Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior A - 200m - 22,86
Thijs Houbiers
  • Jongens Junior A - 800m - 2:03,63
Cas Kopmels
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:16,3h
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,17
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,28
Bobet Kloosterman
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:23,16
Aylan Menick
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:25,35
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior A - 3000m - 10:25,69
Mette Nuijen
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:09,88
Quinty Verdoodt
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,24

Hoogtepunten

Annes Adimi JJA 200m
  • 23,61
  • Marnix van der Burg JJA 200m
  • 22,86
  • Cas Kopmels JJA 1500m
  • 4:16,3h
  • Marnix van der Burg JJA 100m
  • 11,53
  • Bobet Kloosterman MJA 800m
  • 2:23,16
  • Lara Weghorst MJA 200m
  • 26,28
  • Thijs Houbiers JJA 800m
  • 2:03,63
  • Amina Maatoug MJA 3000m
  • 10:25,69
  • Aylan Menick MJA 800m
  • 2:25,35
  • Ilse Knevel MJA Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Marnix van der Burg Leiden Atl...ns Team 1 11,53 -2.3 m/s11,22 681
    13 Annes Adimi Leiden Atl...ns Team 1 12,04 -1.6 m/s11,98 0
    21 Maurits Dekker Leiden Atl...ns Team 2 12,58 -1.8 m/s12,54 467
    26 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...ns Team 2 13,02 -1.8 m/s12,61 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Marnix van der Burg Leiden Atl...ns Team 1 22,86 -2.4 m/s22,31 754
    11 Annes Adimi Leiden Atl...ns Team 1 23,61 -1.2 m/s23,50 0
    22 Maurits Dekker Leiden Atl...ns Team 2 26,22 -1.9 m/s24,96 459
    23 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...ns Team 2 26,57 -2.5 m/s26,46 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Thijs Houbiers Leiden Atl...ns Team 1 2:03,63 1:58,88 687
    9 Vincent Perquin Leiden Atl...ns Team 1 2:10,33 2:03,26 0
    11 Tim de Mooij Leiden Atl...ns Team 2 2:14,40 2:13,58 526


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Cas Kopmels Leiden Atl...ns Team 1 4:16,3h 4:13,07 687
    5 Daniël van Ginkel Leiden Atl...ns Team 1 4:24,7h 4:19,27 0
    12 Krijn Does Leiden Atl...ns Team 2 4:38,1h 4:15,08 537
    17 Bas van der Meule Leiden Atl...ns Team 2 4:53,6h 4:57,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Coen Huizer Leiden Atl...ns Team 1 1:01,23 1:01,40 668
    8 Maurits Dekker Leiden Atl...ns Team 2 1:03,29 1:08,24 617


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Koen Prud...van Reine Leiden Atl...ns Team 1 47,61 --- 601
    12 Thijmen Nouwens Leiden Atl...ns Team 1 38,79 --- 0
    20 Rik van der Linde Leiden Atl...ns Team 2 31,86 --- 362
    21 Sander Henzen Leiden Atl...ns Team 2 30,73 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Coen Huizer Leiden Atl...ns Team 1 33,32 --- 548
    16 Teun Wisse Leiden Atl...ns Team 1 25,23 --- 0
    21 Thobian van Dijk Leiden Atl...ns Team 2 18,63 --- 184
    22 Sander Henzen Leiden Atl...ns Team 2 16,78 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Youko van der Blom Leiden Atl...ns Team 1 11,39 --- 559
    15 Teun Wisse Leiden Atl...ns Team 1 9,92 --- 0
    20 Rik van der Linde Leiden Atl...ns Team 2 8,14 --- 317
    21 Thobian van Dijk Leiden Atl...ns Team 2 8,04 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Coen Huizer Leiden Atl...ns Team 1 1,65 --- 540
    17 Levi Ari Pronk Leiden Atl...ns Team 1 1,55 --- 0
    17 Stefan Vleming Leiden Atl...ns Team 2 1,55 --- 444


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 1 11,77 -0.3 m/s--- 542
    14 Yasin Angudi Leiden Atl...ns Team 1 10,44 -1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 13,17 -3.0 m/s12,84 646
    8 Elanor van Kleef Leiden Atl...es Team 2 13,68 -0.9 m/s13,58 559
    13 Lieke Pauli Leiden Atl...es Team 1 13,93 -0.9 m/s13,49 0
    16 Rosalie van Gool Leiden Atl...es Team 2 15,71 -2.3 m/s14,76 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 26,28 -1.7 m/s26,30 740
    8 Elanor van Kleef Leiden Atl...es Team 2 28,44 -1.5 m/s28,06 582
    9 Lieke Pauli Leiden Atl...es Team 1 29,05 -1.5 m/s28,10 0
    13 Rosalie van Gool Leiden Atl...es Team 2 33,48 -1.5 m/s31,22 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Bobet Kloosterman Leiden Atl...es Team 1 2:23,16 2:19,51 751
    3 Aylan Menick Leiden Atl...es Team 1 2:25,35 2:16,06 0
    14 Vera Versteegh Leiden Atl...es Team 2 2:46,71 2:38,00 507
    15 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 3:00,31 2:50,90 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Amina Maatoug Leiden Atl...es Team 1 10:25,69 10:30,00 737


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Mette Nuijen Leiden Atl...es Team 1 1:09,88 1:12,11 687
    10 Isabel Roeleveld Leiden Atl...es Team 2 1:19,21 1:21,01 497


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,75 756
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:06,76 726
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x400m) AV Clytoneus - MJA 4 4:23,51 611
    4 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:25,15 600
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:40,26 509
    6 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:40,72 507
    7 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:42,17 499
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:51,36 449
    9 AV Triathlon Meisjes (4x400m) AV Triathlon - MJA 4 5:04,80 381
    10 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    10 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    10 U-Track Meisjes (4x400m) U-Track - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jacomijn Prins Leiden Atl...es Team 1 30,47 --- 607
    7 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 29,04 --- 581
    8 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 28,50 --- 0
    10 Maud Hoogeveen Leiden Atl...es Team 2 27,27 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 32,60 --- 597
    7 Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 1 24,90 --- 0
    11 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 21,77 --- 362
    16 Tess Veefkind Leiden Atl...es Team 2 17,69 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 10,23 --- 605
    11 Madelief Nouwens Leiden Atl...es Team 1 7,95 --- 0
    16 Maud Hoogeveen Leiden Atl...es Team 2 6,77 --- 349
    19 Tess Veefkind Leiden Atl...es Team 2 6,40 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Ilse Knevel Leiden Atl...es Team 1 1,50 --- 726
    11 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 1,30 --- 484
    Lieke Pauli Leiden Atl...es Team 1 NM --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Quinty Verdoodt Leiden Atl...es Team 1 10,24 -1.0 m/s--- 670
    9 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 8,37 -0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Atl...es Team 1 2,50 --- 437
    6 Eva van der Geest Leiden Atl...es Team 2 2,20 --- 317