Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,11
Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:00,57
Roos Goorman
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:24,53
Roos Goorman
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:43,40
Danique de Haan
  • Meisjes Junior A - 100mH - 15,33
Floor van den Brink
  • Meisjes Junior A - Speer - 28,98
Floor van den Brink
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,60
Cindy Hofstede
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,44

Hoogtepunten

Djamell van Veen JJA Ver
  • 5,49
  • Djamell van Veen JJA 110mH
  • 16,86
  • Danique de Haan MJA 100m
  • 13,11
  • Danique de Haan MJA 400m
  • 1:00,57
  • Thijs van Brouwershaven JJA Kogel
  • 10,29
  • Thijs van Brouwershaven JJA 100m
  • 11,84
  • Djamell van Veen JJA 400m
  • 55,04
  • Roos Goorman MJA 800m
  • 2:24,53
  • Floor van den Brink MJA Hoog
  • 1,60
  • Danique de Haan MJA 100mH
  • 15,33
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Thijs van ...wershaven AV Daventr...6 Jongens 11,84 +0.7 m/s11,88 614
    18 Tomas van Leeuwen AV Daventr...6 Jongens 12,75 +1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 55,04 53,03 600


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 16,86 +1.3 m/s--- 672


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Thijs van ...wershaven AV Daventr...6 Jongens 10,29 10,50 481


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 5,49 -2.2 m/s--- 488
    15 Tomas van Leeuwen AV Daventr...6 Jongens 4,94 -1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 13,11 +0.9 m/s--- 657


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 1:00,57 --- 759


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 2:24,53 --- 734


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 5:43,40 --- 441


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 15,33 +1.8 m/s--- 713


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJA 4 51,48 698
    2 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 55,58 523
    3 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJA 4 59,52 377
    4 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 4 1:02,14 290
    5 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJA 4 DNS 0
    5 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 0 DNS 0
    5 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJA 0 DNS 0
    5 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Floor van den Brink AV Daventr...6 Meisjes 28,98 --- 580


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 7,48 --- 406


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Floor van den Brink AV Daventr...6 Meisjes 1,60 --- 832
    Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 4,44 +4.6 m/s--- 538