Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Dirkjan Demkes
  • Masters Mannen - 400m - 56,69
Patrick Smit
  • Masters Mannen - 1500m - 4:28,40
Tycho Schol
  • Masters Mannen - 1500m - 4:30,92

Hoogtepunten

Welmoed Soepboer V40 Hoog
  • 1,15
  • Dirkjan Demkes M45 400m
  • 56,69
  • Ingrid Haas V55 Kogel
  • 8,25
  • Jos de Wit M60 Kogel
  • 8,94
  • Ilse van Grevenhof V35 400m
  • 1:12,19
  • Ingrid Haas V55 Discus
  • 18,59
  • Ilse van Grevenhof V35 200m
  • 32,26
  • Tycho Schol M45 1500m
  • 4:30,92
  • Jos de Wit M60 Ver
  • 4,16
  • Patrick Smit M45 1500m
  • 4:28,40
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Rik Hoevers M55 AV Pallas `67 Mannen 15,00 -1.4 m/s--- 327


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Allard Keizer M35 AV Pallas `67 Mannen 29,63 -1.5 m/s--- 257


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Dirkjan Demkes M45 AV Pallas `67 Mannen 56,69 56,50 729


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Patrick Smit M45 AV Pallas `67 Mannen 4:28,40 4:15,00 757
    3 Tycho Schol M45 AV Pallas `67 Mannen 4:30,92 4:20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Mannen (4x100m) AV PEC 1910 - M35 4 47,27 619
    2 AC TION Mannen (4x100m) AC TION - M35 4 47,98 582
    3 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - M35 4 48,67 547
    4 AV `34 Apeldoorn Mannen Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - M35 4 50,78 446
    5 AV Wijchen Mannen (4x100m) AV Wijchen - M35 4 51,99 392
    6 AV Impala Mannen (4x100m) AV Impala - M35 4 52,16 384
    7 AV Daventria 1906 Mannen Team 1 (4x100m) AV Daventria 1906 - M35 4 52,76 359
    8 AV Pallas `67 Mannen (4x100m) AV Pallas `67 - M35 4 52,91 352
    9 Ciko `66 Mannen (4x100m) Ciko `66 - M35 4 53,45 330
    10 Altis Mannen Team 1 (4x100m) Altis - M35 4 53,77 317
    11 AV Lionitas / AV Start `78 Mannen (4x100m) - M35 4 53,84 314
    12 EAC De Sperwers Mannen (4x100m) EAC De Sperwers - M35 4 53,87 313
    13 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - M35 4 54,08 304
    14 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - M35 4 55,54 247
    15 Altis Mannen Team 2 (4x100m) Altis - M35 4 55,97 230
    16 AV Zuidwal Mannen (4x100m) AV Zuidwal - M35 4 59,97 89
    17 AV Heerenveen Mannen (4x100m) AV Heerenveen - M35 4 1:01,81 31
    18 AV Daventria 1906 Mannen Team 2 (4x100m) AV Daventria 1906 - M35 4 1:05,14 0
    18 Nijmegen Atletiek Mannen (4x100m) Nijmegen Atletiek - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    25 Rik Hoevers M55 AV Pallas `67 Mannen 16,13 --- 109


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Allard Keizer M35 AV Pallas `67 Mannen 9,45 9,50 0
    20 Jos de Wit M60 AV Pallas `67 Mannen 8,94 --- 470


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Jos de Wit M60 AV Pallas `67 Mannen 30,57 30,57 --- 467


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Allard Keizer M35 AV Pallas `67 Mannen 1,45 1,30 374


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    20 Jos de Wit M60 AV Pallas `67 Mannen 4,16 4,16 +0.7 m/s--- 499


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Yvonne de Hilster V45 AV Pallas ...7 Vrouwen 17,29 -1.7 m/s--- 228


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Ilse van Grevenhof V35 AV Pallas ...7 Vrouwen 32,26 -2.7 m/s--- 406


    Masters Vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Ilse van Grevenhof V35 AV Pallas ...7 Vrouwen 1:12,19 --- 494


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Yvonne de Hilster V45 AV Pallas ...7 Vrouwen 6:25,48 --- 399


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Start `78 Vrouwen (4x100m) AV Start `78 - V35 4 57,14 463
    2 Ciko `66 Vrouwen (4x100m) Ciko `66 - V35 4 57,65 444
    3 AV Heerenveen Vrouwen (4x100m) AV Heerenveen - V35 4 1:00,59 341
    3 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - V35 4 1:00,59 341
    5 AV Impala Vrouwen (4x100m) AV Impala - V35 4 1:01,31 317
    6 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - V35 4 1:01,48 311
    7 AV Zuidwal Vrouwen (4x100m) AV Zuidwal - V35 4 1:02,27 286
    8 Nijmegen Atletiek Vrouwen (4x100m) Nijmegen Atletiek - V35 4 1:04,81 209
    9 AV Pallas `67 Vrouwen (4x100m) AV Pallas `67 - V35 4 1:05,94 177
    10 AV Flevo Delta Vrouwen (4x100m) AV Flevo Delta - V35 4 1:13,22 0
    10 AC TION Vrouwen (4x100m) AC TION - V35 0 DNS 0
    10 AV Daventria 1906 Vrouwen (4x100m) AV Daventria 1906 - V35 0 DNS 0
    10 AV Wijchen Vrouwen (4x100m) AV Wijchen - V35 0 DNS 0
    10 EAC De Sperwers Vrouwen (4x100m) EAC De Sperwers - V35 0 DNS 0
    10 Groningen Atletiek Vrouwen (4x100m) Groningen Atletiek - V35 0 DNS 0
    10 Isala `96 Vrouwen (4x100m) Isala `96 - V35 0 DNS 0
    10 Altis Vrouwen (4x100m) Altis - V35 4 DNF 0


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Ingrid Haas V55 AV Pallas ...7 Vrouwen 18,59 --- 422


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Ingrid Haas V55 AV Pallas ...7 Vrouwen 8,25 --- 621


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Welmoed Soepboer V40 AV Pallas ...7 Vrouwen 1,15 --- 430


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    18 Welmoed Soepboer V40 AV Pallas ...7 Vrouwen 3,08 3,08 +1.5 m/s--- 258