AV Athlos MC Team 2 2:43,00 2:38,00 444
    8 Eline ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:43,00 2:42,75 444
    10 Rixt Hofenk de Sprinter AV de Sprinter MC 2:48,00 2:45,65 404
    11 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 2:50,00 2:49,23 389
    11 Indy Faassen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 2:50,00 2:40,00 389
    13 Fleur Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 2:57,00 --- 339
    14 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:59,00 --- 0
    15 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 3:00,00 2:44,00 0
    16 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 3:01,00 --- 0
    17 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 3:09,00 --- 261
    18 Silke Stam AV NOP AV NOP MC 3:14,00 --- 232
    19 Floor Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde MC 3:17,00 3:12,51 215
    20 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3:31,00 --- 142
    Lisa Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta MC DNS 2:51,00 0
    Ilse Engberts SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,47 +0.2 m/s12,50 646
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 12,65 0,188+0.2 m/s13,19 626
    3 Christy ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 13,73 +0.1 m/s14,89 513
    4 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 13,77 1,302+0.2 m/s13,97 509
    5 Elisa Nap De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 14,05 1,583+0.2 m/s13,80 483
    6 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 14,27 0,540+0.1 m/s14,80 463
    7 Anniek Draaistra AV NOP AV NOP MC 14,59 0,859+0.1 m/s14,51 436
    8 Indy Broersma AV Athlos AV Athlos MC Team 1 14,71 0,974+0.1 m/s14,88 425
    9 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,21 +0.5 m/s15,80 385
    10 Jasmijn Smeman SPWS EAC De Sperwers MC 15,75 3,289+0.2 m/s14,00 344
    11 Cynthia de Vries SPWS EAC De Sperwers MC 15,77 0,551+0.5 m/s16,90 343
    12 Linde Boonstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 15,83 0,616+0.5 m/s16,76 0
    13 Rixt Hofenk de Sprinter AV de Sprinter MC 15,92 +0.0 m/s--- 332
    14 Iris van Leuveren AV Nijkerk AV Nijkerk MC 16,05 -0.3 m/s--- 323
    15 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 16,05 2,321+0.1 m/s15,55 323
    16 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 16,08 0,034-0.3 m/s--- 0
    17 Michelle Karenbeld AV Athlos AV Athlos MC Team 2 16,10 0,884+0.5 m/s16,80 319
    18 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 16,23 0,317+0.0 m/s--- 310
    19 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 16,94 1,020+0.0 m/s17,11 263
    20 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 17,56 2,341+0.5 m/s17,10 0
    21 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 17,99 1,945-0.3 m/s--- 201
    22 Noor de Wilde Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 18,21 2,164-0.3 m/s--- 189
    23 Iris den Otter AV Athlos AV Athlos MC Team 2 18,39 2,469+0.0 m/s17,80 179
    24 Floor Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde MC 19,04 3,124+0.0 m/s18,49 146
    Ilse Engberts SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 MC (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 43,16 623
    2 AV De Gemzen MC Team 1 (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 43,38 614
    3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 44,07 586
    4 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 4 45,44 533
    5 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 46,04 511
    6 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 4 46,12 508
    7 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 46,21 505
    8 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 46,30 502
    9 AV De Gemzen / Cialfo MC (4x80m) - MJC 4 46,82 483
    9 AV Flevo Delta MC (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,83 483
    11 AV Zeewolde MC (4x80m) AV Zeewolde - MJC 4 48,53 425
    12 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 DNS 0
    12 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 25,66 33,03 29,17 31,79 33,03 --- 541
    2 Deveny Huver AV NOP AV NOP MC 29,73 32,02 28,79 29,39 32,02 --- 526
    3 Irene Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MC 27,97 26,30 28,72 26,01 28,72 --- 475
    4 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC - 19,83 26,66 - 26,66 --- 442
    5 Amber Schmidt AV Nijkerk AV Nijkerk MC 20,25 19,01 19,81 21,81 21,81 --- 358
    6 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 19,43 20,75 15,14 20,72 20,75 --- 338
    7 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,62 - - 20,19 20,62 --- 336
    8 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,00 18,90 17,51 18,12 20,00 --- 0
