Vereniging 'AV `47' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Stephan van der Jagt JJA 100m
  • 11,60
  • Hans Harting JJA 400mH
  • 1:00,16
  • Sander van Vliet JJA Hoog
  • 1,75
  • Stephan van der Jagt JJA 200m
  • 23,20
  • Daan Schuurman JJA Kogel
  • 12,57
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Stephan van der Jagt AV `47 Jongens 11,60 -2.3 m/s11,29 665
    25 Thomas Wassenaar AV `47 Jongens 12,91 -1.8 m/s12,73 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Stephan van der Jagt AV `47 Jongens 23,20 -2.4 m/s22,87 720
    20 Tim Blanken AV `47 Jongens 25,89 -2.5 m/s25,20 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Sander van Vliet AV `47 Jongens 2:17,90 2:27,80 479
    15 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 2:20,04 2:29,20 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Hans Harting AV `47 Jongens 4:31,7h 4:35,00 578


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Hans Harting AV `47 Jongens 1:00,16 59,16 696


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Hans Harting AV `47 Jongens 44,07 --- 551
    18 Mitchell Ket AV `47 Jongens 34,25 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Daan Schuurman AV `47 Jongens 32,28 --- 525
    13 Tim Blanken AV `47 Jongens 27,30 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Daan Schuurman AV `47 Jongens 12,57 --- 637
    11 Mitchell Ket AV `47 Jongens 10,82 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Sander van Vliet AV `47 Jongens 1,75 --- 634


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Daan Schuurman AV `47 Jongens 11,46 -0.9 m/s--- 508
    17 Matthias Danner AV `47 Jongens 9,82 -0.5 m/s--- 0