Vereniging 'AV Triathlon' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Talitha Bouwman MJA Discus
  • 27,02
  • Roos Prins MJA Kogel
  • 7,94
  • Roos Prins MJA Hoog
  • 1,45
  • Talitha Bouwman MJA Kogel
  • 7,88
  • Janneke van Hofslot MJA 400mH
  • 1:16,88
  •  

    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Valerie Bernasco AV Triathlon Meisjes 14,47 -2.3 m/s14,19 437


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Janneke van Hofslot AV Triathlon Meisjes 1:16,88 --- 540


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,75 756
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:06,76 726
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x400m) AV Clytoneus - MJA 4 4:23,51 611
    4 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:25,15 600
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:40,26 509
    6 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:40,72 507
    7 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:42,17 499
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:51,36 449
    9 AV Triathlon Meisjes (4x400m) AV Triathlon - MJA 4 5:04,80 381
    10 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    10 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    10 U-Track Meisjes (4x400m) U-Track - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Chaja Plochg AV Triathlon Meisjes 19,81 --- 396
    16 Emma te Winkel AV Triathlon Meisjes 18,08 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Talitha Bouwman AV Triathlon Meisjes 27,02 --- 482
    9 Chaja Plochg AV Triathlon Meisjes 23,17 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Roos Prins AV Triathlon Meisjes 7,94 --- 441
    13 Talitha Bouwman AV Triathlon Meisjes 7,88 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Roos Prins AV Triathlon Meisjes 1,45 --- 672


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Janneke van Hofslot AV Triathlon Meisjes 8,32 +0.4 m/s--- 433


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Isa Koster AV Triathlon Meisjes 2,00 --- 233