Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - 300mH - 42,36
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior C - Discus - 36,30
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,47
Jasper Kaal
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,65
Lucas Bal
  • Jongens Junior C - Ver - 5,36
Jerry Woe
  • Jongens Junior D - 80m - 11,03
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,40
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,13
Amber Bosman
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:22,50
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,30
Froukje Mons
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,48
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - 300mH - 52,62
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,82
Emma Dekker
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,54
Maaike van Rijswijk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Steffie Seher
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,56
Cinsi Leerdam
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,49
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:17,32
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:18,65
Cinsi Leerdam
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,14
Isabel van Prehn
  • Meisjes Junior D - Discus - 22,00
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,77
Jade Bosman
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,36

Hoogtepunten

Jasper Kaal JJC Hoog
  • 1,65
  • Bram Schumacher JJC 800m
  • 2:12,18
  • Lucas Bal JJC 100m
  • 12,69
  • Cinsi Leerdam MJD 60m
  • 8,49
  • Maaike van Rijswijk MJC Hoog
  • 1,55
  • Amber Bosman MJC 800m
  • 2:22,50
  • Ilse Stok MJC 80m
  • 10,40
  • Bram Schumacher JJC 100m
  • 12,80
  • Evi van der Linden MJD 60m
  • 8,66
  • Sebastiaan den Hartog JJC 300mH
  • 42,36
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Lucas Bal CAV Energie JC 12,69 +1.9 m/s12,78 714
    6 Bram Schumacher CAV Energie JC 12,80 +3.5 m/s13,14 698
    Ward Ellewsen CAV Energie JC DNS 13,90 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Bram Schumacher CAV Energie JC 2:12,18 2:13,42 754
    5 Marnix de Kunder CAV Energie JC 2:19,75 2:23,19 665
    6 Halvar de Jager CAV Energie JC 2:19,81 2:22,51 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 42,36 44,53 798
    4 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 47,90 48,49 605
    12 Menno Weeda CAV Energie JC 53,00 1:09,01 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,24 742
    2 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 5 51,40 661
    3 Fortius JC Team 1 (4x100m) Fortius - JJC 4 52,41 625
    4 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 52,66 617
    5 AV Spirit Oud Beijerland JC (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJC 4 53,11 602
    6 Avantri JC Team 1 (4x100m) Avantri - JJC 4 54,20 566
    7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 55,90 512
    8 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 56,46 495
    9 Avantri JC Team 2 (4x100m) Avantri - JJC 4 57,68 460
    10 Fortius JC Team 2 (4x100m) Fortius - JJC 4 DNS 0
    10 Rotterdam Atletiek JC (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 DNS 0
    10 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 36,30 --- 566
    9 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 24,43 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 13,47 --- 677
    12 Ward Ellewsen CAV Energie JC 7,72 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasper Kaal CAV Energie JC 1,65 --- 741
    8 Menno Weeda CAV Energie JC 1,45 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lucas Bal CAV Energie JC 5,36 +0.0 m/s--- 691
    9 Joshua Ismail CAV Energie JC 4,47 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jerry Woe CAV Energie JD 11,03 +0.3 m/s10,99 614
    21 Michael Kip CAV Energie JD 13,92 +0.7 m/s--- 238


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Finn Heuving CAV Energie JD 3:27,50 3:26,03 496
    12 Joost van der Krol CAV Energie JD 3:39,97 3:45,74 420
    25 Michael Kip CAV Energie JD 4:05,46 4:01,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Finn Heuving CAV Energie JD 15,79 +2.9 m/s16,92 341
    Shardion Carolina CAV Energie JD DNS 15,29 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 44,90 554
    2 Typhoon JD Team 1 (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,15 507
    3 AV Spirit Oud Beijerland JD (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - JJD 4 46,60 491
    4 CAV Energie JD (4x80m) CAV Energie - JJD 4 47,81 449
    5 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 47,98 443
    6 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 5 48,08 440
    7 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 49,20 403
    8 Typhoon JD Team 2 (4x80m) Typhoon - JJD 4 49,30 400
    9 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 0 DNS 0
    9 Fortius JD Team 1 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    9 Fortius JD Team 2 (4x80m) Fortius - JJD 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek JD (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Joost Keijzer CAV Energie JD 18,13 --- 288


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Finn Heuving CAV Energie JD 12,82 --- 158


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Bas Scholtes CAV Energie JD 5,75 --- 290


