Vereniging 'AAV SISU' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jelmer Boonstra Msen Hoog
  • 1,75
  • Lauraine Kolmschot Vsen 400mH
  • 1:16,54
  • Lauraine Kolmschot Vsen 100m
  • 13,57
  • Jelmer Boonstra Msen 100m
  • 12,13
  • Hilde Slaghuis Vsen 100m
  • 13,65
  • Stijn Dierink Msen 400m
  • 55,81
  • Floris Molenkamp Msen 200m
  • 24,62
  • Hakim Riadi Msen 1500m
  • 4:15,39
  • Nikita Hammink Vsen 200m
  • 28,92
  • Hilde Slaghuis Vsen HSS
  • 9,55
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    13 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 12,13 0,480+2.4 m/s12,20 554


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    16 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 24,62 0,218+2.8 m/s25,11 589


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    14 Stijn Dierink AAV SISU Mannen 55,81 0,58955,98 572


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    4 Hakim Riadi AAV SISU Mannen 4:15,39 3,9604:18,79 693


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bauke Rijper AAV SISU Mannen DNS 1:07,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Mannen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Msen 4 44,52 773
    2 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (4x100m) AV Haaksbergen - Msen 4 46,07 684
    3 Groningen Atletiek Mannen (4x100m) Groningen Atletiek - Msen 4 46,87 640
    4 AV NOP Mannen (4x100m) AV NOP - Msen 4 47,18 624
    5 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (4x100m) AV Haaksbergen - Msen 4 47,44 610
    5 AV Jahn II Mannen (4x100m) AV Jahn II - Msen 4 47,44 610
    7 AV De Gemzen Mannen (4x100m) AV De Gemzen - Msen 4 48,20 571
    8 AAV SISU Mannen (4x100m) AAV SISU - Msen 4 48,64 548
    9 AV de Sprinter Mannen (4x100m) AV de Sprinter - Msen 4 48,84 538
    9 AVA `70 Mannen (4x100m) AVA `70 - Msen 4 48,84 538
    11 HAC `63 Mannen (4x100m) HAC `63 - Msen 4 49,02 530
    12 AV Argo Mannen (4x100m) AV Argo - Msen 4 49,06 528
    13 AV Zeewolde Mannen (4x100m) AV Zeewolde - Msen 4 49,31 515
    14 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - Msen 4 50,24 471
    15 AV Lionitas Mannen (4x100m) AV Lionitas - Msen 0 DNS 0
    15 AV `34 Apeldoorn Mannen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0
    15 EAC De Sperwers Mannen (4x100m) EAC De Sperwers - Msen 4 DNS 0
    15 Atletico `73 Mannen (4x100m) Atletico `73 - Msen 4 DNF 0
    15 DAV Kronos Mannen (4x100m) DAV Kronos - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 35,18 --- 416
    Ruben Zwiers AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ruben Zwiers AAV SISU Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 1,75 1,85 634


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 5,23 +2.2 m/s--- 427


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    8 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 13,57 +1.4 m/s14,05 577
    9 Hilde Slaghuis AAV SISU Vrouwen 13,65 0,082+1.4 m/s14,20 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    9 Nikita Hammink AAV SISU Vrouwen 28,92 0,536+0.4 m/s28,00 550
    13 Amber Smit AAV SISU Vrouwen 29,46 -0.1 m/s29,55 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    11 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 1:12,47 0,2611:09,00 457


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    12 Myrthe Smit AAV SISU Vrouwen 3:01,59 15,8782:46,71 385


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    11 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 14:09,57 2,56013:58,00 233


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    4 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 1:16,54 11,2731:18,00 547


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Vrouwen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 52,13 668
    2 AV De Gemzen Vrouwen (4x100m) AV De Gemzen - Vsen 4 53,29 617
    3 AAV SISU Vrouwen (4x100m) AAV SISU - Vsen 4 53,96 589
    4 DAV Kronos Vrouwen (4x100m) DAV Kronos - Vsen 4 55,01 545
    5 EAC De Sperwers Vrouwen (4x100m) EAC De Sperwers - Vsen 4 55,29 534
    6 Atletico `73 Vrouwen (4x100m) Atletico `73 - Vsen 4 55,40 530
    7 HAC `63 Vrouwen (4x100m) HAC `63 - Vsen 4 55,54 524
    8 Cialfo Vrouwen (4x100m) Cialfo - Vsen 4 55,91 510
    9 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 58,74 404
    10 AV Zeewolde Vrouwen (4x100m) AV Zeewolde - Vsen 4 59,58 375
    11 AV Haaksbergen Vrouwen (4x100m) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Inez van der Meulen AAV SISU Vrouwen 22,64 --- 457
    16 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 19,56 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Loes Mullink AAV SISU Vrouwen 9,08 --- 525
    7 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 8,94 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Nikita Hammink AAV SISU Vrouwen 1,30 --- 484


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Hilde Slaghuis AAV SISU Vrouwen 9,55 +1.5 m/s9,99 588