Vereniging 'Altis' op 'Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tim de Greef
  • Jongens Junior A - Discus - 44,70
Ton van Mameren
  • Jongens Junior A - HSS - 13,26

Hoogtepunten

Tim de Greef JJA Discus
  • 44,70
  • Ton van Mameren JJA HSS
  • 13,26
  • Ton van Mameren JJA Hoog
  • 1,80
  • Stijn van Essen JJA 800m
  • 2:04,48
  • Lars van Vught JJA 800m
  • 2:05,10
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Ayman Shallal Altis Jongens Team 1 12,23 -1.6 m/s12,15 534
    18 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 12,30 -2.1 m/s11,76 0
    27 Ivo van der Harst Altis Jongens Team 2 13,74 -1.8 m/s13,30 269
    Max Colpa Altis Jongens Team 2 DQ 12,15 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 23,99 -1.2 m/s23,55 645
    17 Ruben Meijer Altis Jongens Team 1 25,56 -1.9 m/s25,09 0
    24 Joris Koopmans Altis Jongens Team 2 26,85 -2.5 m/s27,53 412
    26 Pjotr van der Maas Altis Jongens Team 2 27,71 -2.5 m/s26,85 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Stijn van Essen Altis Jongens Team 1 2:04,48 2:06,20 673
    6 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 2:05,10 2:10,19 0
    16 Joris Koopmans Altis Jongens Team 2 2:22,30 2:22,48 423


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Jelle Swaanen Altis Jongens Team 1 4:52,4h 4:58,87 450
    Ingmar Veltman Altis Jongens Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Marijn Kriegsman Altis Jongens Team 1 1:02,81 59,31 628
    11 Ivo van der Harst Altis Jongens Team 2 1:09,00 --- 490


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:30,73 691
    2 Altis Jongens Team 1 (4x400m) Altis - JJA 4 3:34,12 657
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:36,02 639
    4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 3:37,43 626
    5 AV Clytoneus Jongens (4x400m) AV Clytoneus - JJA 4 3:41,03 592
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:42,99 574
    7 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:52,59 492
    8 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:55,85 465
    9 AV `47 Jongens (4x400m) AV `47 - JJA 4 3:57,71 450
    10 ARV Ilion Jongens (4x400m) ARV Ilion - JJA 4 4:01,02 424
    11 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 4:03,30 407
    12 Altis Jongens Team 2 (4x400m) Altis - JJA 4 4:04,63 397
    13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - JJA 4 4:09,70 360
    14 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x400m) AV Fortuna - JJA 4 DNS 0
    14 AV Pijnenburg Jongens (4x400m) AV Pijnenburg - JJA 0 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 45,50 --- 571
    7 Ruben Meijer Altis Jongens Team 1 44,95 --- 0
    21 Timo Klabbers Altis Jongens Team 2 30,73 --- 343
    Raoul Lommen Altis Jongens Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 44,70 --- 776
    8 Daan Schade Altis Jongens Team 1 35,12 --- 0
    15 Timo Klabbers Altis Jongens Team 2 25,45 --- 366


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Daan Schade Altis Jongens Team 1 12,76 --- 650
    8 Marijn Kriegsman Altis Jongens Team 1 12,29 --- 0
    Raoul Lommen Altis Jongens Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 1,80 --- 680
    8 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 1,75 --- 0
    16 Rengert van Dolderen Altis Jongens Team 2 1,60 --- 492


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 13,26 +1.1 m/s--- 703
    13 Camu Prins Altis Jongens Team 1 10,76 -1.3 m/s--- 0
    Raoul Lommen Altis Jongens Team 2 DNS --- 0