Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daniël Versteeg JJA 200m
  • 22,87
  • Carlijn Helder MJA 100m
  • 13,58
  • Sanne de Ruiter MJA 200m
  • 26,77
  • Daniël Versteeg JJA 100m
  • 11,76
  • Hugo Jansen JJA 400mH
  • 1:03,93
  • Carlijn Helder MJA 200m
  • 27,89
  • Nadine de Vries MJA 800m
  • 2:28,58
  • Jelle Timmerman JJA 1500m
  • 4:30,6h
  • Rixt Vos MJA 800m
  • 2:38,33
  • Hugo Jansen JJA Speer
  • 43,82
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Daniël Versteeg AV Clytoneus Jongens 11,76 -2.1 m/s11,60 631
    23 Steven van Luinen AV Clytoneus Jongens 12,79 -1.8 m/s12,50 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Daniël Versteeg AV Clytoneus Jongens 22,87 -1.2 m/s23,30 753
    25 Martijn Timmerman AV Clytoneus Jongens 27,55 -2.5 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus Jongens 2:17,73 2:20,00 481


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Jelle Timmerman AV Clytoneus Jongens 4:30,6h 4:18,00 585
    14 Anton van Triest AV Clytoneus Jongens 4:48,5h --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Hugo Jansen AV Clytoneus Jongens 1:03,93 --- 601


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Hugo Jansen AV Clytoneus Jongens 43,82 --- 547
    13 Marc Roes AV Clytoneus Jongens 38,60 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Duuk Jaspers Faijer AV Clytoneus Jongens 21,66 --- 269
    20 Stefan Francken AV Clytoneus Jongens 21,43 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Hugo Jansen AV Clytoneus Jongens 9,50 --- 423
    19 Duuk Jaspers Faijer AV Clytoneus Jongens 8,31 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Matthijs van Schaik AV Clytoneus Jongens 1,50 --- 394
    20 Steven van Luinen AV Clytoneus Jongens 1,45 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus Jongens 10,27 +1.2 m/s--- 370
    16 Martijn Timmerman AV Clytoneus Jongens 10,07 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Carlijn Helder AV Clytoneus Meisjes 13,58 -0.9 m/s13,10 576
    14 Ilse Tabak AV Clytoneus Meisjes 14,39 -2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Meisjes 26,77 -1.5 m/s27,14 702
    7 Carlijn Helder AV Clytoneus Meisjes 27,89 -1.5 m/s27,23 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Nadine de Vries AV Clytoneus Meisjes 2:28,58 2:28,08 688
    11 Rixt Vos AV Clytoneus Meisjes 2:38,33 2:40,95 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Hannah Garritsen AV Clytoneus Meisjes 13:16,70 12:30,00 327


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,75 756
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:06,76 726
    3 AV Clytoneus Meisjes (4x400m) AV Clytoneus - MJA 4 4:23,51 611
    4 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:25,15 600
    5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:40,26 509
    6 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:40,72 507
    7 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:42,17 499
    8 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:51,36 449
    9 AV Triathlon Meisjes (4x400m) AV Triathlon - MJA 4 5:04,80 381
    10 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    10 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    10 U-Track Meisjes (4x400m) U-Track - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Carlijn Helder AV Clytoneus Meisjes 23,43 --- 473


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Renee van der Marel AV Clytoneus Meisjes 24,77 --- 432


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Renee van der Marel AV Clytoneus Meisjes 7,76 --- 428
    15 Sanne de Ruiter AV Clytoneus Meisjes 7,68 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Hannah Garritsen AV Clytoneus Meisjes 1,25 --- 417
    13 Ilse Tabak AV Clytoneus Meisjes 1,20 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Renee van der Marel AV Clytoneus Meisjes 9,27 -1.6 m/s--- 553