Vereniging 'Spado' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Speer - 40,29
Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Discus - 21,21
Pim Nuijten
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,92
Jochem Huijbregts
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Tim Withagen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,89
Eefke Leeuwis
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:28,46
Brittany Cools
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,42
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,32
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Discus - 29,87
Lotte Haest
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,96
Cindy Jansen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Esmee de Baat
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,67
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,74
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,55
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,09
Tinka Fokke
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,61
Jorie van der Laan
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,46
Stara Carmelia
  • Meisjes Junior D - Discus - 21,97
Tinka Fokke
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,70
Georgina Blaine
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,44
Floor Verkaart
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,73
Fenne Bijlhouwer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Selena Jansen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,24

Hoogtepunten

Jochem Huijbregts JJC Hoog
  • 1,60
  • Pim Nuijten JJC Speer
  • 40,29
  • Selena Jansen MJD 60m
  • 8,74
  • Jochem Huijbregts JJC Ver
  • 4,61
  • Lotte Haest MJC Kogel
  • 12,96
  • Eefke Leeuwis MJC 800m
  • 2:28,46
  • Noelle Oirbans MJC 80m
  • 11,27
  • Georgina Blaine MJD 60m
  • 8,67
  • Tijn Visscher JJC 100m
  • 13,32
  • Quinten Steijns JJC 100m
  • 13,98
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 13,32 +0.0 m/s13,17 623
    10 Quinten Steijns Spado JC Team 1 13,98 +0.0 m/s13,79 536
    18 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 15,01 +0.0 m/s14,82 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 2:32,64 2:32,32 534
    5 Quinten Steijns Spado JC Team 1 2:33,13 2:38,46 530
    13 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 2:57,87 3:00,78 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 18,92 +0.6 m/s16,12 425
    7 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 19,97 +0.6 m/s18,90 364
    8 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 20,61 +0.6 m/s19,10 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
    2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
    3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
    4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
    5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
    6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
    7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
    9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
    9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 40,29 --- 644
    11 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 17,65 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Pim Nuijten Spado JC Team 1 21,21 --- 329
    8 Maarten Franken Spado JC Team 1 16,64 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Pim Nuijten Spado JC Team 1 8,92 --- 469
    7 Maarten Franken Spado JC Team 1 7,40 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,60 --- 702
    12 Dani Meertens Spado JC Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 4,61 +0.1 m/s--- 542
    11 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 4,18 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Bjarne Maas Spado JD Team 1 12,47 -1.8 m/s12,57 405
    13 Keano Withagen Spado JD Team 1 12,56 -1.8 m/s12,80 394
    16 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 12,84 -1.7 m/s--- 359
    18 Yannick Witte Spado JD Team 2 13,07 -1.7 m/s--- 332
    20 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 13,42 -1.8 m/s14,01 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Tim Withagen Spado JD Team 1 3:25,38 3:21,25 509
    8 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 3:27,04 3:38,56 498
    13 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 3:43,34 3:35,56 0
    19 Yannick Witte Spado JD Team 2 3:53,39 --- 347
    20 Felix Linders Spado JD Team 2 3:53,96 --- 345


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Bjarne Maas Spado JD Team 1 15,90 +0.2 m/s14,01 333
    15 Keano Withagen Spado JD Team 1 16,67 +0.2 m/s14,90 281
    17 Yannick Witte Spado JD Team 2 18,29 +0.7 m/s--- 185
    18 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 18,39 -1.2 m/s16,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
    2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
    3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
    4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
    5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
    6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
    7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
    8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
    9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
    9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 20,83 19,59 340
    7 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 19,35 --- 312
    10 Max Pelle Spado JD Team 2 14,17 --- 0
    11 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 14,06 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 6,79 6,14 353
    6 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 6,73 --- 350
    12 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 5,01 --- 0
    13 Max Pelle Spado JD Team 2 4,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,30 --- 462
    6 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 1,25 --- 426
    9 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Tim Withagen Spado JD Team 1 3,89 +0.1 m/s--- 396
    6 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 3,78 -3.1 m/s--- 374
    10 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 3,45 -2.4 m/s--- 0
    13 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 3,14 -1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 11,27 -1.2 m/s11,06 575
    5 Trijntje v... Elzakker Spado MC Team 1 11,51 -1.2 m/s10,73 538
    11 Ella Marquet Spado MC Team 1 11,94 -1.1 m/s11,50 0
    12 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 12,09 -1.1 m/s12,27 455
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS 12,64 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eefke Leeuwis Spado MC Team 1 2:28,46 2:30,63 574
    2 Brittany Cools Spado MC Team 1 2:32,42 2:36,18 536
    15 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3:45,40 --- 76
    Lisa Verkaart Spado MC Team 1 DNS 2:43,14 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 13,32 -0.6 m/s12,45 554
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 14,66 -0.6 m/s13,97 430
    9 Lois Michielsen Spado MC Team 1 16,17 -0.9 m/s16,19 0
    12 Esmee de Baat Spado MC Team 2 17,99 -0.9 m/s15,30 201
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
    2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
    3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
    4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
    5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
    6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
    7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
    8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
    9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
    9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
    9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 29,87 --- 473
    12 Daphne Stok Spado MC Team 2 12,18 --- 143
    13 Vera Hultermans Spado MC Team 2 11,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 12,96 --- 655
    14 Vera Hultermans Spado MC Team 2 5,72 --- 288
    16 Daphne Stok Spado MC Team 2 4,55 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 --- 499
    1 Esmee de Baat Spado MC Team 2 1,35 --- 499
    7 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 1,30 --- 0
    10 Enna van den Boom Spado MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 4,65 --- 550
    7 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 4,01 --- 420
    8 Cindy Jansen Spado MC Team 1 3,89 --- 0
    12 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3,51 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 8,67 -1.7 m/s8,80 614
    2 Selena Jansen Spado MD Team 1 8,74 -1.7 m/s8,64 600
    10 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 9,46 +0.0 m/s--- 466
    13 Louise Been Spado MD Team 1 9,56 +0.0 m/s9,91 0
    15 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 9,58 +0.0 m/s--- 445
    20 Solane Schepers Spado MD Team 2 9,97 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3:40,53 3:40,80 417
    8 Luanna Vergeer Spado MD Team 1 3:45,05 3:48,22 391
    21 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 4:30,13 --- 186


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Selena Jansen Spado MD Team 1 10,55 +0.3 m/s11,05 536
    2 Georgina Blaine Spado MD Team 1 11,09 +0.3 m/s11,45 471
    10 Louise Been Spado MD Team 1 13,45 -0.7 m/s13,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
    2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
    3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
    4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
    5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
    6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
    7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
    8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
    8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
    8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 27,61 --- 457
    2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 18,46 --- 0
    11 Solane Schepers Spado MD Team 2 12,22 --- 158


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stara Carmelia Spado MD Team 1 21,97 --- 343
    3 Tinka Fokke Spado MD Team 1 20,70 --- 0
    13 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 11,35 --- 123


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 9,44 --- 495
    2 Floor Verkaart Spado MD Team 1 8,73 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,30 --- 462
    6 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,25 --- 0
    9 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Selena Jansen Spado MD Team 1 4,24 +0.4 m/s--- 466
    6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3,91 -0.9 m/s--- 0
    11 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 3,69 +1.1 m/s--- 356
    18 Solane Schepers Spado MD Team 2 3,19 -0.5 m/s--- 0