Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tomas van Wijngaarden
  • Jongens Junior A - 800m - 2:00,73
Isaya Klein Ikkink
  • Jongens Junior A - 400mH - 57,26
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:09,39

Hoogtepunten

Ruth Vogels MJA 100m
  • 13,31
  • Lisa Li MJA Kogel
  • 8,13
  • Levi Casilio JJA 100m
  • 11,59
  • Ruth Vogels MJA 400mH
  • 1:09,39
  • Tomas van Wijngaarden JJA 800m
  • 2:00,73
  • Ruth Vogels MJA Discus
  • 32,39
  • Noah Chokri JJA 200m
  • 23,03
  • Xavi Joy Mo-Ajok JJA 100m
  • 11,39
  • Lisa Li MJA Discus
  • 21,13
  • Isaya Klein Ikkink JJA 400mH
  • 57,26
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...k Jongens 11,39 -2.3 m/s11,19 712
    6 Levi Casilio Rotterdam ...k Jongens 11,59 -2.1 m/s11,47 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens 23,03 -2.4 m/s22,78 737
    14 Jair Melfor Rotterdam ...k Jongens 24,27 -1.9 m/s24,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 2:00,73 2:02,17 735


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 4:22,7h 4:15,46 640
    7 Bas Stam Rotterdam ...k Jongens 4:27,5h 4:29,90 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 57,26 --- 778


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 36,30 --- 434
    23 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 29,31 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 22,61 --- 294
    Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Levi Casilio Rotterdam ...k Jongens 8,98 --- 384
    Boris Bom Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 1,70 --- 587
    Boris Bom Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 11,73 -1.4 m/s--- 538


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 13,31 -3.0 m/s12,50 621


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 13:29,56 12:00,00 303


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 1:09,39 1:06,00 699


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisa Li Rotterdam ...k Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 32,39 --- 592
    12 Lisa Li Rotterdam ...k Meisjes 21,13 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Lisa Li Rotterdam ...k Meisjes 8,13 --- 456