Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Rikjan Bathoorn
  • Jongens Junior A - 3000m - 9:21,48
Emy Guikema
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,86
Sara mina Saberi
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:03,96
Marjolein Kuiper
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:40,02
Emy Guikema
  • Meisjes Junior A - 100mH - 16,39
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior A - Speer - 38,90
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Kogel - 15,66
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior A - Kogel - 10,85
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 57,89
Britt Weerman
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,70
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,62

Hoogtepunten

Aleksander Sarnatsky JJA Ver
  • 5,64
  • Rikjan Bathoorn JJA 3000m
  • 9:21,48
  • Sofie Dokter MJA Ver
  • 5,62
  • Jorinde van Klinken MJA Kogelsl
  • 57,89
  • Britt Weerman MJA Hoog
  • 1,70
  • Anton Sarnatsky JJA 100m
  • 12,24
  • Martijn Douwes JJA Speer
  • 37,90
  • Anton Sarnatsky JJA 110mH
  • 17,27
  • Danara Stoppels MJA Speer
  • 38,90
  • Jorinde van Klinken MJA Kogel
  • 15,66
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,24 +0.7 m/s12,13 532
    Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens DQ 12,25 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 1:00,16 58,76 427


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Rikjan Bathoorn Groningen ...k Jongens 9:21,48 --- 683


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 17,27 +0.9 m/s--- 639


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 37,90 --- 459


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 9,54 --- 426


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 5,64 -1.8 m/s--- 523
    14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 5,01 -1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 12,86 +1.4 m/s12,76 702
    5 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 14,09 +1.4 m/s13,65 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sara mina Saberi Groningen ...k Meisjes 1:03,96 1:03,30 662


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 2:32,40 --- 646


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 5:40,02 --- 457
    5 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 5:59,91 --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 16,39 +1.8 m/s16,26 609
    Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJA 4 51,48 698
    2 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 55,58 523
    3 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJA 4 59,52 377
    4 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 4 1:02,14 290
    5 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJA 4 DNS 0
    5 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 0 DNS 0
    5 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJA 0 DNS 0
    5 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 38,90 --- 749


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jorinde van Klinken Groningen ...k Meisjes 15,66 --- 931
    2 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 10,85 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jorinde van Klinken Groningen ...k Meisjes 57,89 --- 980


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Britt Weerman Groningen ...k Meisjes 1,70 --- 934
    Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 5,62 +3.1 m/s--- 822
    6 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 4,22 +1.6 m/s--- 0