Vereniging 'AV Athlos' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lex Hüther JJA 800m
  • 2:10,15
  • David Koning JJA 400m
  • 57,90
  • Olav Koning JJA 3000m
  • 10:33,86
  • David Koning JJA Hoog
  • 1,65
  • Marc van Engelen JJA Polshoog
  • 2,80
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 12,61 +1.9 m/s--- 461
    21 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 14,23 +1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 David Koning AV Athlos Jongens 57,90 --- 500


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lex Hüther AV Athlos Jongens 2:10,15 --- 586
    11 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 2:35,69 --- 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Olav Koning AV Athlos Jongens 10:33,86 --- 464


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 20,35 +1.3 m/s--- 429


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 44,68 764
    2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJA 4 45,93 692
    3 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJA 4 46,35 668
    4 Marathon Pim Mulier Jongens (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 46,54 658
    5 AV Start `78 Jongens (4x100m) AV Start `78 - JJA 4 47,18 624
    6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJA 4 47,77 593
    7 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJA 4 48,19 571
    8 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJA 4 48,79 541
    9 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJA 4 49,56 503
    10 AV Daventria 1906 Jongens (4x100m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    10 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
    10 AV Impala Jongens (4x100m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
    10 AV Wijchen Jongens (4x100m) AV Wijchen - JJA 0 DNS 0
    10 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJA 4 DNS 0
    10 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
    10 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJA 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Marc van Engelen AV Athlos Jongens 36,75 --- 441
    18 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 23,68 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Lex Hüther AV Athlos Jongens 9,71 --- 439
    16 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 7,07 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 12,78 --- 113


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 David Koning AV Athlos Jongens 1,65 --- 540


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Marc van Engelen AV Athlos Jongens 2,80 --- 467


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 5,22 -1.4 m/s--- 425
    18 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 4,46 -2.4 m/s--- 0