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Bas Scholtes CAV Energie JD 1,30 --- 462
    17 Joost van der Krol CAV Energie JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Jerry Woe CAV Energie JD 4,20 +1.2 m/s--- 458
    10 Joost Keijzer CAV Energie JD 3,72 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 10,40 +2.3 m/s10,54 723
    3 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 11,13 +2.3 m/s11,05 597
    8 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 11,48 +2.3 m/s11,68 0
    12 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 11,70 +1.3 m/s11,91 510
    14 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 12,02 +2.0 m/s--- 465
    19 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 12,39 +2.2 m/s13,15 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amber Bosman CAV Energi...MC Team 1 2:22,50 2:24,66 635
    2 Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 2:26,30 2:30,93 596
    3 Froukje Mons CAV Energi...MC Team 1 2:28,48 2:34,00 0
    5 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 2:41,08 2:40,62 460
    8 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 2:54,78 2:48,50 354
    14 Ilana de Visser CAV Energi...MC Team 2 3:04,92 3:23,62 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 52,62 54,31 472
    4 Ilse Stok CAV Energi...MC Team 1 55,40 54,02 405
    5 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 55,69 --- 0
    9 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 58,51 --- 337
    12 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 1:00,67 --- 294
    15 Sigrid Spek CAV Energi...MC Team 2 1:04,03 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 CAV Energie MC Team 1 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 41,94 675
    2 Fortius MC (4x80m) Fortius - MJC 4 44,88 554
    3 AV Fortuna MC Team 1 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 45,05 548
    4 CAV Energie MC Team 2 (4x80m) CAV Energie - MJC 4 46,35 500
    5 Typhoon MC Team 1 (4x80m) Typhoon - MJC 4 46,42 497
    5 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 46,43 497
    7 Trackstars MC (4x80m) Trackstars - MJC 4 46,59 491
    8 AV Fortuna MC Team 2 (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 46,84 482
    9 AV Passaat MC (4x80m) AV Passaat - MJC 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland MC (4x80m) AV Spirit Oud Beijerland - MJC 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 DNS 0
    9 Typhoon MC Team 2 (4x80m) Typhoon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 27,82 --- 461
    4 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 21,62 --- 0
    7 Ilana de Visser CAV Energi...MC Team 2 19,37 --- 312
    12 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 14,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Emma Dekker CAV Energi...MC Team 1 9,54 --- 500
    4 Kira Prooi CAV Energi...MC Team 1 8,57 --- 0
    11 Nynke van der Geest CAV Energi...MC Team 2 7,40 --- 388
    15 Gonda Boer CAV Energi...MC Team 2 6,54 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maaike van Rijswijk CAV Energi...MC Team 1 1,55 --- 663
    3 Eline Verschueren CAV Energi...MC Team 1 1,40 --- 0
    8 Emma Klootwijk CAV Energi...MC Team 2 1,30 --- 0
    8 Isa Schotanus CAV Energi...MC Team 2 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Steffie Seher CAV Energi...MC Team 1 4,56 +0.0 m/s--- 531
    5 Hannah Reijenga CAV Energi...MC Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 0
    11 Jill Lagendijk CAV Energi...MC Team 2 3,48 +0.0 m/s--- 314
    12 Ilana de Visser CAV Energi...MC Team 2 3,43 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 8,49 +0.5 m/s8,56 651
    5 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 1 8,66 +0.5 m/s8,55 616
    11 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 8,97 -0.5 m/s8,96 554
    16 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 9,07 -0.5 m/s8,95 0
    24 Jamilia de Jong CAV Energi...MD Team 2 9,44 +0.0 m/s9,72 469
    24 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 9,44 +1.5 m/s9,41 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 3:17,32 3:16,50 564
    3 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 3:18,65 3:20,22 555
    9 Bibi van \'t Veld CAV Energi...MD Team 1 3:33,88 3:41,02 0
    28 Jytte Spek CAV Energi...MD Team 2 4:06,33 3:50,90 285
    33 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 4:33,78 4:16,00 172


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 11,14 -0.2 m/s11,56 465
    4 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 11,23 -0.2 m/s11,48 455
    10 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 12,00 +0.3 m/s11,73 375
    12 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 12,17 +0.3 m/s12,09 0
    22 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 13,24 +0.8 m/s13,42 265
    23 Esmee Palm CAV Energi...MD Team 2 13,32 +0.3 m/s12,95 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 32,95 667
    2 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,21 653
    3 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 33,74 625
    4 AV Passaat MD (4x60m) AV Passaat - MJD 4 33,89 617
    5 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 34,14 604
    6 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 34,47 588
    7 CAV Energie MD Team 2 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,28 548
    8 Fortius MD Team 2 (4x60m) Fortius - MJD 4 36,05 512
    9 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 36,29 501
    10 AV Spirit Oud Beijerland MD (4x60m) AV Spirit Oud Beijerland - MJD 5 36,47 493
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,83 478
    12 Avantri MD Team 1 (4x60m) Avantri - MJD 4 37,32 456
    13 Typhoon MD (4x60m) Typhoon - MJD 4 38,01 428
    14 Avantri MD Team 2 (4x60m) Avantri - MJD 4 38,56 405
    15 AV Fortuna MD Team 3 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 38,74 398


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 1 22,00 --- 343
    5 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 16,86 --- 0
    11 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 15,24 --- 212
    24 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 9,64 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 9,77 --- 511
    14 Isabel van Prehn CAV Energi...MD Team 1 7,67 --- 0
    15 Jamilia de Jong CAV Energi...MD Team 2 7,61 --- 400
    22 Pearl Verbeeten CAV Energi...MD Team 2 5,73 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 1,35 --- 499
    7 Olivia Matthijs CAV Energi...MD Team 2 1,35 --- 499
    11 Bibi van \'t Veld CAV Energi...MD Team 1 1,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 4,36 +0.0 m/s--- 490
    7 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 2 3,93 +0.0 m/s--- 404
    8 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 3,88 +0.7 m/s--- 0
    19 Eva van Cappellen CAV Energi...MD Team 2 3,29 +0.0 m/s--- 0