Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,56
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,11
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C - Speer - 35,33
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Dries Nawijn
  • Jongens Junior D - 80m - 11,63
Thomas Arp
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,54
Rens Hooiveld
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Filsan Versteeg
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,54
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,81
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,02
Nynke van der Heijden
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,82
Florien Hofstad
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,46
Sanne de Jong
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,13

Hoogtepunten

Sanne de Jong MJD 60m
  • 8,81
  • Sanne de Jong MJD 60mH
  • 11,02
  • Daan Reefman JJC 800m
  • 2:25,97
  • Filsan Versteeg MJC Ver
  • 4,54
  • Filsan Versteeg MJC 80m
  • 11,68
  • Krijn van Hofweegen JJC 100mH
  • 15,11
  • Josefine Ulfman MJC Hoog
  • 1,35
  • Quinten Hofstad JJC 800m
  • 2:17,83
  • Krijn van Hofweegen JJC 100m
  • 12,56
  • Krijn van Hofweegen JJC Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC 12,56 +2.7 m/s13,00 734
    Koen Geelen AV Pallas `67 JC DNS 13,60 0
    Daan Reefman AV Pallas `67 JC DNS 13,60 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 2:17,83 --- 687
    8 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 2:25,97 2:25,00 599
    Koen Geelen AV Pallas `67 JC DNS 2:26,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC 15,11 +2.4 m/s15,30 715
    7 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 16,74 +2.2 m/s--- 575


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 35,33 --- 575


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 18,62 --- 281


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 7,61 --- 400


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Krijn van Hofweegen AV Pallas `67 JC 1,65 --- 741


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Koen Geelen AV Pallas `67 JC 4,66 +1.0 m/s--- 552
    14 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 3,62 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 11,63 +0.9 m/s11,89 520
    9 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 12,16 +0.9 m/s11,93 446


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3:30,55 3:28,58 476


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 15,54 10,64 360
    6 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 15,92 16,20 332


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 21,96 --- 360


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 6,07 --- 310


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 1,35 --- 499


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 3,86 +0.2 m/s--- 390


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 11,68 +0.2 m/s12,00 513
    19 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 12,32 +0.2 m/s12,30 424


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 2:41,52 2:40,00 456
    14 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 2:50,43 2:40,00 386
    20 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 2:53,65 2:45,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 15,26 +0.3 m/s15,30 381


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 17,13 --- 251
    11 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 15,04 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 5,98 --- 305


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 1,35 --- 499
    18 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 4,54 +0.2 m/s--- 527


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 8,81 +0.8 m/s--- 586
    13 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 9,49 +1.0 m/s9,75 461
    23 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 9,96 +0.8 m/s10,20 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 3:58,30 --- 323


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 11,02 -1.4 m/s--- 479
    2 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 11,82 -1.0 m/s11,84 393
    18 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 15,01 -1.4 m/s15,07 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,95 614
    2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 36,56 489
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 36,67 485
    4 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 36,77 480
    5 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 36,80 479
    6 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,75 438
    7 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,78 437
    8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 38,52 407
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
    9 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    9 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
    9 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
    9 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
    9 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 12,15 --- 156


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 17,82 --- 265


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 8,46 --- 445


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 1,20 --- 389
    10 Hanne Mourits AV Pallas `67 MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 4,13 +0.6 m/s--- 444
    18 Hanne Mourits AV Pallas `67 MD 2,92 +2.0 m/s--- 0