Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior A - 100m - 11,18
Sander van Bemmelen
  • Jongens Junior A - 800m - 2:04,35
Nelson Johnson
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:16,1h
Benjamin Coolen
  • Jongens Junior A - 400mH - 59,04
Dario Podda
  • Jongens Junior A - Speer - 59,06
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior A - Speer - 52,29
Dario Podda
  • Jongens Junior A - Kogel - 13,99
Gabriel Emmanuel
  • Jongens Junior A - Hoog - 2,00
Navaro doulani Aboikonie
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,85
Navaro doulani Aboikonie
  • Jongens Junior A - HSS - 14,71
Grace - Ann Pronk
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,87
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,36
Grace - Ann Pronk
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,04
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:23,51
Rosa Ellens
  • Meisjes Junior A - 3000m - 11:33,23
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Speer - 46,31
Dara Obot
  • Meisjes Junior A - Discus - 47,14
Dara Obot
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,76
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55
Edikan Ekpo
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,06
Sterre Bal
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 2,80

Hoogtepunten

Nsikak Ekpo JJA 100m
  • 11,18
  • Tosca Smit MJA Speer
  • 46,31
  • Gabriel Emmanuel JJA Hoog
  • 2,00
  • Fréderique Post MJA 200m
  • 25,36
  • Dario Podda JJA Speer
  • 59,06
  • Dara Obot MJA Discus
  • 47,14
  • Nsikak Ekpo JJA 200m
  • 23,02
  • Tosca Smit MJA Hoog
  • 1,55
  • Navaro doulani Aboikonie JJA HSS
  • 14,71
  • Edikan Ekpo MJA HSS
  • 11,06
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 11,18 -2.3 m/s11,00 761
    8 Joep Merx Haag Atlet...ns Team 1 11,62 -2.3 m/s11,10 0
    17 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 2 12,30 -1.6 m/s11,90 520
    19 Alexander Nijenhuis Haag Atlet...ns Team 2 12,31 -2.1 m/s11,75 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 23,02 -2.4 m/s22,50 738
    10 Joep Merx Haag Atlet...ns Team 1 23,41 -2.4 m/s22,30 0
    15 Alexander Nijenhuis Haag Atlet...ns Team 2 24,30 -1.2 m/s23,75 617
    19 Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 25,69 -2.5 m/s26,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sander van Bemmelen Haag Atlet...ns Team 1 2:04,35 2:05,00 675
    7 Mark Dullaart Haag Atlet...ns Team 1 2:06,46 2:05,00 0
    Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...ns Team 2 DNS 2:12,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 4:16,1h 4:12,00 688
    13 Boaz van de Schaaf Haag Atlet...ns Team 1 4:39,3h 4:37,50 0
    18 Alec van Straten Haag Atlet...ns Team 2 4:59,6h 4:45,00 410


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 59,04 57,00 727
    6 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 1:01,62 57,00 658


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 59,06 60,00 750
    3 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 52,29 48,00 0
    14 Enrico Jellema Haag Atlet...ns Team 2 36,75 --- 441
    Favour Abu Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 38,72 --- 660
    6 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 37,21 40,00 0
    Enrico Jellema Haag Atlet...ns Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 13,99 13,00 728
    5 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 12,57 --- 0
    14 Enrico Jellema Haag Atlet...ns Team 2 10,25 --- 478
    15 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...ns Team 2 9,92 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 2,00 2,00 857
    2 Navaro dou...Aboikonie Haag Atlet...ns Team 1 1,85 --- 0
    4 Tim Stoetzer Haag Atlet...ns Team 2 1,80 --- 680
    Favour Abu Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Navaro dou...Aboikonie Haag Atlet...ns Team 1 14,71 -0.8 m/s--- 851
    4 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 13,25 +3.0 m/s--- 0
    11 Tim Stoetzer Haag Atlet...ns Team 2 11,15 -1.2 m/s--- 472
    Favour Abu Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Grace - Ann Pronk Haag Atlet...es Team 1 12,87 -3.0 m/s12,70 700
    9 Strea Ajise Haag Atlet...es Team 2 13,73 -0.9 m/s13,30 551
    10 Hedda van Dort Haag Atlet...es Team 1 13,75 -3.0 m/s13,00 0
    12 Felicia Vogeland Haag Atlet...es Team 2 13,90 -0.9 m/s13,30 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fréderique Post Haag Atlet...es Team 1 25,36 -1.7 m/s25,85 815
    2 Grace - Ann Pronk Haag Atlet...es Team 1 26,04 -1.7 m/s25,75 0
    10 Felicia Vogeland Haag Atlet...es Team 2 29,64 -1.5 m/s29,00 504
    Strea Ajise Haag Atlet...es Team 2 DNS 29,50 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Rosa Ellens Haag Atlet...es Team 1 2:23,51 2:20,00 747
    8 Sofie de Bruijn Haag Atlet...es Team 2 2:30,57 2:30,00 666
    12 Jildou Guest Haag Atlet...es Team 1 2:39,69 2:30,00 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Rosa Ellens Haag Atlet...es Team 1 11:33,23 10:45,00 551
    4 Sophia de ...y Fortman Haag Atlet...es Team 2 12:12,59 11:30,00 458


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 1:10,96 1:06,00 663
    7 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...es Team 2 1:14,99 1:15,00 577


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,75 756
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:06,76 726
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x400m) AV Clytoneus - MJA 4 4:23,51 611
    4 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:25,15 600
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:40,26 509
    6 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:40,72 507
    7 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:42,17 499
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:51,36 449
    9 AV Triathlon Meisjes (4x400m) AV Triathlon - MJA 4 5:04,80 381
    10 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    10 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    10 U-Track Meisjes (4x400m) U-Track - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 46,31 --- 861
    6 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 29,40 --- 0
    14 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...es Team 2 18,98 --- 377


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dara Obot Haag Atlet...es Team 1 47,14 --- 856
    10 Bente Valk Haag Atlet...es Team 2 22,16 --- 371
    14 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 19,27 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Dara Obot Haag Atlet...es Team 1 11,76 --- 704
    8 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 9,38 --- 0
    9 Janna van Burik Haag Atlet...es Team 2 8,69 --- 497
    Felicia Vogeland Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 1,55 --- 779
    9 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 1,35 --- 0
    9 Strea Ajise Haag Atlet...es Team 2 1,35 --- 550


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Edikan Ekpo Haag Atlet...es Team 1 11,06 -1.4 m/s--- 764
    7 Bente Valk Haag Atlet...es Team 2 9,02 -1.6 m/s--- 522


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 2,80 --- 550