    9 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 19,81 18,94 18,64 17,83 19,81 --- 320
    10 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 13,80 16,53 18,76 - 18,76 --- 0
    11 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 17,65 - - - 17,65 --- 278
    12 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 16,56 16,48 15,69 17,64 17,64 --- 0
    13 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 10,63 10,89 13,06 17,03 17,03 --- 265
    14 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,24 15,21 15,28 13,72 15,28 --- 0
    15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 12,11 12,81 14,10 13,94 14,10 --- 0
    16 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC - - 13,91 13,41 13,91 --- 197
    17 Esther Moerland AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,53 13,07 12,24 10,89 13,07 --- 0
    18 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 12,32 12,38 11,84 12,81 12,81 --- 0
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dorcas Wilbrink Flevo Delta AV Flevo Delta MC 31,86 - 29,55 26,62 31,86 --- 502
    2 Suusje Berkenbosch De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 20,08 20,45 25,12 25,12 --- 397
    3 Kaylin Wierda AV NOP AV NOP MC 19,73 18,77 18,71 17,68 19,73 --- 302
    4 Iris van Leuveren AV Nijkerk AV Nijkerk MC 16,49 17,98 17,93 19,69 19,69 --- 301
    5 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 18,47 16,78 16,41 15,04 18,47 --- 278
    6 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,99 - 15,86 18,21 18,21 --- 0
    7 Mirte Puttenstein De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 15,22 - 17,11 18,10 18,10 --- 271
    8 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MC Team 2 17,64 16,70 15,21 - 17,64 --- 262
    9 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 16,07 - 15,22 17,34 17,34 --- 256
    10 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 17,22 15,54 16,71 - 17,22 --- 253
    11 Maaike Visscher de Sprinter AV de Sprinter MC 10,36 14,17 15,35 17,17 17,17 --- 252
    12 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 14,05 15,72 - 14,81 15,72 --- 0
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 13,12 13,21 - 15,54 15,54 --- 0
    14 Maxime van Mourik AV Athlos AV Athlos MC Team 1 - 15,39 - 12,92 15,39 --- 0
    15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 11,61 12,21 14,19 13,22 14,19 --- 0
    16 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,82 12,62 13,60 - 13,60 --- 176
    17 D\'Seania Holaman SPWS EAC De Sperwers MC - 11,99 12,60 13,47 13,47 --- 0
    18 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 12,01 12,70 - - 12,70 --- 0
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 9,87 8,50 9,00 11,60 11,60 --- 129


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 10,88 10,67 10,63 10,88 --- 564
    2 Dorcas Wilbrink Flevo Delta AV Flevo Delta MC - 9,89 8,41 9,81 9,89 --- 517
    3 Irene Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MC 8,88 8,44 8,41 8,88 8,88 --- 0
    4 Jacolien Veerman de Sprinter AV de Sprinter MC 8,00 7,39 6,98 8,54 8,54 --- 450
    5 Nathalie v...igt Thans De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 8,47 8,19 - 8,09 8,47 --- 0
    6 Kaylin Wierda AV NOP AV NOP MC 7,49 - 7,59 7,29 7,59 --- 399
    7 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 7,23 7,48 6,24 6,87 7,48 --- 393
    8 Maxime van Mourik AV Athlos AV Athlos MC Team 1 6,62 7,26 7,11 7,06 7,26 --- 0
    9 D\'Seania Holaman SPWS EAC De Sperwers MC 6,97 7,15 7,20 7,16 7,20 --- 377
    10 Linde Boonstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 6,98 6,61 7,20 6,67 7,20 --- 377
    11 Esther Moerland AV Zeewolde AV Zeewolde MC 6,88 7,00 6,56 6,71 7,00 --- 366
    12 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC - 6,90 6,53 6,42 6,90 --- 0
    13 Fleur Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 6,02 6,20 6,30 6,17 6,30 --- 324
    14 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 4,84 4,64 5,58 4,97 5,58 --- 279
    15 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 3,76 3,55 3,77 3,76 3,77 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 1,50 --- 623
    2 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 1,40 --- 541
    2 Indy Faassen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,40 --- 541
    4 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Nathalie v...igt Thans De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 1,30 --- 0
    5 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 1,30 --- 0
    7 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 1,25 --- 426
    8 Carolien Remijn AV Athlos AV Athlos MC Team 1 1,25 --- 0
    9 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MC Team 2 1,25 --- 426
    9 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 1,25 --- 426
