Vereniging 'AV Hollandia' op 'Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Esther de Cock
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,30

Hoogtepunten

Tim Alsema JJB 200m
  • 25,91
  • Kay Molier JJB Hoog
  • 1,60
  • Britt Nederveen MJB 200m
  • 30,90
  • Britt Nederveen MJB Hoog
  • 1,45
  • Kay Molier JJB 100m
  • 12,32
  • Hanna Mozer MJB Speer
  • 29,43
  • Jim Goes JJB Kogel
  • 10,24
  • Gio Rolie JJB Kogel
  • 9,54
  • Esther de Cock MJB Polshoog
  • 2,30
  • Hanna Mozer MJB Kogel
  • 10,14
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Kay Molier AV Hollandia Jongens 12,32 -1.0 m/s--- 517
    18 Tim Alsema AV Hollandia Jongens 12,99 -1.0 m/s--- 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Tim Alsema AV Hollandia Jongens 25,91 +1.4 m/s--- 483


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks Jongens (4x100m) AV Feniks - JJB 4 45,15 736
    2 AV 1923 Jongens Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJB 4 45,33 726
    3 AV Hera Jongens Team 1 (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,12 681
    4 AV Lycurgus Jongens Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 4 47,16 625
    5 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJB 4 47,99 581
    6 AV Hollandia Jongens (4x100m) AV Hollandia - JJB 4 48,75 543
    7 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJB 4 51,78 401
    8 AV Edam Jongens (4x100m) AV Edam - JJB 4 52,56 367
    9 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJB 4 DQ 0
    9 AV 1923 Jongens Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJB 0 DNS 0
    9 AV Hera Jongens Team 2 (4x100m) AV Hera - JJB 0 DNS 0
    9 AV Hylas Jongens (4x100m) AV Hylas - JJB 0 DNS 0
    9 AV Lycurgus Jongens Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJB 0 DNS 0
    9 AV NOVA Jongens (4x100m) AV NOVA - JJB 0 DNS 0
    9 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Gio Rolie AV Hollandia Jongens 28,30 --- 300
    14 Jim Goes AV Hollandia Jongens 25,00 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jukka John AV Hollandia Jongens 22,34 --- 287


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jim Goes AV Hollandia Jongens 10,24 --- 478
    11 Gio Rolie AV Hollandia Jongens 9,54 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Kay Molier AV Hollandia Jongens 1,60 --- 492


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jukka John AV Hollandia Jongens NM --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Dieuwke Domsdorf AV Hollandia Meisjes 15,95 +0.8 m/s--- 240


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Britt Nederveen AV Hollandia Meisjes 30,90 +1.9 m/s--- 428
    26 Dieuwke Domsdorf AV Hollandia Meisjes 34,48 +1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV Holland Meisjes Team 1 (4x100m) KAV Holland - MJB 4 52,81 638
    2 AV Hera Meisjes Team 1 (4x100m) AV Hera - MJB 4 53,17 622
    3 AV Lycurgus Meisjes Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 54,36 572
    4 AV 1923 Meisjes Team 1 (4x100m) AV 1923 - MJB 4 54,76 556
    5 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJB 4 55,75 516
    6 AV Haarlem Meisjes (4x100m) AV Haarlem - MJB 4 56,23 497
    7 AV Haarlemmermeer Meisjes (4x100m) AV Haarlemmermeer - MJB 4 56,32 494
    8 SAV Meisjes (4x100m) SAV - MJB 4 56,35 493
    9 AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 4 56,42 490
    10 AV Aalsmeer Meisjes (4x100m) AV Aalsmeer - MJB 4 57,47 450
    11 AV Hollandia Meisjes (4x100m) AV Hollandia - MJB 4 58,18 424
    12 AV Lycurgus Meisjes Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - MJB 4 59,65 373
    13 AV Hera Meisjes Team 2 (4x100m) AV Hera - MJB 4 1:01,41 314
    14 AV 1923 Meisjes Team 2 (4x100m) AV 1923 - MJB 0 DNS 0
    14 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJB 0 DNS 0
    14 AV NEA-Volharding Meisjes Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - MJB 0 DNS 0
    14 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJB 0 DNS 0
    14 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJB 0 DNS 0
    14 KAV Holland Meisjes Team 2 (4x100m) KAV Holland - MJB 0 DNS 0
    14 SV Noordkop Meisjes (4x100m) SV Noordkop - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Hanna Mozer AV Hollandia Meisjes 29,43 --- 588


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Esther de Cock AV Hollandia Meisjes 19,15 --- 297


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hanna Mozer AV Hollandia Meisjes 10,14 --- 599


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Britt Nederveen AV Hollandia Meisjes 1,45 --- 672


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Esther de Cock AV Hollandia Meisjes 2,30 --- 358