Vereniging 'AAC `61' op 'Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Manolito Musters
  • Jongens Junior A - 800m - 2:06,30
Owen Smidt
  • Jongens Junior A - Kogel - 12,63
Owen Smidt
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 28,29
Wouter de Does
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Wies Kesting
  • Meisjes Junior A - 400m - 1:01,95
Wies Kesting
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:25,35
Sanne Niestijl
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:28,45
Sanne Niestijl
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:24,97
Frances de Heer
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,98
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Floor Dijkstra
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,88

Hoogtepunten

Sanne Niestijl MJA 800m
  • 2:28,45
  • Floor Dijkstra MJA Hoog
  • 1,55
  • Floor Dijkstra MJA Ver
  • 4,88
  • Manolito Musters JJA 800m
  • 2:06,30
  • Wouter de Does JJA Hoog
  • 1,80
  • Wies Kesting MJA 400m
  • 1:01,95
  • Timo Verhagen JJA 3000m
  • 9:48,13
  • Wies Kesting MJA 800m
  • 2:25,35
  • Wouter de Does JJA 110mH
  • 16,79
  • Owen Smidt JJA Kogel
  • 12,63
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Tom Havinga AAC `61 Jongens 12,37 +1.1 m/s12,34 507
    19 Xander Feijen AAC `61 Jongens 12,76 +1.9 m/s14,06 0


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 59,11 1:00,00 460
    17 Stefan Schut AAC `61 Jongens 1:02,11 --- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Manolito Musters AAC `61 Jongens 2:06,30 2:00,00 644
    Délonn Emmens AAC `61 Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Timo Verhagen AAC `61 Jongens 9:48,13 --- 596
    9 Meine Meier AAC `61 Jongens 11:45,90 --- 0


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Wouter de Does AAC `61 Jongens 16,79 -1.4 m/s16,31 678
    13 Frank van Strien AAC `61 Jongens 19,52 +1.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 44,68 764
    2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJA 4 45,93 692
    3 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJA 4 46,35 668
    4 Marathon Pim Mulier Jongens (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 46,54 658
    5 AV Start `78 Jongens (4x100m) AV Start `78 - JJA 4 47,18 624
    6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJA 4 47,77 593
    7 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJA 4 48,19 571
    8 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJA 4 48,79 541
    9 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJA 4 49,56 503
    10 AV Daventria 1906 Jongens (4x100m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
    10 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
    10 AV Impala Jongens (4x100m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
    10 AV Wijchen Jongens (4x100m) AV Wijchen - JJA 0 DNS 0
    10 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJA 4 DNS 0
    10 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
    10 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJA 0 DNS 0
    10 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 40,57 --- 500
    17 Stefan Schut AAC `61 Jongens 26,08 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Owen Smidt AAC `61 Jongens 12,63 --- 641
    6 Melvin Bakker AAC `61 Jongens 10,22 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Owen Smidt AAC `61 Jongens 28,29 --- 457


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Wouter de Does AAC `61 Jongens 1,80 --- 680
    9 Xander Feijen AAC `61 Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Frank van Strien AAC `61 Jongens 2,10 --- 234


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Tom Havinga AAC `61 Jongens 5,14 -0.8 m/s--- 0
    10 Frank van Strien AAC `61 Jongens 5,14 -1.4 m/s--- 405


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 14,24 +0.9 m/s15,50 471
    Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes DNS 15,00 0


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 1:01,95 1:05,00 718
    5 Anna van Beek AAC `61 Meisjes 1:11,70 --- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 2:25,35 2:20,00 725
    3 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 2:28,45 2:31,00 0


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 5:24,97 5:05,00 533


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 18,63 +1.8 m/s19,00 428
    6 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 20,25 +1.8 m/s20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJA 4 51,48 698
    2 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 55,58 523
    3 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJA 4 59,52 377
    4 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 4 1:02,14 290
    5 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJA 4 DNS 0
    5 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 0 DNS 0
    5 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJA 0 DNS 0
    5 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes 12,88 --- 226
    Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 8,98 --- 518
    6 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 7,34 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 14,66 --- 286


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 1,55 --- 779
    5 Anna van Beek AAC `61 Meisjes 1,30 --- 0


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 4,88 +3.1 m/s--- 648
    5 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 4,27 +3.0 m/s--- 0