    11 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1,20 --- 389
    11 Rebecca van Pagée AV Zeewolde AV Zeewolde MC 1,20 --- 389
    11 Cynthia de Vries SPWS EAC De Sperwers MC 1,20 --- 389
    14 Noor de Wilde Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 1,15 --- 352
    14 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 1,15 --- 352
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0
    Jacolien Veerman de Sprinter AV de Sprinter MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC - 5,18 4,96 4,92 5,18 +0.8 m/s--- 656
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 4,76 4,80 4,93 4,93 4,93 +0.0 m/s--- 607
    3 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 4,61 4,88 4,57 4,88 -0.7 m/s--- 597
    4 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC 4,47 3,43 3,76 4,16 4,47 +0.8 m/s--- 512
    5 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 4,34 4,44 4,32 4,24 4,44 -0.3 m/s4,20 506
    6 Elisa Nap De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 4,42 3,98 - 4,36 4,42 +0.1 m/s--- 0
    7 Amber Schmidt AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3,81 4,21 4,04 3,95 4,21 +0.0 m/s--- 460
    8 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 4,15 3,35 3,89 4,12 4,15 -0.8 m/s--- 0
    9 Mirte Puttenstein De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 4,01 3,93 4,02 4,01 4,02 +0.6 m/s--- 422
    10 Elin Buitenhuis AV Zeewolde AV Zeewolde MC 3,80 3,63 3,95 3,80 3,95 -0.9 m/s--- 408
    11 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 3,92 3,74 3,73 3,06 3,92 +0.1 m/s--- 402
    12 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 3,88 3,81 3,87 3,69 3,88 +0.3 m/s3,70 0
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 3,64 3,45 3,11 - 3,64 -0.7 m/s--- 0
    14 Silke Stam AV NOP AV NOP MC 3,35 3,61 3,21 3,35 3,61 -1.0 m/s--- 340
    15 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 3,39 3,56 - 3,54 3,56 +0.0 m/s--- 330
    16 Nerena van den Ham AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3,39 3,53 3,34 3,54 3,54 +0.1 m/s--- 0
    17 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 3,52 3,26 3,34 3,52 3,52 -0.9 m/s--- 0
    18 Iris den Otter AV Athlos AV Athlos MC Team 2 3,46 3,41 3,47 3,21 3,47 -0.1 m/s--- 312
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 2,56 2,82 2,49 - 2,82 +1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Femi Ayodeji AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 8,37 -1.1 m/s8,15 677
    2 Denise Riep Flevo Delta AV Flevo Delta MD 8,87 0,507-1.1 m/s8,60 574
    3 Maud Brouwer De Gemzen AV De Gemzen MD 9,00 +1.6 m/s--- 549
    4 Manon van der Zwaard AV NOP AV NOP MD 9,31 0,940-1.1 m/s8,89 492
    5 Sanne de Bruin Flevo Delta AV Flevo Delta MD 9,31 +0.4 m/s9,50 492
    6 Ruth Westrik Flevo Delta AV Flevo Delta MD 9,49 1,125-1.1 m/s9,30 0
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,62 1,255-1.1 m/s9,45 439
    8 Francine v...der Stoop De Gemzen AV De Gemzen MD 9,66 -2.3 m/s--- 432
    9 Femke Dekker De Gemzen AV De Gemzen MD 9,69 0,697+1.6 m/s--- 0
    10 Anne Oosterlee AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,72 0,059-2.3 m/s--- 0
    11 Charisia Verbaan AV NOP AV NOP MD 9,82 0,512+0.4 m/s9,61 406
    12 Meike Schipper AV Athlos AV Athlos MD 9,87 0,557+0.4 m/s9,70 398
    13 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter AV de Sprinter MD 9,89 0,576+0.4 m/s10,01 395
    14 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MD 9,94 0,281-2.3 m/s10,20 387
    15 Tynke Wielstra AV NOP AV NOP MD 10,09 0,775+0.4 m/s10,01 0
    16 Loes Rode SPWS EAC De Sperwers MD 10,26 1,269+1.6 m/s--- 339
    17 Julia Benjamins HAC `63 HAC `63 MD 10,37 1,371+1.6 m/s--- 323
    18 Jodie Pesch Isala `96 Isala `96 MD 10,46 1,469+1.6 m/s--- 310
    19 Merel Hofstede Isala `96 Isala `96 MD 10,77 1,115-2.3 m/s10,40 268
    20 Resa Keizer de Sprinter AV de Sprinter MD 11,91 2,248-2.3 m/s--- 132


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Evi Falkena Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:09,57 3:09,67 622
    2 Manon van der Zwaard AV NOP AV NOP MD 3:22,93 13,3563:29,85 526
    3 Kim Remijn Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:24,21 14,6433:28,19 517
    4 Naomi Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:25,30 15,7343:30,00 510
    5 Sabine Struik SPWS EAC De Sperwers MD 3:27,71 --- 494
    6 Julia Fahner Isala `96 Isala `96 MD 3:39,29 29,7193:32,14 424
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:40,64 31,0703:45,00 416
    8 Vera Kruis AV NOP AV NOP MD 3:42,78 33,2123:43,25 404
    9 Yvon Grimme AV NOP AV NOP MD 3:47,03 19,3174:14,11 0
    10 Michelle v... Roemburg Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:50,13 40,5643:46,26 0
    11 Sarah Veenstra de Sprinter AV de Sprinter MD 3:51,30 23,5913:50,85