Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Bart Mulder
  • Jongens Junior A - Polshoog - 3,80
Sacha van Swam
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,08
Famke Verstraaten
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 23,12

Hoogtepunten

Sacha van Swam MJA 100m
  • 13,08
  • Bart Mulder JJA 110mH
  • 17,06
  • Jelte de Jager JJA 110mH
  • 18,10
  • Famke Verstraaten MJA Kogelsl
  • 23,12
  • Famke Verstraaten MJA Speer
  • 17,77
  • Bart Mulder JJA Hoog
  • 1,65
  • Famke Verstraaten MJA Kogel
  • 7,55
  • Renske Sistermans MJA Ver
  • 3,97
  • Bart Mulder JJA Polshoog
  • 3,80
  • Loek de Kleijn JJA Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 13,03 +1.1 m/s13,00 386


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 57,65 57,00 508


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 2:15,35 2:12,00 513


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 17,06 -1.4 m/s16,00 656
    11 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 18,10 -1.4 m/s17,00 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 34,29 35,00 402
    Koen Verploegen AV Wijchen Jongens NM 30,00 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 9,03 9,00 388
    15 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 7,28 8,00 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 21,07 18,00 313


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 1,65 1,85 0
    9 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 1,65 1,75 540


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 3,80 4,20 754


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 5,63 -1.6 m/s6,00 521
    8 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 5,24 -0.9 m/s5,50 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes 13,08 +1.4 m/s13,26 662
    7 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 15,52 +0.9 m/s15,00 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes DQ --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJA 4 51,48 698
    2 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 55,58 523
    3 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJA 4 59,52 377
    4 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 4 1:02,14 290
    5 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJA 4 DNS 0
    5 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 0 DNS 0
    5 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJA 0 DNS 0
    5 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 17,77 --- 350
    6 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 15,95 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,55 --- 411
    8 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 5,23 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 23,12 --- 466


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 1,20 --- 348


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 3,97 +2.8 m/s--- 415
    8 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 2,82 +3.5 m/s--- 0