Vereniging 'THOR' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Wouter de Vrind
  • Jongens Junior C - Speer - 27,48
Sander van Mansfeld
  • Jongens Junior C - Discus - 28,27
Sander van Mansfeld
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,43
Mink Tebbens
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Pim van der Maale
  • Jongens Junior D - 80m - 10,73
Finn van Zomeren
  • Jongens Junior D - Speer - 22,93
Pim van der Maale
  • Jongens Junior D - Ver - 5,06
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,04
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,64
Fenna van Amen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Eva van Mook
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,91
Anne de Barbanson
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Pim van der Maale JJD Ver
  • 5,06
  • Gijs Houben JJC 100m
  • 13,60
  • Eva van Mook MJC 80mH
  • 13,64
  • Ancia van den Bos MJC 80m
  • 11,67
  • Anne de Barbanson MJD 60m
  • 9,20
  • Mink Tebbens JJC Hoog
  • 1,60
  • Eva van Mook MJC 80m
  • 11,04
  • Pim van der Maale JJD 80m
  • 10,73
  • Wouter de Vrind JJC Hoog
  • 1,45
  • Eva van Mook MJC Ver
  • 4,91
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Gijs Houben THOR JC Team 1 13,60 +0.0 m/s13,38 585
    9 Mink Tebbens THOR JC Team 1 13,92 +0.0 m/s13,84 544
    14 Cas van Wesel THOR JC Team 1 14,23 +0.0 m/s13,82 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Cas van Wesel THOR JC Team 1 2:34,12 2:35,07 520
    9 Tim van Iersel THOR JC Team 2 2:38,16 2:39,01 485
    12 Roland van Dijk THOR JC Team 1 2:49,64 --- 392
    14 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 2:59,91 --- 319


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Gijs Houben THOR JC Team 1 20,76 +0.2 m/s20,83 323
    14 Roland van Dijk THOR JC Team 1 22,47 +0.2 m/s--- 243


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 27,48 --- 455
    5 Cas van Wesel THOR JC Team 1 23,97 --- 0
    8 Tim van Iersel THOR JC Team 2 18,40 --- 293
    9 Jude Khalil THOR JC Team 2 17,85 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 28,27 --- 448
    11 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 14,24 --- 190
    13 Marc van den Boom THOR JC Team 1 13,01 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 9,43 --- 495
    5 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 7,84 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Mink Tebbens THOR JC Team 1 1,60 --- 702
    6 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 1,45 --- 0
    9 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 4,58 -0.9 m/s--- 535
    10 Jude Khalil THOR JC Team 2 4,19 -0.1 m/s--- 456
    14 Marc van den Boom THOR JC Team 1 3,84 -2.2 m/s--- 0
    15 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 3,43 -1.9 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 10,73 -1.0 m/s10,87 664
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 12,33 -1.8 m/s12,66 423
    18 Alex Franssen THOR JD Team 1 13,07 -1.8 m/s13,48 0
    23 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 14,91 -2.4 m/s--- 143


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Joy Gerrits THOR JD Team 1 3:39,34 3:46,60 423
    16 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 3:48,91 3:57,08 371
    23 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 4:52,64 --- 107


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Pim van der Maale THOR JD Team 1 15,77 -1.2 m/s15,81 343


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 22,93 --- 378
    6 Jamie van Steen THOR JD Team 1 20,47 --- 0
    15 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 10,96 --- 126


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Dani Goorden THOR JD Team 2 6,31 --- 325
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 6,09 --- 312
    17 Alex Franssen THOR JD Team 1 4,45 --- 0
    18 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 3,25 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,30 --- 462
    6 Joy Gerrits THOR JD Team 1 1,25 --- 426
    9 Jamie van Steen THOR JD Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 5,06 +0.3 m/s--- 632
    15 Luuk Paulussen THOR JD Team 2 3,04 -1.8 m/s--- 226
    16 Alex Franssen THOR JD Team 1 3,03 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Eva van Mook THOR MC 11,04 -1.2 m/s10,93 612
    7 Ancia van den Bos THOR MC 11,67 -2.3 m/s--- 515
    9 Do van den Broek THOR MC 11,81 -2.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Do van den Broek THOR MC 2:55,65 --- 348
    Ancia van den Bos THOR MC DQ 2:45,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Eva van Mook THOR MC 13,64 -0.6 m/s14,05 522
    6 Fenna van Amen THOR MC 15,84 -0.9 m/s--- 338


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Rikke Knobel THOR MC 17,53 --- 259


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Noortje Lambregts THOR MC 7,02 --- 367
    12 Rikke Knobel THOR MC 6,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenna van Amen THOR MC 1,35 --- 499
    10 Noortje Lambregts THOR MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eva van Mook THOR MC 4,91 4,80 603


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 9,20 -0.4 m/s9,76 512
    8 Noa Casparie THOR MD Team 1 9,36 -1.7 m/s9,21 483
    9 Loïs Konings THOR MD Team 1 9,43 -0.4 m/s9,66 471
    27 Yfke van Manen THOR MD Team 2 12,60 +0.0 m/s--- 61


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Amarah Garcia THOR MD Team 1 4:10,82 4:09,10 265
    20 Esmee Boeren THOR MD Team 1 4:25,60 --- 204


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Chiara Schuller THOR MD Team 1 12,46 -1.6 m/s--- 332
    11 Amarah Garcia THOR MD Team 1 13,46 -0.7 m/s12,10 248


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Esmee Boeren THOR MD Team 1 8,52 --- 59


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 12,39 --- 148
    15 Esmee Boeren THOR MD Team 1 9,99 --- 88


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 7,26 --- 380
    17 Yfke van Manen THOR MD Team 2 5,37 --- 266
    18 Fleur van Gaans THOR MD Team 1 5,11 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 1,30 --- 462
    6 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,42 -0.3 m/s--- 302
    19 Loïs Konings THOR MD Team 1 3,16 -1.3 m/s--- 0
    22 Yfke van Manen THOR MD Team 2 1,88 -0.6 m/s--- 0